2

ŁKS Łódź

4

• A ja już uciekam z deszczowej Moszczenicy! Do zobaczenia!

• KONIEC SPOTKANIA! ŁKS DOPISUJE DO SWOJEGO KONTA TRZY PUNKTY I UMACNIA SIĘ NA POZYCJI LIDERA W TABELI!

• I jeszcze szansa dla gości z rzutu wolnego, ale tym razem znów interweniuje bramkarz i wypiąstkowuje piłkę.

• ... a u gości za Patorę Okoński, który po kontuzji wraca do gry.

• U gospodarzy w miejsce Jachymskiego melduje się Skrobek...

• Zmiana w składzie gości. W miejsce Kasztelana wchodzi Radek Surowiec.

• Okazja dla Rafała Jankiewicza na podwyższenie prowadzenia. Po świetnym dośrodkowaniu od jednego z kolegów znalazł się sam na sam z bramkarzem, uderzył jednak za lekko a przede wszystkim prosto w niego, więc jeszcze nie zobaczymy kolejnej bramki.

• Zmiana także u gospodarzy i na miejscu Domańskiego melduje się Kuba Świątek.

• Czas na zmianę w składzie gości. W miejsce Jurkowskiego Wojciech Robaszek wprowadza Rafała Jankiewicza.

• Tymczasem kibice ŁKS, w proteście przeciwko zachowaniu policji, która wg nich prowokuje sympatyków z Łodzi, opuszcza sektory.

• Jak powoli zaczynało padać, tak teraz już o wiele mocniej, ale jeszcze daję radę :)

• Bramka za bramką i przyszedł czas na odpowiedź gospodarzy, którzy postanowili jeszcze powalczyć i w efekcie zdobyli drugiego gola w tym spotkaniu!

• GRAD BRAMEK W MOSZCZENICY! Kuchta zdobywa drugiego gola dla gospodarzy!

• Marcin Zimoń wpisuje się jako kolejny na listę strzelców i jeszcze bardziej zwiększa prowadzenie gości.

• JESZCZE JEDNA BRAMKA, JESZCZE JEDNA BRAMKA I JEST! Marcin Zimoń! Czwarty gol dla ŁKS!

• Piotrek Słyścio walczył zacięcie z powstrzymującą go na lewym skrzydle obroną, udało mu się dośrodkować do Patory, który pokonał bramkarza gospodarzy!

• ADAM PATORA I MAMY TRZECIĄ BRAMKĘ DLA GOŚCI!

• Piękny wślizg Zimonia powstrzymuje zawodnika gospodarzy przed skonstruowaniem groźnej akcji w pobliżu pola karnego łodzian.

• Tym razem świetna okazja dla gości! Michał Bielicki uderzył mocno w kierunku bramki ale golkiper gospodarzy złapał piłkę. Popełnił jednak błąd i wypuścił ją z rąk, szybko jednak go naprawił i raz jeszcze ją chwycił, zanim doszedł do niej zawodnik ŁKS.

• Nowak bliski doprowadzenia do wyrównania! Uderzył pechowo prosto w słupek bramki Kamila Woźniaka!

• Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Adrian Kasztelan, jednak jego bezpośredni strzał wyłapał bramkarz gospodarzy.

• Piotr Domański nieprzepisowo powstrzymywał zawodnika gości i mamy karę w postaci żółtej kartki.

• Na bramkę w drugiej połowie spotkania nie trzeba było długo czekać! Świetnie radzący sobie dzisiaj Dawid Sarafiński w końcu doczekał się swojej chwili i wyprowadził Łódzki Klub Sportowy na prowadzenie!

• ŁODZIANIE NA PROWADZENIU!!!! DAWID SARAFIŃSKI!!!

• Jedna zmiana w składzie gospodarzy. W miejscu Natkańskiego na murawie melduje się Nowak.

• ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY SPOTKANIA! W Moszczenicy po pierwszych trzech kwadransach remis 1:1!

• Dawid Sarafiński po raz kolejny daje o sobie znać, szkoda tylko że wcześniej jie zdecydował się na dośrodkowanie wbiegając na lewym skrzydle. Ostatecznie obrona gospodarzy udaremniła mu takie zagranie i wypchnęła poza boisko.

• Adam Patora znalazł się w polu karnym gospodarzy, odegrał do Radka Jurkowskiego, a ten uderzył prosto na bramkę Włókniarza. Mecz zaczyna się więc "od początku"!

• RADEK JURKOWSKI STRZELA WYRÓWNUJĄCEGO GOLA!!!!!

• Żółta kartka dla Michała Zaleśnego za faul w środku pola.

• Olek Ślęzak ratuje sytuację. Tylko dzięki jego interwencji wybiegający Jachymski nie znalazł się sam na sam z bramkarzem.

• I zaczynają się problemy, bo o pięknej pogodzie możemy zapomnieć. W Moszczenicy powoli zaczyna padać...

• Efektu nie przynoszą także rzuty rożne, które dwa pod rząd udało się wywalczyć gościom. Lepiej za to zapowiadała się sytuacja jaką miał Dawid Sarafiński, strzelając prosto... w bramkarza, z którym chwilkę później zderzył się próbujący dobić piłkę Adam Patora.

• Łodzianie robią co mogą, by szybko odrobić straty. Niestety do dośrodkowania bodajże Radka Jurkowskiego nie doszedł Zaleśny i nie udało się wykończyć akcii.

• Rzut wolny zakończył się najgorzej jak mógł. Po mocnym bezpośrednim strzale Tomy Woźniak sparował piłkę tak, że bez problemu doszedł do niej Olejnik i pokonał bramkarza gości dając swojej drużynie prowadzenie.

• GOL DLA GOSPODARZY!!!! Daniel Olejnik zapewnia Włókniarzowi Moszczenica prowadzenie.

• Tylko upomnieniem kończy się faul Marcina Zimonia na jednym z zawodników gospodarzy. Mamy za to rzut wolny dla gospodarzy z bardzo korzystnej dla nich pozycji...

• Nazwiska podane w składach nie są ustawione w kolejności według pozycji, a w takiej, jaka została nam podana na listach przygotowanych przez organizatorów.

• Kolejna dobra interwencja bramkarza gospodarzy. Tym razem ofiarnie rzucił się do strzału oddanego przez Michała Bielickiego. Sytuacja powoli odwraca się coraz wyraźniej na korzyść gości.

• Marcin Zimoń! Piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego bliski był wyprowadzenia swoich kolegów na prowadzenie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego. Na szczęście dla zawodników Moszczenicy ich bramkarz znalazł się w dobrym miejscu, jednak jego interwencja nie była najlepsza, bo odbił piłkę, która toczyła się w kierunku bramki. Ostatecznie jednak minęła słupek po zewnętrznej stronie siatki.

• Trzeba przyznać, że jak na razie więcej akcji udało się wypracować gospodarzom. Już kilka razy poradzili sobie z łodzianami w środku pola i wybiegali w stronę bramki Woźniaka, choć ostatecznie nie udało im się oddać strzału.

• Miały być najważniejsze wydarzenia, ale gdybym na tym się skupiala to nie miałabym na razie za wiele do napisania w związku z dość wyrównaną grą. Obie drużyny na razie sprawdzają rywala i starają się spokojnie skonstruować akcję. Okazję miał na razie m.in. Dawid Sarafiński, który jednak za mocno uderzył w piłkę i strzelił ponad bramką gospodarzy.

• Jeszcze uczciliśmy minutą ciszy pamięć Tadeusza Mazowieckiego i ROZPOCZYNAMY SPOTKANIE 16. KOLEJKI IV LIGI GRUPY ŁÓDZKIEJ MIĘDZY WŁÓKNIARZEM MOSZCZENICA A ŁÓDZKIM KLUBEM SPORTOWYM

• Włókniarz Moszczenica - ŁKS Łódź

• Muszę Wam przyznać, że chociaż warunki nie sprzyjają prowadzeniu relacji, to w Moszczenicy pierwszy raz spotkałam się z pełnym profesjonalizmu przyjęciem. Oczywiście mówię tylko o realiach czwartoligowych. I za to organizatorom należą się podziękowania.

• Ławki rezerwowych: Włókniarz Moszczenica: Pałygiewicz, Skrobek, Nowak, Sobała, Świątek, Dawid Godala, Błażej Godala. Łódzki Klub Sportowy: Surowiec, Sekuterski, Adamski, Jankiewicz, Salski, Okoński

• Witamy Was serdecznie z Moszczenicy! Drugi wyjazd kibiców ŁKS stał się faktem i tak oto wraz z sympatykami łodzian meldujemy się na obiekcie miejscowego Włókniarza by przeprowadzić dla Was relację live z pojedynku 16. kolejki IV ligi grupy łódzkiej! Dzień dobry!