Wybrzeże Kości Słoniowej 2 - 0 Burkina Faso

• Wybrzeże Kości Słoniowej - Burkina Faso 2:0. Koniec meczu, niestety słabego

• Bance mógł strzelić gola honorowego, ale w dobrej sytuacji nie trafił nawet w bramkę po strzale głową

• Burkina Faso żegna się z PNA 2012. A WKS mimo że nie zachwyca, to zdobywa punkty i potwierdza rolę faworyta

• Narcisse Yameogo zmienił Alaina Traore

• Bakary Kone efektownie strzałem głową przelobował własnego bramkarza. Ładna bramka.

• Goooool 2:0 dla WKS! Bakary Kone wpakował piłkę do własnej bramki

• Wilfried Bony zmienił Yaya Toure

• Prejuce Nakoulma poza boiskiem, na placu gry Aristide Bance

• Checik Tiote - za faul

• Arthur Boka w miejsce Siaki Tiene

• Mahamadou Kere zmieniony przez Florenta Rouambę

• Dagano po strzale głową trafił w poprzeczkę!

• Od kilku minut mamy na boisku kopaninę...

• Gradel z powietrza, z pierwszej piłki trafił tylko w boczną siatkę

• Salomon Kaolu zmieniony przez Masa Gradela

• Kalou do Gervinho, ten znowu miał dobrą okazję do zdobycia gola, ale dobrze interweniował Diakate

• Gervinho miał już tylko przed sobą właściwie bramkarza, ale fatalnie spudłował i strzelił wysoko nad bramką

• Kolejny słaby mecz w tegorocznym PNA. WKS nie atakuje, bo prowadzi, a Burkina Faso próbuje nieudolnych akcji w ofensywie...