Wisła remisuje na zgrupowaniu w Gniewinie

Bartosz KarczZaktualizowano
Zdenek Ondrasek (z lewej) strzelił jedną z bramek dla Wisły
Zdenek Ondrasek (z lewej) strzelił jedną z bramek dla Wisły Karolina Misztal
Piłkarze Wisły Kraków, którzy przebywają na zgrupowaniu w Gniewinie, rozegrali sparing z izraelskim Hapoel Ra’anana. Krakowianie zremisowali 3:3.

Jako pierwsi gola strzelili krakowianie. W 39 min Rafał Pietrzak podał w pole karne, gdzie najlepiej zachował się Rafał Boguski, posyłając piłkę do siatki.
Rywale wyrównali jednak błyskawicznie. Już po kolejnej minucie było 1:1, a po następnych 60 sekundach było już 1:2 po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym.

W drugiej połowie Wisła szybko wyrównała po w 48 min Zdenek Ondrasek trafił z ostrego kąta do siatki. W 74 min wiślacy ponownie objęli prowadzenie po golu Krzysztofa Drzazgi, ale chwilę później rywale wykorzystali nieporozumienie w obronie i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Wisła Kraków - Hapoel Ra’anana 3:3 (1:2)
Bramki dla Wisły: Boguski 39, Ondrasek 48, Drzazga 74.
Wisła: Załuska - Guzmics, Głowacki, Sadlok - Bartosz, Brlek, Popović, Pietrzak - Boguski, Małecki - Brożek. Po przerwie grali również: Cywka, Żemło, Mójta, Jović, Mączyński, Uryga, Drzazga, Zachara, Ondrasek.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Materiał oryginalny: Wisła remisuje na zgrupowaniu w Gniewinie - Gazeta Krakowska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.