Wojskowe Mistrzostwa Świata. Polska - Egipt 1:1. Grali nasi

Dawid Jaśkiewicz
Konrad Rokicki (w środku podczas ligowego meczu z Olimpem Gościno) wystąpił od pierwszej minuty w spotkaniu Reprezentacji Wojska Polskiego z Egiptem Jacek Wójcik
W Omanie rozpoczęły się Wojskowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Drugiego dnia turnieju na boisko wybiegli reprezentanci Polski.

W swoim pierwszym meczu nasz zespół zmierzył się z faworyzowanym Egiptem. Naszą drużynę czekało o tyle trudne spotkanie, bowiem wielu zawodników z tej kadry ma za sobą występy w egipskiej ekstraklasie. Mimo to, biało-czerwoni przeciwstawili się jednemu z faworytów mistrzostw i po trudnym meczu zremisowali z zespołem z Afryki 1:1.

Nasza drużyna objęła prowadzenie w 48 minucie. Szybką kontrę efektowną podcinką wykończył znany z występów w Kaszubii Kościerzyna i KS Chwaszczyno, a obecnie gracz GKS Przodkowo - Mateusz Łuczak. Egipcjanie wyrównali dwadzieścia minut później po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego.

W naszym zespole od pierwszej minuty wystąpił gracz Astry Ustronie Morskie - Konrad Rokicki. W drugiej połowie na murawie pojawili się Paweł Rakowski (Leśnik Manowo) i Konrad Romańczyk (Gryf Polanów). Warto dodać, że członkiem sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski jest również związany z naszym regionem - Tomasz Chrupałła.

W czwartek nasz zespół zmierzy się z Syrią. Dwa dni później Polacy zagrają z Kanadą.

Popularne na gk24:

Gk24.pl

Materiał oryginalny: Wojskowe Mistrzostwa Świata. Polska - Egipt 1:1. Grali nasi - Głos Koszaliński