Wisła Sandomierz nie dopuściła do zmiany lidera. Grała godzinę w "10" i zdobyła bramkę na remis!

Paweł Kotwica
Zaktualizowano
Anna Kaczmarz/Polska Press
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Stal Kraśnik zremisowała z Wisłą Sandomierz.

Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakub Czelej 45 min, 1:1 Patryk Wilk 81 z karnego.

Wisła: Pietras - Wojsa, Konefał, Wilk, Chorab - Piątkowski (58. Dachnowski), Siedlecki, Tyl, Sudy (79. Kmiotek), Brągiel - Zawiślak.

Stal: Ciołek - Mazurek, Kudriawcew, Gajewski, Świech - Czelej (83. Nastałek), Kaczmarek, Skrzyński (65. Wawryszczuk), Popiołek – R. Król, K. Król (62. Maj).

Widzów: 300.

Czerwona kartka: Siedlecki (Wisła, 30 min).

W przypadku wygranej Stal zostawała nowym liderem trzeciej ligi.

Spotkanie zaczęło sie od przewagi Stali, która w przypadku swojego zwycięstwa zostawała nowym liderem. Jednak po kilku minutach inicjatywa zaczęła należeć do gości. „Wiślacy” oddali kilka groźnych strzałów na kraśnicką bramkę, ale dobrze interweniował jej bramkarz, Sebastian Ciołek.

Tak było do 30 minuty, kiedy czerwoną kartkę dostał pomocnik Wisły, Jakub Siedlecki. Po tym zdarzeniu znów dominował zespół z Kraśnika, między innymi w 38 minucie tylko wybicie piłki z linii bramkowej uratowało Wisłę przed utratą bramki. Ale gospodarze dopięli swego tuż przed przerwą, kiedy ładnym strzałem popisał się Jakub Czelej i było 1:0. Chwilę wcześniej znów Ciołek uratował Stal przed utratą gola.

Korzystający z różnicy jednego zawodnika zawodnicy Stali w drugiej połowie mieli lekką przewagę, ale niewiele, a w zasadzie nic z niej nie wynikało. Wręcz przeciwnie, świetną okazję na początku drugiej połowy miała Wisła, ale znów obronił bramkarz.

W 52 minucie Stal miał rzut wolny, groźnie strzelał Marcin Świech, ale Szymon Pietras spisał się jak należy.

Wreszcie w 80 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, który za chwilę na gola dającego Wiśle, jak się potem okazało, punkt, zamienił Patryk Wilk.

SZOKUJĄCA DEKLARACJA BOGDANA WENTY SPRZED LAT. „CHCĘ ODDAĆ OKO BIELECKIEMU”

POLECAMY RÓWNIEŻ:

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

Autor jest również na Twitterze
Obserwuj Handball Echo na Twitterze
Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze

Materiał oryginalny: Wisła Sandomierz nie dopuściła do zmiany lidera. Grała godzinę w "10" i zdobyła bramkę na remis! - Echo Dnia Świętokrzyskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.