Mecz Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w...

0

• Koniec meczu! Zagłębie Lubin pewnie pokonuje Górnika Zabrze!

• Łukasz Wolsztyński ogląda żółtą kartkę.

• Sędzia dorzucił jeszcze dwie minuty do tego meczu.

• Szkoleniowiec Zagłębia - Martin Sevela wdał się w dyskusję z sędzią. Został za to ukarany żółtą kartką.

• David Kopacz ogląda żółtą kartką.

• Świetna okazja gospodarzy, ale Martin Chudy zdołał obronić.

• Łukasz Poręba zmienia Bartosza Białka.

• Damian Oko ukarany żółtą kartką.

• Filip Strarzyński uderza z dystansu, ale trafia w sam środek bramki.

• Niezłe dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, ale nadal gościom brakuje strzałów na bramkę.

• Szymon Matuszek zostaje zmieniony przez Filipa Bainovicia.

• Mocny strzał Sasy Zivca z 20 metra! Zabrakło bardzo niewiele, a szybko mielibyśmy 3:0!

• Młody zawodnik Zagłębie świetnie odnalazł się w polu karnym i podwyższył prowadzenie gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Białek!

• Szymon Matuszek ukarany żółtą kartką.

• Niestety, ale poziom meczu po przerwie stoi na jeszcze gorszym poziomie. Jak na razie żadna z drużyn nie oddała strzału na bramkę.

• Sasa Zivec szukał lepiej ustawionych kolegów, ale trafił piłką rywala.

• I mamy kolejną zmianę, ale tym razem wymuszoną. Utykającego Jakuba Tosika zmienia Patryk Szysz.

• Igor Angulo mija się z dośrodkowaniem kolegi. Zabrakłu mu kilku centymetrów wzrostu...

• Schodzi także Ishmael Baidoo, a na murawie melduje się Łukasz Wolsztyński.

• A w drużynie Górnika schodzi Mateusz Matras, a wchodzi Daniel Ściślak.

• Zobaczyliśmy sporo zmian w trakcie przerwy. Sasa Balić zmieniony przez Damiana Oko.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Zagłębie jak na razie prowadzi 1:0, ale miejmy nadzieje, że po przerwie oba zespoły zaczną grać szybciej i skuteczniej...

• Kompletnie nieudane uderzenie Bartosza Slisza. Piłka leci wysoko nad poprzeczką.

• Tempo meczu pozostawia wiele do życzenia. Brakuje strzałów na bramkę...

• Lubomir Guldan zdołał wybić piłkę spod nóg Igora Angulo i jednocześnie zażegnać niebezpieczeństwo spod bramki swojej drużyny.

• Sasa Zivec fauluje rywala w jego polu karnym i Zagłębie traci szansę na zdobycie gola.

• Alan Czerwiński popędził prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Górnik mimo straconej bramki nadal nie potrafi zagrozić bramce rywala. To Zagłębie prowadzi grę w tym meczu.

• Zmasowany atak przyniósł efekt! Bohar otrzymał świetne podanie, minął kilku rywali i bez zastanowienia huknął w stronę bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar daje prowadzenie gospodarzom!

• Lubomir Guldan wygrał pojedynek główkowy, po którym piłka trafia w poprzeczkę bramki Górnika! Zagłębie jest coraz bliżej gola!

• Znowu próbował Filip Starzyński, ale tym razem trafia prosto w rywala.

• Co teraz zrobił Martin Chudy! W cudowny sposób ratuje swój zespół broniąc dwa strzały Filipa Starzyńskiego!

• Sasa Balić dogrywa w pole karne, ale defensywa Górnika radzi sobie z niebezpieczeństwem.

• Igor Angulo nie dopadł do zagranej przez kolegę piłki. Zagłębie odzyskuje posiadanie.

• Początek meczu rozgrywa się zdecydowanie w środku boiska. Na razie Sasa Balić ucierpiał i potrzebuje pomocy medycznej.

• Jarosław Przybył daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Oba zespoły w ostatnich 5 meczach zdobyli identyczną liczbę punktów - 4. Różnica jest taka, że Miedziowi zdołali raz zremisować i raz wygrać swój mecz, natomiast Zabrzanie czterokrotnie zremisowali.

• Sytuacja obu klubów jest bardzo podobna. Zagłębie aktualnie ma tylko dwa punkty przewagi nad swoim rywalem i zajmuje 10 pozycję - o dwie wyżej od Górnika. Kto dzisiaj będzie górą?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na inauguracje 17 kolejki PKO Ekstraklasy! Za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Górnikiem Zabrze!

Piotr Janas

Mecz Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze ONLINE. Zagłębie Lubin podejmie dziś o godz. 18 Górnika Zabrze w pierwszym meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Lubinianie na ligowe zwycięstwo czekają od ponad miesiąca, a Zabrzanie... od trzech miesięcy. Relacja na żywo z meczu Zagłębie - Górnik live w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze ONLINE

Nie jest to dobry okres dla obu klubów. Żartobliwie można powiedzieć, że w Lubinie dojdzie do derbów kryzysu, nawet jeśli słowo kryzys w przypadku gospodarzy jest lekkim nadużyciem. Trzy z rzędu mecze bez wygranej nie są niczym wyjątkowym w tej lidze, ale jeśli weźmie się pod lupę rywali, z którymi „Miedziowi” nie potrafili wygrać, można zacząć się zastanawiać.

Piłkarze Martina Ševeli ostatni raz po komplet punktów sięgnęli 25 października, ogrywając Lecha Poznań na wyjeździe 2:1.
Potem wygrali jeszcze w Totolotek Pucharze Polski ze Stilonem Gorzów Wielkopolski (IV liga) 5:1, a następnie przegrali w lidze z Koroną w Kielcach 0:1, zremisowali przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa 2:2, a po ostatniej kolejce wrócili na tarczy z Krakowa, gdzie ulegli Cracovii 0:2.

„Pasy” to akurat zespół z ligowej czołówki, ale Zagłębie od ponad miesiąca nie przekonuje kibiców swoją grą. Niewielkim pocieszeniem jest fakt, że Zabrzu jest jeszcze gorzej.

Górnik ma koszmarną passę siedmiu meczów bez zwycięstwa, a wliczając Puchar Polski - ośmiu. Trener zabrzan Marcin Brosz ma nadzieję, że zła karta odwróci się na Dolnym Śląsku, bo już tydzień temu „Górnicy” byli o krok od przełamania. Mimo prowadzenia z faworyzowaną Wisłą Płock ostatecznie tylko zremisowali 2:2.

Obie bramki strzelił Igor Angulo i wygląda na to, że Hiszpański snajper odblokował się na dobre. Zagłębie będzie musiało zwrócić na niego szczególną uwagę. Na szczęście w Lubinie nie ma żadnych nowych kontuzji, nikt też nie pauzuje za kartki.

Mecz Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze od godz. 17:30 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji ze spotkania o godz. 17:55 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie komentować będą Robert Skrzyński i Maciej Murawski (z Lubina)

18:00 mecz Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze live