Wisła Płock - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Biała Gwiazda weźmie rewanż?

Wisła Kraków

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli! Miłego dnia!

• Za tydzień Wisła Kraków zagra u siebie z Górnikiem Zabrze, natomiast Wisła Płock w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Wartę Poznań.

• Dzięki temu zwycięstwu Wisła Kraków awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli i ma już dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Dla "Białej Gwiazdy" jest to już czwarte spotkanie z rzędu bez porażki.

• Koniec meczu w Płocku! Wisła Kraków po świetnej drugiej połowie wygrała z Wisłą Płock 3:1, a dwie bramki zdobył super rezerwowy Rafał Boguski!

• Rafał Boguski dostał piłkę przed polem karnym rywali, wpadł w "szesnastkę" gospodarzy, minął jednego rywali i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Rafał Boguski podwyższa wynik spotkania na 3:1 dla Wisły Kraków!

• Wisła Kraków coraz bardziej naciera na przeciwników, pachnie drugą bramką, ale na razie jest to wciąż niebezpieczna, jednobramkowa różnica między obiema drużynami.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dziewięć minut!

• Za Urosa Radakovića na murawie melduje się Souleymane Kone.

• W drużynie Wisły Płock za Dusana Lagatora pojawia się Cilian Sheridan.

• Gracz Wisły Kraków niestety w kołnierzy ochronnym opuszcza murawę boiska w Płocku na noszach.

• Niestety Uros Radaković mocno ucierpiał przy zdobyciu bramki.

• Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Uros Radaković i strzałem głową dał swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Uros Radaković zdobywa bramkę dla Wisły Kraków na 2:1!

• Dusan Lagator otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Rafał Boguski przyjął piłkę po prawej stronie boiska i chciał dośrodkować w pole karne gospodarzy. Zrobił to jednak na tyle szczęśliwie, że umieścił piłkę w bramce "Nafciarzy"!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Super rezerwowy Rafał Boguski doprowadza do wyrównania!

• Michał Frydrych otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Natomiast Rafał Boguski zastąpił Żana Medveda.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach Wisły Kraków. Uros Radaković zastąpił Serafina Szotę

• Natomiast za Torgila Gjertsena pojawił się Kacper Rogodziński.

• Mateusza Lewandowskiego zmienił Patryk Tuszyński

• Aż trzy zmiany w szeregach Wisły Płock. Za kontuzjowanego Jakuba Rzeźniczaka pojawił się Milan Obradović

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Szwocha bardzo bliski umieszczenia piłki w bramce gości był Damian Zbozień, ale nie zdołał umieścić piłki w bramce.

• Natomiast Jean Carlos Silva zastąpił Piotra Starzyńskiego.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. David Mawutor zmienił Chucę

• Jakub Rzeźniczak ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

• Damian Rasak wpadł w pole karne gości po podaniu Mateusza Szwocha i gracz "Nafciarzy" potężnym strzałem przełamał ręce Mateusza Lisa i umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Damian Rasak otwiera wynik spotkania w Płocku!

• Maciej Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale nie było z tego żadnego zagrożenia.

• Fragment gry, w którym żaden z zespołów nie potrafi zbliżyć się do pola karnego rywali. Znowu dominuje głównie gra w środku pola i ostre starcia.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne gospodarzy przez Macieja Sadloka, obrońcy Wisły Płock zdołali oddalić zagrożenie.

• Felicio Brown Forbes uderzył bardzo mocno z dalszej odległości, ale zrobił to niedokładnie.

• Yaw Yeboah wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, ale futbolówka nie dotarła do żadnego z partnerów.

• Po prostopadłym podaniu w pole karne gości do piłki dopadł Mateusz Lewandowski, ale gracz "Nafciarzy" uderzył niecelnie.

• Serafin Szota ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Filip Lesniak zdecydował się na strzał zza pola karnego gości, ale uderzył bardzo niedokładnie.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Płocku. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Do przerwy w meczu Wisły z Wisłą bezbarwny, bezbramkowy remis.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Maciej Sadlok uderzył z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Krzysztof Kamiński.

• Angel Garcia popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gości, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Michał Frydrych ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

• Yaw Yeboah próbował dograć w pole karne gospodarzy, ale do piłki jako pierwszy dopadł Krzysztof Kamiński i wyłapał piłkę.

• Na stadionie w Płocku obserwujemy "Typowy mecz walki". Gra toczy się głównie w środku pola, piłkarze grają ostro i niedokładnie, co nie sprzyja w stwarzaniu sytuacji bramkowych.

• To wciąż "Nafciarze" naciskają rywali, ale nie wynika z tego nic konkretnego. Gospodarze nie potrafią dojść do sytuacji strzeleckich.

• Mateusz Szwoch popędził prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne gości, ale zrobił to zdecydowanie zbyt mocno i "Nafciarze" stracili piłkę.

• Felicio Brown Forbes wpadł z piłką w pole karne gospodarzy i oddał strzał, który z najwyższym trudem wybronił Krzysztof Kamiński!

• Gospodarze rozegrali akcję lewą stroną boiska, ale tam niedokładne podanie spowodowało stratę piłki przez "Nafciarzy".

• Maciej Sadlok dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Ostro faulowany Felicio Brown Forbes, ale na razie jeszcze obyło się bez żółtej kartki.

• Pierwsze przewinienie na połowie gospodarzy, ale "Biała Gwiazda" ma rzut wolny niemal na środku boiska.

• Yaw Yeboah ucierpiał po starciu z Damianem Zbozieniem.

• Gospodarze prezentują się lepiej na początku spotkania, ale na razie "Nafciarze" nie potrafią oddać strzału na bramkę rywali.

• Po dośrodkowaniu Mateusza Szwocha, dobrą interwencją popisał się Mateusz Lis.

• Pierwszy faul na połowie Wisły Kraków i gospodarze będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie w pole karne rywali.

• Pierwsza ofensywna akcja "Nafciarzy", ale piłka po zagraniu z głębi pola wylądowała w rękach Mateusza Lisa.

• Rozpoczynamy mecz w Płocku!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Płocku, za moment początek rywalizacji.

• Ławka rezerwowych Wisły Płock: Gradecki (Br.), Adamczyk, Michalski, Obradović, Pawlak, Rogodziński, Sheridan, Tuszyński, Vallo.

• Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Broda (Br.), Boguski, Duda, Hayo-Kowalski, Kone, Mawutor, Radaković, Jean Carlos, Wachowiak.

• Już za około kwadrans rozpocznie się spotkanie w Płocku, a więc najwyższy czas by podać rezerwowych obu drużyn.

• W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami przy Reymonta 22 triumfowała Wisła z Płocka wygrywając pewnie 3:0 po bramkach Alana Urygi, Damiana Michalskiego i Damiana Rasaka.

• Przed tygodniem Wisła Płock została rozbita w Warszawie przez Legię aż 2:5, natomiast Wisła Kraków nieoczekiwanie wygrała u siebie z Pogonią Szczecin 2:1. Oba zespoły w tym roku kalendarzowym zanotowały po dwa zwycięstwa.

• Żeby znaleźć w tabeli obie Wisły należy spojrzeć na jej dolną część. "Nafciarze" zajmują dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Natomiast "Biała Gwiazda" z jednym punktem mniej zajmuje pozycję niżej. Wisła Kraków ma obecnie sześć "oczek" przewagi nad ostatnią Stalą Mielec.

• Witamy serdecznie w niedzielne południe i zapraszamy na spotkanie Wisły Płock z Wisłą Kraków. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Wisła Płock - Wisła Kraków LIVE! Biała Gwiazda weźmie rewanż?

Wisła Płock - Wisła Kraków LIVE! Biała Gwiazda weźmie rewanż? ©Anna Kaczmarz

Wisła Płock - Wisła Kraków ONLINE. Jesienią Nafciarze rozbili w Krakowie Białą Gwiazdę 3:0. Czy piłkarze Petera Hyballi zrewanżują się za dotkliwą porażkę? Początek spotkania w niedzielę 28 lutego o godz. 12:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Wisła Kraków ONLINE

Wisła Płock w zeszłym tygodniu doznała wysokiej porażki z Legią Warszawa. Tym meczem Nafciarze zakończyli serię czterech ligowych zwycięstw z rzędu. W niedzielę zagrają z Białą Gwiazdą, która jest niepokonana od trzech kolejek.

Oglądaj mecz Wisła Płock - Wisła Kraków w Player.pl >>>

We wrześniu płocczanie rozbili krakowian 3:0. Przed meczem Radosław Sobolewski był pytany o to, czy możliwa jest powtórka z jesieni. - Nie wiem czy jest szansa na powtórkę takiego wyniku, ale uważam, że każdy mecz, to szansa na zwycięstwo. To przekazuję chłopakom. Ten entuzjazm i pewność siebie, że z każdym można wygrać. Czy aż tak okazale, jak to miało miejsce jesienią, to okaże się po spotkaniu - zaznaczył szkoleniowiec Nafciarzy.

Niewykluczone, że w drużynie gospodarzy zadebiutuje Słowak Kristian Vallo. To nowy piłkarz na bok obrony. - Nie ma problemów z jego przygotowaniem fizycznym. Bardziej chodzi o wdrożenie go do drużyny - przyznał Sobolewski. Na boisko nie wróci jeszcze Rafał Wolski. Pomocnik jest w pełnym treningu, ale potrzebuje czasu, by zbudować formę na ligowy mecz.

Peter Hyballa ma sporo zmartwień. W Płocku z przyczyn zdrowotnych nie zagrają Jakub Błaszczykowski, Vullnet Basha, Konrad Gruszkowski, Dawid Szot czy Nikola Kuveljić. Największy problem stanowi jednak defensywa. Kontuzja na kilka tygodni wyłączyła z gry Adiego Mehremicia, a Łukasz Burliga będzie pauzował z powodu nadmiaru kartek.

- Mamy trochę problemów w tej formacji. Może jednak grać Hoyo-Kowalski, może grać Sadlok. Przećwiczyliśmy kilka ustawień - stwierdził Hyballa.

Wisła Płock - Wisła Kraków TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Wisła Płock - Wisła Kraków na żywo pokaże Canal+ Sport. Komentuje duet: Filip Surma - Wojciech Jagoda. W internecie transmisja Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30 - zapraszamy!

12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków Canal+ Sport