Karol Kurzępa
Trzecioligowa Wisła Puławy pokonała w meczu towarzyskim grające o trzy klasy rozgrywkowe niżej, KTS Weszło Warszawa. Dla podopiecznych trenera Mariusza Pawlaka był to drugi mecz towarzyski rozegrany po przedwczesnym zakończeniu sezonu 2019/20 w IV grupie III ligi.

W miniony weekend "Duma Powiśla" mierzyła się bowiem z także trzecioligową Polonią Warszawa, którą pokonała 2:0. Tym razem puławianie strzelili o jedną bramkę więcej, choć rywalizowali z zespołem, który ostatni sezon spędził w A-klasie.

W 10. minucie wynik otworzył pomocnik gospodarzy, Włodzimierz Puton. Zawodnik otrzymał piłkę w polu bramkowym i najpierw strzelił w poprzeczkę, ale po chwili miał szansę na dobitkę, która znalazła drogę do siatki.

Na 2:0 podwyższył tuż przed zejściem na przerwę Dariusz Brągiel. Zawodnik Wisły wykorzystał dobre podanie Dominika Cheby z prawego skrzydła i przy biernej postawie defensywy przeciwnika, ze spokojem posłał futbolówkę obok bramkarza.

Końcowy rezultat ustalił w 54. minucie gry Rafał Kiczuk. Obrońca miejscowego zespołu wpisał się na listę strzelców po uderzeniu głową, które zamykało dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Wisła Puławy - KTS Weszło Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: W. Puton 10, Brągiel 44, Kiczyk 54

Wisła: Kołotyło (75 Owczarzak), Cheba, (80 Brągiel), Brągiel (46 Drozd), Pielach (46 Kiczuk), Cyfert (75 Barański), Kisły (65 Pigiel), Piotrowski (46 Zuber), Skałecki, W. Puton (46 Kobiałka), Kacprzycki, Stanisławski (75 Konc). Trener: Mariusz Pawlak

Klaudia Piątek - piękna partnerka piłkarza Górnika Łęczna, B...