1

Hiszpania

1

• Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych naszych relacji. Dziękuję za uwagę i życzę spokojnej nocy.

• W meczu faworytów grypy G padł remis 1:1. Patrząc po przebiegu meczu oba zespoły powinny być zadowolone z podziału punktów i sprawa pierwszego miejsca w grupie wciąż jest otwarta.

• David Silva dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne "Azzurrich" lecz nie przynosi to żadnych korzyści.

• Do regulaminowego czasu gry Pan Felix Brych doliczył 3 minuty.

• Włosi teraz spokojnie wyprowadzają piłkę i ich głównym celem jest zapewne uniknięcie błędów.

• Hiszpania miała 3 punkty na wyciągnięcie ręki lecz zamiast dobić przeciwnika zawodnicy "La Furia Roja" cofnęli się do obrony umożliwiając Włochom spokojne przygotowywanie ataków.

• Kolejna akcja Włochów. Immobile znajduje drogę do bramki strzeżonej przez David de Gea ale sędzie prawidłowo odgwizduje spalonego.

• Do piłki dobiega Ciro Immobile ale jego strzał był niecelny.

• Pique nieregulaminowo powstrzymuje atak Włochów.

• Ostatnia zmiana reprezentacji Hiszpanii, boisko upuszcza zdobywca pierwszej bramki Vitolo w jego miejsce pojawia się Thiago Alcantara.

• Daniel De Rossi precyzyjnym strzałem pokonuje Davida de Gea.

• Po faulu Sergio Ramos na Ederze sędzia po konsultacji z asystentem wskazuje na "wapno".

• Eder pada w polu karnym Hiszpanów sędzia gwiżdże i nie podejmuje decyzji...

• Całkowicie zmienił się obraz meczu teraz to Hiszpanie cofają się głęboko do obrony a Włosi próbują ustawić atak pozycyjny.

• Łatwa strata w ataku Moraty i teraz Włosi przechodzą do ataku pozycyjnego.

• Kolejna zmiana w drużynie prowadzonej przez Giampiero Ventura. Boisko upuszcza Marco Parolo w jego miejsce na placu gry pojawią się Andrea Belotti.

• Żółtą kartką ukarany kapitan reprezentacji Hiszpanii Sergio Ramos.

• Koke podaje wzdłuż pola karnego do Moraty ale na drodze piłki staje jeden z defensorów "Azzurrich".

• Ciro Immobile przebiegł 20 metrów aby później uderzyć prosto w wracającego Gerarda Pique.

• Rzut wolny dla Włochów. Do piłki dochodzi Romagnoli ale naciskany przez Pique uderza bardzo niecelnie.

• Vitolo po kolejnym będzie Mattiego De Sciglio wyszedł sam na sam z Buffonem ale uderzył obok bramki.

• Julen Lopetegui widząc prowokacyjnego zachowanie Costy, decyduje się na zmianę desygnując w jego miejsce do gry Alvaro Moratę, który doskonale zna stadion na którym przyjdzie mu dzisiaj zagrać trochę ponad 20minut meczu.

• Diego Costa po gwizdku sędziego oddaje strzał. Włosi protestują żądając drugiej żółtej kartki dla napastnika Chelsea ale kończy się na upomnieniu słownym.

• Pierwszy rzut rożny Włochów wykonywany przez Florenziego przelatuje przez pole karne Davida de Gea i tylko szczęście uchroniło Hiszpanów przed stratą bramki.

• Po strzelonej bramce Hiszpania straciła płynność w wyprowadzaniu akcji. Zawodnicy "La Furia Roja" cofnęli się do obrony i teraz gospodarze przeważają.

• Żółtą kartką ukarany Bonaventura za faul na Koke.

• Kolejna akcja Włochów ale na spalonym Eder.

• Szybko reaguje Giampiero Ventura z boiska schodzi dobrze wyglądający Graziano Pelle w jego miejsce wchodzi zawodnik Lazio Ciro Immobile.

• Włosi chcieli szybko wyrównać wynik meczu ale strzał z głowy Pelle był zbyt niedokładny.

• Źle ustawiona obrona reprezentacji "Azzurich" sytuację próbował ratować Buffon, który za polem karnym minął się z piłką, pierwszy dobiegł do niej Vitolo i bez problemy umieścił piłkę w siatce.

• Vitolo!!!!!!!

• Hiszpanie do tej pory wykonali już 11 rzutów rożnych wobec żadnego Włochów.

• Andres Iniesta ładnie zobaczył wychodzącego na wolne pole Koke, którego dośrodkowanie odbiło się od jednego z obrońców reprezentacji "Azzurrich". Hiszpanie rozpoczną od kolejnego rzutu rożnego.

• Pierwszy raz to Włosi próbowali ułożyć atak pozycyjny ale momentalnie wkradło się w to dużo nerwowości dzięki której Hiszpanie odzyskali piłkę.

• Gerard Pique wślizgiem zatrzymuje groźnie zapowiadający się atak Włochów.

• Marco Parolo został ukarany żółtą kartką.

• Jest 3 minuta drugiej połowy a reprezentacja Hiszpanii wykonała już dwa rzuty rożne, które nie przyniosły zagrożenia dla bramki Gianluigio Buffon

• Obie jedenastki wybiegły na boisko bez zmian.

• Zawodnicy już są na murawie Pan Felix Brych gwiżdże i zaczyna się druga połowa.

• Zapraszam na ciąg dalszy relacji po krótkiej przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Ogromna przewaga Hiszpanów,z której na razie nic nie wynika.

• Piękne podanie do wychodzącego na wolne pole Diego Costa ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Bardzo brzydki fragment gry. Oba zespoły często faulują a sędzia nie waha się używać gwiazdka.

• Diego Costa pokazuje z czego słynie i fauluje Bonucciego. Pan Felix Brych nie waha się ani chwili i pokazuje napastnikowi Chelsea żółty kartonik.

• Sędzie uznał, że Vitolo faulował Bonucciego i rzut wolny dla gospodarzy.

• W końcu jakieś zagrożenie pod bramką Davida de Gea. Eder przedarł się prawym skrzydłem, dośrodkował w pole karne ale piłkę dobrze wyłapał David de Gea.

• Parolo nie dokładnie dośrodkował i od bramki rozpocznie David de Gea.

• Obrońcy Italii uprzedzają zawodników Hiszpanii i od razu uruchamiają Pelle który naciskany przez obrońców musi zwolnić akcje i poczekać na partnerów.

• 8 rzut różny dla Hiszpanów.

• Posiadanie piłki wygląda następująco: Włochy 30% - 70% Hiszpania.

• Drugi rzut rożny krótko rozegrany przez Hiszpanów również nie przynosi korzyści. Wybijają obrońcy "Azzurrich" i Hiszpanie ponownie ustawiają atak pozycyjny.

• David Silva ładnie przyśpieszył wbiegł w pole karne "Azzurich" ale na posterunku był Barzagli. Od własnej bramki rozpocznie Buffon.

• Hiszpanie cały czas przy piłce, powoli zbliżają się do bramki Buffona.

• Kolejny rzut rożny dla reprezentacji "La Furia Roja" nie przynosi żadnych korzyści.

• Minęło 30 minut spotkania. Mimo, iż to Hiszpanie przeważają i częściej utrzymują się przy piłce nie stworzyli sytuacji, która mogła by zagrozić bramce Buffona.

• Pelle fauluje wyprowadzającego piłkę Ramosa.

• Okazuje się że uraz Montolivo jest poważniejszy niż wyglądało i jest on zmuszony upuścić boisko. W jego miejsce wchodzi Bonaventura.

• Teraz opatrywany jest Montolivo po nieumyślnym starciu z Ramosem.

• Pierwszą żółtą kartką zostaje ukarany Sergio Busquets za faul na Pelle.

• Pelle brzydko faulował Iniesta ale rzut wolny nie przynosi żadnych korzyści.

• Mamy wymuszoną zmianę. Kontuzji nabawił się Alba i musiał opuścić boisko w jego miejsce wchodzi zawodnik Realu Madryt Nacho.

• Sytuacja na boisku nie wiele ulega zmianie. Hiszpania powoli układają atak pozycyjny.

• Buffon tym razem nie próbuje szybkiego przejścia do kontrataku i dłużej przytrzymuje piłkę pozwalając swoim kolegą z pola na ustawienie się do ataku pozycyjnego.

• Kolejny rzut rożny dla Hiszpanów nie przynosi żadnych korzyści.

• Piękna dwójkowa akcja Hiszpanów. Diego Costa wymienił kilka szybkich podań z Davidem Silva wbiegli z piłką w pole karne ale było tam zbyt dużo obrońców gospodarzy aby można było oddać dokładny strzał. Ostatecznie piłka odbija się od jednego z obrońców "Azzurrich" i opuszcza pole karne.

• Teraz Włosi wychodzą z wysokim pressingiem i przynosi on korzyści. Hiszpanie nie dokładnie i teraz będzie szansa dla Włochów.

• W pierwszych minutach meczu to reprezentacja "la furia roja" przeważa i dłużej utrzymuje się przy piłce. Zawodnicy Julena Lopeteguia wysoko atakują pressingiem właściwie uniemożliwiając przeprowadzenie ataku reprezentacji Włoch.

• Piękna akcja Hiszpanów. Andres Iniesta wbiega w pole karne podaje do Silvy, który z pierwszej piłki odgrywa do Iniesty ten obraca się w polu karnym ale strzał był zbyt czytelny i Buffon bez trudu łapie piłkę.

• Rzut rożny dla Hiszpanów ląduje w rękach Buffona, który przytomnie zagrywa daleko do wychodzącego na wolne pole Pelle. W ostatniej chwili do piłki dobiega Jordi Alba i powstrzymuje groźnie zapowiadający się kontratak Włochów.

• Jordi Alba popełnia błąd przy wznowieniu gry z rzutu autowego. Piłka dla Włochów.

• Początek meczu a Diego Costa już pokazuje z czego słynie w Anglii i brzydko faluje przeciwnika. Na razie bez konsekwencji.

• Koke mocno dośrodkowuje w pole karne ale nie przynosi to żadnych korzyści. Hiszpanie uciekają się do faulu aby powstrzymać kontratak Włochów.

• Rzut wolny dla reprezentacji Hiszpanii.

• Hiszpanie powoli rozgrywają piłkę próbując uśpić zespół prowadzony przez Giampiero Venturę.

• Ładne podanie Iniesty do wychodzącego na wolne pole Alby ale przecina je obrońca "Azzurrich".

• Mecz rozpoczynają Hiszpanie.

• Obie jedenastki są już na murawie. Kapitanem gospodarzy jest Gianluigi Buffon, natomiast gości na boisko wyprowadził Sergio Ramos. Obecnie grany jest hymn gospodarzy i już sekundy dzielą nas od pierwszego gwizdka Pana Felixa Brycha.

• Dzisiejszy mecz rozgrywany będzie na stadionie Juventus Stadium w Turynie. Sędziować będzie Pan Felix Brych pochodzący z Niemiec.

• Pamiętajmy, że tylko zwycięzca grypy będzie mógł cieszyć się z bezpośredniego awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji dzięki czemu miejmy nadzieję, że czeka nas dzisiaj widowisko na podobnym poziomie do tego jaki zaprezentowały obie drużyny w czasie swojego meczu na Mistrzostwa Europy.

• Przypomnijmy, iż ostatni pojedynek pomiędzy tymi drużynami miał miejsce na Francuskich Mistrzostwach Europy i skończył się wynikiem 2:0 dla dzisiejszych gospodarzy.

• W poprzedniej kolejce spotkań Izrael na własnym stadionie uległ reprezentacji Włoch 1:3 tymczasem Hiszpanie pokonali Lichtenstein 8:0.

• Zapraszam Państwa na relacje z meczu Włochy - Hiszpania. Obie reprezentacje po tegorocznych Mistrzostwach Europy mają nowych selekcjonerów, którzy tchnęli w swoje drużyny nowego ducha.