kostek
Sokół (niebieskie stroje) wygrał w Sandomierzu
Sokół (niebieskie stroje) wygrał w Sandomierzu Grzegorz Kostka
Sokół Sieniawa pojechał do Sandomierza z chęcią rewanżu za mecz z rundy jesiennej, kiedy to podopieczni Szymona Szydełki przegrali w Sieniawie 3:4 i plan swój zrealizował.

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Lis 58, 0:2 Drelich 65

Wisła: Jankowski – Sudy, Kolbusz, Wilk, Chorab – Kamiński,, Siedlecki, Piątkowski, Sornat – Bętkowski, Piechniak. Trener Dariusz Pietrasiak.

Sokół: Korziewicz 7 – Skała ż (65 Kardyś) 7, Padiasek 7, Drelich 7, Kapuściński ż 7, Lis 7 – Purcha 6 (80 Kądziołka), Ochał 6, Broda 6 (43 Majda 6), Brocki 7 (85 Wilusz) – M. Jędryas 6 (60 Nalepka 6). Trener Szymon Szydełko.

Sędziował Wiśniowski (Ryglice). Widzów 200.

Pierwsza polowa była bardzo wyrównana, aczkolwiek dla kibica nie zbyt interesująca. - Brakowało składnych akcji, mieliśmy jakieś tam sytuacje ale nic stuprocentowego, w sumie taki sprawiedliwy remis, nie popisał się sędzia nie widząc zagrania ręką w polu karnym Sokoła – podsumował pierwszą odsłonę rzecznik prasowy Wisły, Patryk Konopka.

Sokół w tej odsłonie stracił Patryka Brodę, który na noszach musiał opuścić plac gry. Drugą połowę znakomicie rozpoczął zespół Sokoła. Po trzynastu minutach gry podopieczni Szymona Szydełki wyszli na prowadzenie za sprawą skutecznego uderzenia Jarosława Lisa. Siedem minut później Sokół prowadził już dwoma bramkami, tym razem celnie przymierzył Kacper Drelich.

Sokół prowadząc dwoma golami skupił się na defensywie, skutecznie rozbijając zapędy ofensywne Wisły. Do końca meczu mimo prób z obu stron wynik nie uległ już zmianie, tym samym pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie piłkarzy z Sieniawy stało się faktem. – Zwycięstwo dedykujemy Patrykowi Brodzie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział Konrad Bober, asystent trenera Szydełki.