Włochy

2

Azerbejdżan

1

• POPRZECZKA! Ładny strzał Giovinco. Niewiele brakowało. Strzał z około 20 metrów.

• Ładna akcja Giovionco! Mija jednego zawodnika, drugiego, arbitra i... podaje niecelnie do Zazy.

• I żółta kartka dla Zazy.

• Zmiana. Nadirov za Amirquliyeva

• Jest bramka Immobile, ale nieuznana. Napastnik faulował Agayeva.

• Żółta kartka dla Sadigova za faul na Immobile.

• Dobrze pokazał się Giovionco, który dośrodkował prosto na głowę Chielliniego, a ten strzałem w krótki róg pokonał Agayeva.

• Goooooooooooooooooooooooooooooooooool! Chiellini! 2:1

• I ostatnia zmiana we włoskiej ekipie. Candreva za Darmiana.

• Wyrównanie! DOśrodkowanie w pole karne, niefortunna interwencja CHielliniego i mamy remis.

• Błyskawiczna reakcja Conte. Giovinco za Florenziego.

• Azerowie wywalczyli rzut rożny! Zobaczymy co z tego wyniknie...

• Będzie pierwsza zmiana w ekipie włoskiej. Aquiliani za Pirlo. Rozgrywający Juventusu żegnany owacją na stojąco!

• Goooooooooooool?! Nie! Zaza z 5 metrów nie trafia w bramkę po dośrodkowaniu Florenziego! NIesamowite!

• Mamy drugi strzał Azerów! Próbował z dystansu Huseynow, ale piłkę łapie Buffon.

• Znowu przewrotką próbował Zaza, tym razem zablokowany. Ma parcie na ładną bramkę ten chłopak!

• Jest dośrodkowanie, mija się z piłką i Chiellini, i Bonucci, i Ranocchia.

• Faulowany Immobile blisko pola karnego. Będzie groźnie.

• Zmiana w drużynie Azerbejdżanu. Za Dadasova Huseynov

• Płaskie dośrodkowanie De Sciglio, piłkę w polu karny przepuszcza Marchisio, ta trafia do Florenziego, ale strzał zawodnika Romy zablokowany.

• Azerowie teraz od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce.

• Zaza przewrotką po podaniu Bonucciego! Minimalnie niecelnie!

• Jedna zmiana w ekipie gosci. Ramaldanov za Quirtimova

• Zaczynamy drugą połowę potkania Włochy - Azerbejdżan!

• Niewiele emocji było w tych pierwszych 45 minutach. Włosi wygrywają zasłużenie po bramce Chielliniego. Podopieczni Antonio Conte sprawiają wrażenie wyluzowanych i pewnych swego. Jeśli ich planem jest wygrać najmniejszym nakładem sił, to im się to udaje. Wracamy za około 15 minut.

• I koniec pierwszej połowy spotkania.

• Pirlo dośrodkowuje z narożnika na piąty metr, Agayev niepotrzebnie wychodzi z bramki mija się z piłką, a ta spada na głowę Chielliniego i mamy prowadzenie Włochów!

• I jest goooooooooooool!!! Chiellini!

• Pirlo chyba próbował strzelać, piłka trafia w mur i będzie rzut rożny.

• Pirlo zabawił się teraz z trzema Azerami i jest faulowany w bocznej strefie. Będzie okazja na dośrodkowanie.

• I mamy pierwszy strzał Azerbejdżanu. Z dystansu próbował Dadasov, ale baaaardzo niecelnie.

• Włosi największe zagrożenie pod azerską bramką stwarzają po dośrodkowaniach z bocznych stref. Może to jest jakiś pomysł?

• Ranocchia frunie w powietrze, strzela i... Nie ma bramki! Kapitalne dośrodkowanie Pirlo z rzutu wolnego, stoper Interu wyskakuje najwyżej w polu karnym, ale strzela niecelnie.

• Groźny kontratak zatrzymany przez Pirlo. Rozgrywający Juventusu brutalnie zaatakował Aliyeva.

• I znowu Bonucci! Dobre dośrodkowanie Florenziego w pole bramkowe, o piłkę na piątym metrze walczył włoski obrońca, ale obrońca umiejętnie mu przeszkadzał, a futbolówka znalazła się w rękach Agayeva.

• Immobile zablokowany w polu karnym!

• A tymczasem w inny meczu grupy H, Norwegia wygrywa z Maltą 2:0.

• Znowu Bonucci! Dobre dośrodkowanie Pirlo z rzutu rożnego, obrońca Juventusu dobrze złożył się do strzały, ale broni Agayev.

• Dobra próba Włochów. Immobile sprytnie górą chciał zagrać do Zazy, jednak napastnik Sassuolo uprzedzony przez Agayeva.

• Desperacki strzał z dystansu Immobile. Obok bramki.

• Wścieka się Conte na swoich piłkarzy. Trudno się dziwić. Grają niedokładnie i bardzo chaotycznie.

• Włosi póki co mają problem ze sforsowaniem defensywy Azerbejdżanu. Męczą się gospodarze.

• Strzał Bonucciego sprzed pola karnego, piłka po drodze odbija się od Zazy i Agayew z trudem broni!

• Pierwsza żółta kartka. Ukarany Dadasow za faul na Chiellinim.

• Azerowie zamknięci na własnej połowie.

• Znowu dobrze pokazał się Immobile.Tym razem napastnik Borussii próbował znaleźć w polu karnym Zazę, ale bronią się Azerowie. Jeszcze...

• Immobile przejął piłkę w środku pola, pobiegł z piłką kilkanaście metrów, zagrał przed pole karne do pomocnika Juventusu, a ten niepilnowany przeniósł piłkę nad poprzeczką. Powinno być 1:0

• Ależ zmarnował teraz okazję Marchisio!

• I pierwsza groźna akcja Włochów. Z lewej strony dośrodkowywał De Sciglio, w polu karnym skakał Immobile, ale dobrze wybija Sadigov.

• Ładnie w środku pola pograli gości, ale przerwał to wszystko Marchisio.

• Spokojny początek spotkania, dużo niedokładności po obu stronach.

• Jest gwizdek arbitra z Turcji i zaczynamy! Przy piłce Azerowie.

• Jeszcze tylko hymny obu ekip i zaraz zaczynamy!

• Znamy składy w jakich wyjdą obie ekipy. Czas na ławki rezerwowych.

Włochy:Sirigu, Perin, Ogbonna, Pasqual, Verratti, Candreva, Poli, Aquilani, Parolo, Giovinco, Pellè, Destro.

Azerbejdżan:Balayev, S Agayev, Yunuszade, Ufuk Budak, Guliyev, Ramaldanov, C Huseynov, Tashkin, Kurbanov, Ramazanov, Nadirov

• Azerowie z kolei, swój pierwszy mecz przegrali 1:2 z Bułgarią. Dziś, mimo tego, że nie są faworytami, nie oddadzą łatwo punktów Włochom. Miejmy nadzieje, że to będzie emocjonujące widowisko.

• To drugi mecz o punkty Antonio Conte - nowego selekcjonera reprezentacji Włoch. W poprzednim spotkaniu jego podopieczni wygrali na wyjeździe z Norwegią 2:0. Bramki zdobywali Leonardo Bonucci i Simone Zaza.

• Jeszcze nieco ponad 20 minut zostało do rozpoczęcia spotkania Włochy - Azerbejdżan w ramach drugiej kolejki eliminacji EURO 2016 w grupie H. Na to spotkanie zaprasza - Mateusz Warianka.