"Wokół Bułgarskiej" po meczu Lecha z Górnikiem (2:1). Norbert Tyrajski: "Ishak może odejść, jeśli klubu nie będzie na niego stać"

Radosław Patroniak
od 16 lat
Za nami kolejny udany występ Lecha Poznań w piłkarskiej ekstraklasie. Podopieczni Johna van den Broma zainkasowali trzy punkty na stadionie Górnika Zabrze, wygrywając 2:1 po dwóch golach Mikaela Ishaka. W tym odcinku "Wokół Bułgarskiej" nasz gość, były bramkarz Lecha Poznań, Norbert Tyrajski sporo mówił właśnie o tym, jaka może być przyszłość Szweda w poznańskim klubie i jak daleko może się posunąć Kolejorz w negocjacjach o przedłużeniu kontraktu ze swoim najlepszym snajperem. W programie nie zabrakło też komentarzy na temat kontrowersyjnych decyzji sędziego i VAR-u podczas spotkania w Zabrzu.
Mimo że Lech Poznań, walczy na trzech frontach, konsekwentnie odrabia straty w ekstraklasie z początku sezonu i po wygranej w Zabrzu traci do podium tylko trzy punkty, mając w zanadrzu jeszcze zaległy mecz. W Lidze Konfederacji sprawę awansu też ma w swoich rękach. Z dwóch trudnych wyjazdów do Izraela i Zabrza przywiózł cztery punkty, choć trener van den Brom w niedzielę dał odpocząć swoim najlepszym zawodnikom w starciu z Hapoelem Michałowi Skórasiowi i Filipowi Dagerstalowi. Rotacje Holendra bronią się wynikami.Oto nasze wnioski po wygranej 2:1 z Górnikiem. Zobacz kolejne zdjęcie ---->

Rotacje van den Broma bronią się wynikami. Lech Poznań konse...

Mikael Ishak 7Spotkanie rozpoczął od bramki kolejki. Później miał dwie okazje w pierwszej części, aby zdobyć drugą bramkę. Często schodził w głąb pola, aby pomóc kolegom w tej tercji boiska. Po przerwie dorzucił kolejne trafienie w tym meczu, powiększając swój dorobek goli w lidze do pięciu trafień.Grali także:Jesper Karlstroem (grał od 75. minuty) 5Bez spektakularnych zagrań, ale też bez spektakularnych wpadek. Wszedł, zrobił swoje i to by było tyle.Filip Szymczak (grał od 82. minuty)Joel Pereira (grał od 88. minuty)Grali za krótko, aby ocenić ich grę.Zobacz kolejne oceny --->

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:2. Ishak zapewnił Kolejorzowi ...