SzSZaktualizowano
Energia gra z Jodłą
Energia gra z Jodłą Sylwester Szymczak
W weekend 7-8 września rozgrywana jest szósta kolejka w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Ciekawie zapowiadają się sobotnie mecze. Już przed południem Energia Kozienice podejmuje Jodłę Jedlnia Letnisko.

Campeon.pl Liga Okręgowa.

Energia Kozienice - Jodła Jedlnia 1:4 (0:3)
Bramki: R. Skowroński 61 - Grzegorz Lipka 12, 50, samobójcza 17, K. Skowroński 32
Energia: Majos - Wasilewski, Wójcik (46 Karaś), Kalinka, Książek, Czerwiński, Lament, Ośka (46 Kołodziejczyk), Osiak (46 Fusiek), Grot, R. Skowroński.
Jodła: Indyka - Wieczorek, P. Gromski, M. Gromski, Lipka, Winiarski, Orczykowski, Pełka, Jończyński, Sułkowski, K. Skowroński.
Energia była faworytem tego spotkania, ale to Jodła od początku zaskoczyła gospodarzy dobrą grą i w 12 minucie objęła prowadzenie.
Nie minęło pięć minut, a Adamś Ośka feralnie skierował piłkę do własnej bramki i Energia przegrywała już 0:2. Po pół godzinie gry Energia była juz praktycznie na kolanach, bo Kamil Skowroński zdobył trzecią bramkę.
W przerwie trener kozienickiej drużyny dokonał aż trzech zmian. To niewiele pomogło, bo już w 50 minucie było 0:4. Dopiero w 61 minucie Energia zdobyła honorową bramkę.

Zamłynie Radom - Drogowiec Jedlińsk 1:2 (1:2),
Bramki: Oparcik 20 - Czerwiński 19, Zenik 38.

Gryf Policzna - Zawisza Sienno 2:1 (0:1)
Bramki:: Sus 29 dla Zawiszy
Zawisza: M. Lasocki - Okurowski, Sitek, Mroczkowski (80 D.. Lasocki), Kubiak, Strąk, Tusiński, S. Klaus, Pstrąg, Młynek, Sus (70 Rożek).
Zawisza pojechał na mecz w mocno osłabionym składzie. Trener miał na ławce zaledwie dwóch zawodników rezerwowych.

Mazowsze Grójec - LKS Promna 0:0
- Zademonstrowaliśmy fatalną dyspozycję strzelecką. Nic nie chciało wpaść - powiedział nam Cezary Kostrzewa, prezes Mazowsza.

Pilica Nowe Miasto - Królewscy Jedlnia, niedziela, godz. 15,

Orzeł Wierzbica - Szydłowianka, niedziela godz. 17

Powiślanka Lipsko - Zwolenianka, niedziela, godz. 17.

Iłżanka Kazanów - Centrum Radom - przełożony

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Materiał oryginalny: [WYNIKI NA ŻYWO] Liga okręgowa, 6 kolejka. Energia przegrała z Jodłą. Zamłynie zagra Drogowcem! - Echo Dnia Radomskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.