p
Po dwóch remisach, tym razem piłkarze rezerw ŁKS znów zgarnęli trzy punkty. W 15. kolejce IV ligi ełkaesiacy pokonali na własnym boisku Stal Głowno 2:0. Obie bramki dla lidera zdobył z rzutów karnych kapitan Aleksander Ślęzak. Od 40 minuty łodzianie musieli grać w dziesiątkę

Wśród wydarzeń kolejki zwraca uwagę zwycięstwo Andrespolii.

Mówi trener Krzysztof Kamiński: Ostatni mecz wygraliśmy 24 sierpnia z Czarnymi Rząśnia 4:1. Potem były kontuzje długie Radzia   i Staniewskiego. O punkty było trudno bo kadra zespołu choć liczna to bardzo młoda (większość juniorzy). W stosunku do ostatniego przegranego meczu z Nerem w Poddębicach zaszły duże zmiany bo wrócili do składu po kontuzjach: Herman, Fajks, Radzio i Staniewski oraz bramkarz Rutkowski.
Szybko otworzyliśmy mecz strzelając bramkę w 8 minucie.
Junior Szczepaniak (17 lat) rozpoczął akcję lewą stroną, podał wzdłuż bramki i obrońców gości strzelił do własnej bramki. Orzeł Nieborów wyrównał jeszcze w pierwszej połowie po rzucie wolnym i strzałem głową. Druga połowa to już koncert Sebastiana Radzio. Najpierw przeprowadził akcję w której został fałlowany w polu karnym. Poszkodowany sam wykorzystał jedenastkę i było 2:1 dla Andrespolii. W 30 minucie drugiej połowy Staniewski idealnie zagrał do Radzia które wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił trzecią bramkę. Wynik meczu na 4:1  ustalił Dominik Pramka w końcówce meczu który wszedł na boisko w 80 minucie.

Andrespolia: Rutkowski - Miasopust, Fajks, Herman, w. Skawiński, Szczepaniak (46, D. Kopa), Kosior (80, Kurowski), Tkaczyk (30, Staniewski), Felczak (75, Pramka), K. Skawiński, Radzio (90, Borowiec)

Wyniki: Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice 1:1, Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 1:1, ŁKS II - Stal Głowno 2.0, Polonia Piotrków - Warta Działoszyn 2:2, Andrespolia Wiśniowa Góra - Orzeł Nieborów 4:1, Warta Sieradz - Boruta Zgierz 1:0, Jutrzenka Drzewica - Ceramika Opoczno 1:4, Orkan Buczek - Zjednoczeni Stryków 3:1