Tomasz Kuczyński
Trener GieKSy Rafał Górak nie owijał w bawełnę.
Trener GieKSy Rafał Górak nie owijał w bawełnę. YouTube
W sobotę 3.10.2020 r. GKS Katowice zremisował ze Zniczem Pruszków 1:1, tracąc bramkę w samej końcówce meczu. Trener GieKSy Rafał Górak był wściekły i przed klubową kamerą bardzo dosadnie nazwał postawę swej drużyny. ZOBACZ WIDEO.

W poprzednim meczu przy Bukowej GKS zremisował z Pogonią Siedlce 2:2 tracąc gola z rzutu karnego w 94. minucie. W sobotę bramka dla Znicza padła w 90. minucie.

Prowadzenie katowiczanom dał Filip Kozłowski w 51.minucie. GieKS miała okazję na drugą bramkę, ale Szymon Kiebzak i Adrian Błąd nie wykorzystali okazji. W końcówce wygraną zabrał Maciej Machalski.

- Powoli naszą specjalizacją staje się frajerowanie - nie krył irytacji trener Rafał Górak. - Ja wiele rzeczy rozumiem, ale w pewnym momencie gromy cisną się na usta i tak na pewno jest. Nie sposób przegrać tego spotkania, jesteśmy szalenie nieodpowiedzialni. Mam ogromne pretensje do zespołu i naprawdę czeka nas bardzo gorący poniedziałek, bo to szkoda - mogliśmy mieć komplet punktów, a uprawiamy coś takiego, co się nazywa jakby samogwałtem.