Włochy

2

Hiszpania

0

• Italia wygrywa 2:0 i teraz piłkarze Conte na swojej drodze mają reprezentację Niemiec! To tyle z naszej strony! Dziękujemy za uwagę! Spokojnego wieczoru!

• KONIEC MECZU!!! Włosi się cieszą i świętują!! Hiszpanie natomiast zakończyli udział we francuskim turnieju!

• Już dwie z doliczonych czterech minut upłynęły!

• Kapitalna kontra Italii!! Insigne zagrał kapitalnie na prawą stronę do Darmiana, a ten dograł przed bramką i do futbolówki dopadł Pelle!!!

• Pelle!!! 2:0!!! Po meczu!

• Kolejna kapitalna interwencja Buffon!

• Motta ukarany kartonikiem.

• Jesteśmy coraz bliżej sensacji.

• Silva szukał podaniem Pedro, niewiele brakowało, aby piłka wpadła do włoskiej bramki!

• Insigne ładnie przedarł się i oddał mocny strzał, ale na posterunku był de Gea!

• Kolejna roszada. Za Florenziego widzimy Darmiana.

• Inisgne natomiast zmienia Edera.

• Pedro melduje sie w miejsce chyba kontuzjowanego Aduriza.

• To będą trudne minuty dla Italii!

• Buffon broni kolejny strzał! Włosi skoncentrowani na głębokiej defensywie!

• Ale bomba Iniesty!!! Buffon skutecznie odbija piłkę uderzona sprzed pola karnego!

• Vazque na ofsajdzie! Zawodnik Realu w sytuacji sam na sam uderzył w słupek, ale wcześniej arbiter odgwizdał pozycję spaloną!

• Śpieszy się Hiszpanom, co nie powinno dziwić.

• Ramos nieznacznie się pomylił. Piłka po uderzeniu głową minęła włoską bramkę.

• Młody Hiszpan wywalczył właśnie rzut rożny.

• Lucas Vazquez zastępuje Moratę.

• Aduriz uderzył minimalnie obok prawego słupka bramki Buffona!

• Sporo walki na małej przestrzeni.

• Mistrzowie Europy męczą się jak dotychczas.

• Powolutku zaczyna się gotować na murawie, ale to tylko z powodu decyzji arbitra.

• Hiszpanie na raty bronią się po kolejnej akcji Włochów.

• Morata zastawił się ciałem i z ok. 30 metrów próbował bezskutecznie lobować Buffona.

• Arbiter nie odgwizdał ewidentnego faulu Pique!

• Dodatkowo Hiszpan ucierpiał.

• Aduriz wyskoczył do piłki, ale w asyście defensorów Italii nie był w stanie trafić w świtało bramki.

• Eder z Pelle fenomenalnie rozegrali kontrę.

• De Gea broni sytuację sam na sam z Ederem!!!!!

• Pelle ukarany kartką.

• Thiago Motta zmienia De Rossiego.

• Zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego przejęli inicjatywę.

• Fabregas uderzył nad poprzeczką włoskiej bramki.

• Włosi wychodzą z opresji po kolejnym dośrodkowaniu.

• Buffon broni strzał Moraty z bliskiej odległości!

• De Rossi wybił piłkę poza boisko.

• Bonucci zagrał piłkę ręką i od rzutu wolnego rozpoczną Hiszpanie.

• Conte w przerwie nie dokonał jakiejkolwiek roszady taktycznej.

• Hiszpanie zdołali odebrać piłkę rywalom.

• Florenzi przebojowym rajdem wywalczył korner.

• Arbiter oznajmił początek drugiej odsłony!

• Aduriz zmienił Nolito.

• Wracamy na Stade de France! Tym razem grę rozpocznie Italia!

• Koniec pierwszej odsłony! Do przerwy Włosi prowadzą z Hiszpanią 1:0!

• Giaccherini! Świetna kontra Włochów, a strzał włoskiego zawodnika odbił de Gea!

• Florenzi zbyt głęboko zagrał w pole karne Hiszpanów!

• W między czasie żółtym kartonikiem ukarany został Nolito.

• Do końca pierwszej odsłony 5 minut. Włosi są dziś dużo lepszym zespołem jak na razie.

• Bonucci popełnił błąd i rzut rożny mieli Hiszpanie, jednak nic po raz kolejny nie wskórali.

• Silva za mocno zagrał w pole karne i żaden z jego kolegów nie był w stanie dotrzeć do futbolówki.

• De Gea "wypluł" przed siebie strzał Edera i wtedy defensor Włochów dopadł do piłki i z kilku metrów wpakował ją do siatki!

• Chiellini!!!!! 1:0 dla Italii!

• Pelle faulowany 20. metrów od hiszpańskiej bramki!

• Dwa kornery i nic z tego. Hiszpanie rozpoczną od rzutu wolnego.

• Ramos bliski samobójczego trafienia! Włosi rozpoczną z naroznika boiska!

• Iniesta strzela z kilkunastu metrów w sam środek bramki, gdzie dobrze ustawiony jest Buffon.

• Szybka akcja mistrza Europy i będzie drugi rzut rożny w dzisiejszym meczu dla Hiszpanii.

• WłoWło

• Parolo przestrzelił po centrze De Sciglio! Było blisko!

• De Sciglio ukarany kartonikiem za przytrzymywanie rywala.

• Ramos reklamuje, że był przetrzymywany, ale Hiszpanie nic nie wskurali.

• Morata wywalczył korner.

• Druga z kolei akcja Hiszpanów. Tym razem Alba z lewej strony boiska zagrał bardzo źle w pole karne Italii.

• Fabregas zablokowany ofiarną interwencją na 16. metrze!

• Mistrz Europy jeszcze bez strzału na bramkę "Gigi" Buffona.

• De Sciglio szukał Edera, ale podał zbyt niedokładnie.

• Silva zagrał za mocno do Jordiego Alby. Od bramki rozpocznie Buffon.

• Hiszpanie nie potrafią przejąć kontroli w dzisiejszym spotkaniu.

• Słupek! Giaccherini uderzył z przewrotki w słupek! Po raz kolejny piłkarze z Półwyspu Apenińskiego pokazują się z dobrej strony! Turecki arbiter przerwał grę i odgwizdał niebezpieczną grę Giaccheriniego!

• Do piłki podszedł Florenzi. piłkarz Romy centrą odnalazł Pelle, a strzał Włocha broni De Gea!

• Eder próbował się przedrzeć przez kilku Hiszpanów i wywalczył rzut wolny.

• Dobra akcja podopiecznych Conte. Eder jednak nie zdołał zaskoczyć golkipera rywali.

• Nolito zagrał w szesnastkę rywali i zrobił to niedokładnie. Piłkarze troszkę się ślizgają.

• Bardzo mocno pada na Stade de France. Komu to bardziej będzie przeszkadzało?

• Pelle próbował uruchomić prostopadłym podaniem Edera, jednak ten się poślizgnął. Dobry początek Italii nastawionej na kontrę.

• Ponownie było ciekawie w szesnastce Hiszpanii. Pelle uderzył głową w kierunku bramki, ale zdecydowanie za lekko.

• Pierwsza kontra Italii. Szybkie przejęci piłki na lewym skrzydle, ale podanie w pole karne Hiszpanów było już niedokładne.

• Od środka rozpoczynają Hiszpanie! Gramy, gramy!

• Przed nami hymny państw, przywitanie kapitanów i gramy!

• Turecki arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Bardzo zainteresowani spotkaniem na Stade de France są reprezentanci Niemiec. To właśnie Die Mannschaft zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku ITA-ESP.

• Ciekawe pojedynki będzie toczył Alvaro Morata, który musi stawić czoło dotychczasowym klubowym kolegom z Juventusu Turyn odpowiadającym za defensywę Italii.

• Jest to zdecydowanie najciekawszy pojedynek 1/8 finału francuskiego turnieju. W końcu o godz. 18 rozpocznie się rywalizacja aktualnego wicemistrza i mistrza Europy.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Włochy - Hiszpania LIVE! Będzie powtórka z Euro 2012?

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 1/8 finału Euro 2016 Włochy - Hiszpania!