SzS
Piłkarze Zamłynia
Piłkarze Zamłynia archiwum
W niedzielę rozegranych zostało sześć spotkań Campeon.pl Ligi Okręgowej. Największą niespodzianką jest porażka Centrum Radom z Pilicą Nowe Miasto.

Skaryszewianka - Mazowsze Grójec 1:4 (0:0)
Bramki:Skrzycki, samobójcza, Grzybowski, Zieliński.

Mazowsze Grójec wiosną idzie jak burza. Czwarty mecz z rządu wygrali piłkarze tego klubu i są już tuż za podium.

KS Potworów - Zamłynie Radom 0:3 (0:2)
Bramki:Kiraga 11, Kubica 41, 60
Zamłynie:Zamłynie: Orłow - Jopek, Kośmiński, Chudzinski, Ścigała, Woźniak, Szubiński, Kiraga, Kubica, Bawor, Popiel.

Kolejny bardzo dobry mecz w rundzie wiosennej rozegrali piłkarze Zamłynia. Pod wodzą trenera Marcina Sikorskiego jeszcze nie przegrali. Już do przerwy prowadzili różnica dwóch bramek. Po przerwie trzecią dołoył najlepszy strzelec, Mateusz Kubica i było jasne, że radomianie tego meczu nie przegrają.

Zawisza Sienno - Iłżanka Kazanów 1:6 (1:2)
Bramki:Kutera - Dębski 3, Kozera 2, Wróblewski.

Derby zakończyły się sensacyjnym wynikiem. Zawisza w 2 minucie prowadził 1:0 i potem było już tylko gorzej. - Pierwsze pięć minut w drugiej połowie straciliśmy dwa gole i zrobiło się 1:4 i to mocno podcięło nam skrzydła i już ciężko było się potem podnieść - powiedział nam trener Zawiszy, Krzysztof Sieczka.

Centrum Radom - Pilica Nowe Miasto 2:4 (0:2)
Bramki:Chodyra 50, Jedynak 69 - Krzemiński 18, Pędzikowski 42 z karnego, 84, Dworakowski 49
Centrum:Kolecki - Grylak, Wiatrak, Dubina, Pacyna, Jedynak, Tworek, Blank, Kasprzyk, Hebda, Zakrzewski.

Centrum pd 20 minuty grało w osłabieniu po czerwonej kartce Marcina Wiatraka. Tuż po przerwie Pilica podwyższyła na 1:3, ale radomianie sie nie poddali i walczyli do końca o korzystny wynik. W końcówce gospodarze postawili już niemal wszystko na jedną kartę i PIlica przeprowadziła zabójcza kontrę.

Gryf Policzna - Proch Pionki 1:2 (1:1)
Bramki: Kutyła 21 - Barzyński 41, Wnuk 51
To nie był łatwy mecz dla Prochu, ale dla lidera liczą się punkty. W drugiej połowie już przy stanie 1:2, słupek uratował przyjezdnych od straty gola. W efekcie Proch skorzystał na potknięciach Warki i Centrum.

Jodła Jedlnia-Letnisko - Szydłowianka 1:1 (1:0),
Wieczorek 35 - Łęcki 61
- Pierwszą połowę graliśmy lepiej, ale po zmianie stron, to Szydłowianka przycisnęła i myślę, że mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów - powiedział trener Jodły, Tomasz Dziubiński.