• Odra Opole zagra w 1/4 finału Pucharu Polski. Dziękujemy za uwagę!

• Kolejny raz Moder trafia w słupek!

• Zmiana w Wiśle. Zszedł Kolbusz, wszedł Ferens.

• Zmiana w Odrze. Zszedł Bonecki, wszedł Czyżycki.

• Pierwsza zmiana w Odrze. Zszedł Wodecki, wszedł Rybicki.

• Putin uderzał na bramkę! Trzeba jednak przyznać, że ten strzał piłkarza Wisły był bardzo niecelny...

• Rzut rożny dla Odry Opole.

• Druga zmiana w Wiśle Sandomierz. Zszedł Nogaj, wszedł Piechniak.

• Zmiana w Wiśle Sandomierz. Zszedł Poński, wszedł Sornat.

• Żółta kartka dla Michała Mokrzyckiego (Wisła Sandomierz).

• Strzelał Putin, ale nie mogło to zaskoczyć golkipera Odry.

• Baranowski wspomógł Janasika i wspólnymi siłami odebrali piłkę zawodnikowi Wisły.

• Arbiter odgwizdał zagranie ręką Boneckiego. Piłka dla gospodarzy.

• Rezerwowi zawodnicy Wisły Sandomierz pomogli w sprzątaniu serpentyn – gramy dalej!

• Mamy przerwę w grze. Murawa w kilka sekund zrobiła się biała, nie jednak z powodu śniegu, a serpentyn, rzucanych przez kibiców gospodarzy.

• Wracamy na drugą połowę!

• Odra Opole prowadzi 1:0 w Sandomierzu z miejscową Wisłą, po bramce Szymona Skrzypczaka z 15. minuty i na ten moment jest bliżej awansu do 1/4 finału Pucharu Polski.

• Koniec pierwszej połowy!

• Mokrzycki dośrodkował w pole karne, lecz zrobił to zbyt mocno. Piłka dla Odry. Z autu wrzuci ją Janasik.

• Putin zdecydował się na strzał, obok bramki!

• Odra prawą stroną, świetne dośrodkowanie Boneckiego i Skrzypczakowi zabrakło zaledwie kilku centymetrów, by podwyższyć prowadzenie swojej drużyny!

• Uderzenie Janasika, łapie Wierzgacz.

• Moder uderzył na bramkę Wisły, a piłka po rykoszecie w nieznacznej odległości mija słupek. Jeszcze będzie rzut rożny dla Odry.

• Z dystansu huknął Janasik. Bez zagrożenia dla Wisły.

• Z rzutu wolnego uderzył Moder, do boku wybił golkiper Wisły Sandomierz.

• Niziołek stanął przed szansą na podwyższenie prowadzenia, ale trafił w rywala.

• Nieudany atak Odry i znów od bramki wznowi golkiper gospodarzy.

• Dośrodkowanie gości z Opola w pole karne. Piłka posłana była w szesnastkę zbyt mocno i od bramki wznowi Wierzgacz.

• Ale okazja dla Wisły! Piłka po strzale Pońskiego odbiła się od słupka, wtedy złapał ją Szromnik!

• GOL! Skrzypczak z bliskiej odległości strzela głową i jest 1:0 dla Odry Opole!

• Wisła próbuje przedrzeć się prawą stroną, ale dobrze wybija Szota.

• Szromnik wychodzi z bramki i ratuje Odrę przed stratą gola!

• Kiks Wodeckiego, futbolówkę wybijają gospodarze i oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

• Akcja Wisły lewą stroną. Putin dograł w pole karne do Pońskiego, lecz ten został zablokowany. Mogło być groźnie...

• Marcin Wodecki (Odra Opole) obejrzał żółty kartonik.

• Znów na bramkę uderza Moder, lecz golkiper Wisły pewnie łapie piłkę.

• Dośrodkowanie Wodeckiego, Moder uderza głową, ale trafił... w słupek!

• Zaczynamy!

• Arbitrem będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

• Teraz na drodze naszej drużyny staje inna ekipa z 3 ligi. Sandomierska Wisła aktualnie zajmuje przeciętne, 10. miejsce w tabeli grupy 4, ale w Pucharze Polski wyeliminowała już dwa znacznie wyżej grające zespoły - ekstraklasową Koronę Kielce oraz 1-ligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jeżeli więc Odra myśli o odkuciu się po serii pięciu ligowych porażek z rzędu i uniknięciu kompromitacji, musi przystąpić do środowego boju w pełni skoncentrowana.

• W kolejnej rundzie jednak sukces nie przyszedł im już tak łatwo, choć grali z jeszcze niżej notowanym rywalem, mianowicie 3-ligową Polonią Środa Wielkopolska. Ostatecznie opolanie zwyciężyli 1-0, ale na zwycięską bramkę czekali aż do 83. minuty. Awans zapewniło im wtedy trafienie Hiszpana Ivana Martina.

• Wyjątkiem od wyjazdowej niemocy piłkarzy Odry są natomiast w tym sezonie ich występy w Pucharze Polski. Dotychczas rozegrali oni w tych rozgrywkach dwa spotkania i oba rozstrzygnęli na swoją korzyść. Szczególnie imponująco spisali się w 1/32 finału, kiedy to rozgromili na wyjeździe drugoligowy Ruch Chorzów aż 5:1.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/8 finału Pucharu Polski, w którym Wisła Sandomierz podejmie Odrę Opole. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 12:15.

Wiktor Gumiński

Wisła Sandomierz - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Puchar Polski: Wisła Sandomierz - Odra Opole ONLINE. Trzecioligowa Wisła Sandomierz w poprzedniej rundzie odprawiła z kwitkiem Podbeskidzie Bielsko-Biała. O ćwierćfinał zagra w środę z innym przedstawicielem 1 ligi - Odrą Opole. Początek meczu już o godz. 12:15. Relacja LIVE w GOL24!

Puchar Polski. Wisła Sandomierz - Odra Opole ONLINE

Opolskiej drużynie wiedzie się w tym sezonie na wyjazdach fatalnie, jeżeli chodzi o zmagania w Fortuna 1 Lidze. Jako jedyna nie wygrała w niej bowiem jak dotąd ani jednego meczu na terenie rywala.
Tak fatalna passa na obcych boiskach sprawia, że zamiast patrzeć na górę tabeli, opolanie z coraz większym strachem muszą oglądać się na strefę spadkową. Nad znajdującym się już w niej Stomilem Olsztyn mają bowiem tylko punkt przewagi.

- Chciałbym najpierw przełamać tę złą passę, a dopiero potem myśleć o przerwie i przygotowaniach do kolejnej rundy - zapewniał dla oficjalnej strony klubowej obrońca Odry, Rafał Brusiło. - Warunki atmosferyczne i stan boisk w tym momencie pozostawiają wiele do życzenia, ale w sytuacji, w której potrzebujesz się przełamać, mógłbyś grać choćby codziennie i w każdą pogodę - dodaje.

- Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, już nie możemy się doczekać tego meczu - mówi Jarosław Piątkowski, kapitan Wisły Sandomierz. - Bardzo solidnie przepracowaliśmy okres od zakończenia rundy jesiennej do meczu z Odrą Opole. Rozegraliśmy dwa sparingi, dla utrzymania rytmu meczowego. Jako kapitan w imieniu całego zespołu zapowiadam walkę od pierwszej do ostatniej minuty - kończy Jarosław Piątkowski.

Puchar Polski. Wisła Sandomierz - Odra Opole TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu w środę 5 grudnia już o godzinie 12. Pierwszy gwizdek o 12:15. Spotkanie komentuje duet: Paweł Ślęzak – Tomasz Łapiński. W internecie mecz będzie można obejrzeć na ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24!

12:15 Wisła Sandomierz - Odra Opole Polsat Sport