Wisła Puławy zawarła nową umowę sponsoringową z Grupą Azoty...

Wisła Puławy zawarła nową umowę sponsoringową z Grupą Azoty Puławy

know

Kurier Lubelski

Kurier Lubelski

Wisła Puławy zawarła nową umowę sponsoringową z Grupą Azoty Puławy

©KS Wisła Puławy

Klub Sportowy Wisła Puławy podpisała nową umowę sponsoringową z Grupą Azoty Puławy. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku i zapewni środki m.in. na udział drużyny seniorów w rundzie wiosennej trzeciej ligi.
Wisła Puławy zawarła nową umowę sponsoringową z Grupą Azoty Puławy

©KS Wisła Puławy

Zawarta umowa jest efektem porozumienia między klubem a spółką, której udokumentowaniem był wybór nowych władz Wisły. W połowie stycznia dotychczasowy zarząd podał się do dymisji, a do nowego członkowie klubu wybrali Piotra Owczarza (ponownie został prezesem) oraz przedstawicieli sponsora głównego: Krzysztofa Bednarza (prezesa Grupy Azoty Puławy) i Jolantę Golbę.

- Zapominamy o tym, co było w przeszłości. Wystarczy już tej atmosfery niepewności. Czas ruszyć do przodu – komentował po wyborach Piotr Owczarzak.

ZOBACZ TAKŻE:
Wisła Puławy ma nowy zarząd. Główny sponsor, Grupa Azoty Puławy, nadal będzie wspierać klub


Zawarta umowa sponsoringowa zapewni również funkcjonowanie sekcji młodzieżowych piłki nożnej, lekkiej atletyki, podnoszenia ciężarów oraz pływania. W klubie trenuje około 500 dzieci.

– Bardzo nas cieszy, że Grupa Azoty Puławy będzie naszym strategicznym partnerem. Mamy nadzieję, że po pozytywnych doświadczeniach najbliższych miesięcy będziemy mogli nawiązać długofalową współpracę. Podjęliśmy również działania mające na celu pozyskanie nowych sponsorów. Liczymy także na zwiększenie roli miasta w działalności Klubu – mówi Piotr Owczarzak, prezes Wisły.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej