• GOOOOLLL!!! Emil Drozdowicz pieczętuje zwycięstwo niecieczan w Płocku!

• Na murawie oglądamy kolejne roszady: Damian Drężewski w miejsce Ricardinho.

• Było blisko wyrównania! Odważna próba Jakubowskiego sparowana przez Nowaka!

• ... oraz Emil Drozdowicz w miejsce Trafarskiego.

• Podwójna zmiana w zespole gości. Marcin Szałęga wchodzi za Biskupa...

• Bardzo niecelna próba z dystansu Jaronia.

• Piłkę między sobą rozgrywają Nadolski oraz Ricardinho, jednak pierwszy z nich zagrywa za mocno.

• Damian Jaroń za Chwastka.

• Aktywny Ricardinho uderzył tuż na poprzeczką bramki Sebastiana Nowaka.

• GOOOOLLL!!! Wprowadzony kilka minut temu Biliński zdobywa bramkę dla gospodarzy!

• Fantastyczna parada Kamińskiego, który wybija uderzenie napastnika przyjezdnych!

• W Płocku pogoda naprawdę nie dopisuje, coraz bardziej pada do tego burza.. a zapowiadało się tak ładnie.

• Mamy pierwszą zmianę! Kamil Biliński za Matara.

• Obraz nieporadności w poczynaniach gospodarzy. Robert Chwastek strzela na bramkę, lecz trafią w ustawionego w polu karnym Zagurskasa, który był na spalonym.

• Najpierw piłkę na korner ekspediuje Zebrowski, a po chwili zawodnicy płocczan po raz kolejny wybijają futbolówkę. Naciska Termalika.

• Dośrodkowanie Rybskiego w pole karne, w ostatniej chwili zablokował Jakubowski.

• Potężna bomba w wykonaniu Zagurskasa jakimś cudem została wyjęta przez bramkarza Termaliki! Będzie tylko rzut rożny.

• Faulowany daleko przed polem karnym Ricardinho.

• Zawodnicy są już na boisku - sędzia gwizdkiem rozpoczął drugą połowę.

• W Płocku bardzo się rozpadało, niektórzy kibice opuszczają stadion. Nie wygląda na to żeby miało przestać padać.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

• Wisła atakuje, jednak nic z tego nie wynika.

• Kontaktowy gol dla Wisły... jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• GOOOOLLL!!! Jan Cios zamienił jedenastkę na bramkę!! Goście prowadzą już 2:0!

• Będzie rzut karny dla Termaliki!

• Strzał Jakuba Biskupa - minimalnie niecelny.

• Na stadionie w Płocku właśnie się rozpadało.

• Gra toczy się od bramki do bramki. Nie można wyróżnić żadnego zawodnika z obu ekip, sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. Aktywniejsi są nadal zawodnicy Termaliki, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

• Mamy problemy techniczne z Internetem w Płocku. Miejmy nadzieję, że sytuacja wróci do normy.

• Duże doświadczenie i spokój wykazują zawodnicy gości, którzy zasłużenie objęli prowadzenie i kontrolują przebieg spotkania

• GOOOOOOOOOOL! Ładna akcja gości i strzał Rybskiego. Termalica prowadzi w Płocku po 15 minutach gry.

• Jak na razie tak zwana typowa "kopanina". Zbytnio nic się nie dzieje.

• Składy ławek rezerwowych dla Brukarza:

Wisła: Jacek Skrzyński Damian Adamczyk Kamil Bilński Damian Drężewski Damian Jaroń Patryk Kamiński Radosław Kursa

Termalica:

Maciej Budka Emil Drozdowicz Dariusz Jarecki Krzysztof Lipecki Szymon Martuś Marcin Szałęga Damian Skołorzyński

• W pierwszych minutach przeważa Termalica.

• Aut dla Termalici blisko pola karnego Wisły, rajd z piłką Plevy jednak piłkę odebrał mu Matar i wybił daleko od bramki.

• W między czasie były dwa rzuty wolne, jeden dla Wisły jeden dla Termaliki - jednak dwa zostały wybite. Nieudany strzał Biskupa. Aktualnie mamy rzut rożny dla Wisły, jednak wybity.