Mateusz Czajka
Przed meczem 3 ligi pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a Stilonem Gorzów doszło do zamieszek w Bielsku. Kibice gości zaatakowali ochronę i policję.

Areszt dla jednego z kibiców Stilonu

Do zajścia doszło przed meczem 3 ligi. 19 listopada o 12.00 w Bielsku pojedynek rozpoczął Rekord Bielsko Biała oraz Stilon Gorzów. Kibice przyjezdnych doprowadzili do starcia z ochroną i policją. Na ulicy Startowej interweniowało wielu mundurowych.

— Kibice Stilonu wysiadali z autokarów – były dwa pojazdy. Część kibiców przyjezdnych wszczęła awanturę z ochroną i z policją. Byli nietrzeźwi – przekazał zastępca oficer prasowej Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej asp. Rafał Kobyłecki.

Jeden z gorzowskich kibiców został zatrzymany. Trafił do aresztu. Klub na razie nie komentuje zajść w Bielsku.

Do przerwy 0:1

Sam mecz zakończył się wyraźną wygraną Rekordu. Choć bielszczanie przegrywali do przerwy jednym golem, to później zebrali swoje siły i odwrócili przebieg spotkania. Swój rajd rozpoczęli od pięćdziesiątej minuty spotkania, kiedy wyrównali wynik. Dwie minuty później gospodarze już prowadzili dwoma golami. Z ostatnim gwizdkiem na tablicy wyników widniało 4:1 dla Rekordu. Stilon musiał wrócić niepocieszony do domu. To ostatni mecz rundy jesiennej dla bielszczan.