Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie...

Zagłębie Lubin

2

Jagiellonia Białystok

2

• Koniec meczu! Jagiellonia roztrwoniła dwubramkową przewagę i w Lubinie mamy remis!

• Jesus Imaz otrzymał świetne podanie na 16 metrze, ale piłka po jego strzale ląduje w rękawicach Forenca.

• 3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Ognjen Mudrinski miał teraz piłkę meczową na nodze! Napastnik Jagiellonii otrzymał świetne podanie na 5 metra, ale przeniósł piłkę nad poprzeczkę!

• Ostatnia zmiana w drużynie z Białegostoku. Tomas Prikryl schodzi, a wchodzi Ognjen Mudrinski.

• Jakub Tosik ukarany żółtym kartonikiem.

• Narzekający na jakiś uraz Filip Starzyński kończy swój występ. Na murawie pojawia się Patryk Tuszyński.

• Bartosz Kopacz dobrze dogrywa w pole karne Jagiellonii, ale tym razem Szysz został uprzedzony.

• Perfekcyjne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego. Na piłkę nabiegł młodziutki Poręba, który nie daje szans Węglarzowi! Dużo emocji mamy dzisiaj w Lubinie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Poręba doprowadza do remisu!

• Kolejna zmiana w Jadze. Martko Poletanović melduje się w miejsce Martina Pospisila.

• Martin Kostal z dużym spokojem minął defensora gospodarzy i technicznym strzałem próbował zaskoczyć Forenca! Zabrakło tylko trochę dokładności.

• Potężne uderzenie Guldana i znowu broni Węglarz! Bramkarz Jagi staje na wysokości zadania!

• Zagłębie mocno naciera! Damjan Bohar uderzał teraz z 5 metra, ale Damian Węglarz ratuje swój zespół!

• Alan Czerwiński dośrodkował w pole karne, gdzie sprytnym uderzeniem głową popisuje się Patryk Szysz! Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpada do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ trafienie Patryka Szysza!

• Matin Kostal zmienia Juana Camarę.

• Konrad Forenc bez żadnych szans! Jesus Imaz otrzymał świetne podanie na 17 metra i bez przyjęcia przymierzył idealnie na dalszy słupek!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz!

• Damjan Bohar melduje się na murawie. Schodzi z niej Sasa Zivec.

• Strzał Jakuba Tosika minimalnie mija bramkę Węglarza! Było bardzo blisko!

• Zagłębie gra dzisiaj kompletnie bez pomysłu. Seria dośrodkowań zawodników Miedziowych, ale każde zostaje zablokowane.

• Znowu przed szansą stanął Patryk Klimala! Młody napastnika Jagiellonii świetnie złożył się do strzału z woleja i tylko znakomita interwencja Forenca ratuje Zagłębie!

• Tomas Prikryl fatalnie zepsuł akcję swojej drużyny. Na obieg pędził mu Jakub Wójcicki, ale Czech podał zdecydowanie zbyt mocno.

• Damian Oko bardzo łatwo dał sobie odebrać piłkę i Patryk Klimala znowu oddał groźny strzał. Tym razem jednak Konrad Forenc obronił uderzenie rywala.

• Patryk Klimala nie sięgnął piłki zagranej przez Jakuba Wójcickiego. Znowu mogło być groźnie.

• Wracamy do Lublina! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia była po prostu skuteczniejsze w tych 45 minutach. Wracamy za 15 minut!

• Lubomir Guldan próbował od razu wyrównać stan meczu. Jego strzał wylądował jednak w trybunach.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sędzia dostał podpowiedź z wozu VAR. Nie ma spalonego! Patryk Klimala otwiera wynik meczu!

• Patryk Klimala zdobywa bramkę, ale sędzia liniowy wskazuje, że był spalony!

• Bardzo sprytnie rozegrany rzut rożny przez Miedziowych. Do strzału doszedł Jakub Tosik, który jak się okazało był na spalonym.

• Łukasz Poręba wpadł w pole karne, a jego próba dośrodkowania w ostatniej chwili zostało zablokowane.

• Potężne uderzenie Bartosza Kopacza z 30 metra! Niewiele zabrakło, a futbolówka zatrzepotałaby w okienku bramki Węglarza!

• Alan Czerwiński dośrodkował prosto na głowę Patryka Szysza, którego strzał minimalnie mija bramkę Jagiellonii.

• Jakub Wójcicki ukarany żółtą kartką.

• Sasa Balić posłał długą, ale celną piłkę w pole karne Jagi. Tam jednak Alanowi Czerwińskiemu zabrakło kilku centymetrów wzrostu, aby oddać strzał głową.

• Tomas Prikryl mogł teraz zdobyć cudownego gola! Zawodnik Jagiellonii próbował przelobował Konrada Forenca, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

• Strzał z dystansu Jakuba Tosika był kompletnie nieudany. Od bramki zacznie Węglarz.

• Niezrozumiały bład Damiana Oko. Defensor Zagłębia po prostu podał piłkę do przeciwnika będąc pod swoim polem karnym. Ma szczęście, że Patryk Klimala nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Bodvar Bodvarsson świetnie podłączył się do akcji ofensywnej, dograł w pole karne, ale nikt nie zdołał wykończyć akcji.

• Bardzo niepewna interwencja Węglarza, po której zawodnik Zagłębia mógł skierować piłkę do bramki. Zabrakło tylko dokładności.

• Jesus Imaz świetnie nabiegł na dośrodkowaną piłkę i Hiszpan myli się dosłownie o kilka centymetrów!

• Podobna akcję mamy teraz po drugiej stronie. Patryk Klimala uderzył z ostrego kąta, a Konrad Forenc zdołał odbić piłkę.

• Łukasz Poręba mógł już na samym początku otworzyć wynik meczu! Zawodnik Zagłębia minął rywali, wpadł w pole karne, ale trafił prosto w Węglarza!

• Piotr Lasyk używa gwizdka po raz pierwszy, a jest to znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Ireneusz Mamrot zdecydował się zmienić zawodnika na "pozycji" młodzieżowca. Dzisiaj na ławce usiadł Bartosz Bida, którego zmienił Patryk Kilmala.

• Oba zespoły nie tak wyobrażały sobie początek sezonu 2019/2020. Jagiellonia pomimo dobrego pierwszego meczu i zwycięstwie 3:0 z Arką w drugiej kolejce zagrała dużo, dużo gorzej i uległa beniaminkowi z Częstochowy 0:1. Zagłębie natomiast dało pokonać się Górnikowi Zabrze na wyjeździe, ale za to przy własnej publiczności wywalczyli remis z Cracovią. Jak będzie dzisiaj?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na drugi piątkowy mecz 3 kolejki PKO Ekstraklasy! Zagłębie Lubin gości na własnym stadionie Jagiellonię Białystok! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza serdecznie Bartłomiej Modzelewski!

Bartosz Głąb

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE. W drugim piątkowym meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin na własnym stadionie podejmie Jagiellonię Białystok. "Miedziowi" na początku sezonu zaliczyli falstart, natomiast "Jaga" przed tygodniem niespodziewanie przegrała z beniaminkiem i to na własnym stadionie. Teraz oba zespoły chcą udowodnić, że ostatnie poczynania były tylko wypadkiem przy pracy. Relacja na żywo z meczu Zagłębie - Jagiellonia live w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok ONLINE

Gospodarze dzisiejszego spotkania sezon rozpoczęli bardzo przeciętnie. W 1. kolejce PKO Ekstraklasy "Miedziowi" po dość niezłym meczu zremisowali u siebie z Cracovią 1:1. natomiast przed tygodniem Zagłębie musiało uznać wyższość Górnika Zabrze, który wygrał 1:0.
"Miedziowi" ponownie mają bardzo wysokie aspiracje odnośnie rozgrywek PKO Ekstraklasy, jednak ponownie zaliczają mały falstart, ale przy słabości drużyn grających w europejskich pucharach, drużyna z Lubina z łatwością może wrócić do czołówki ligi.

Natomiast jeśli chodzi o Jagiellonię Białystok, na inaugurację sezonu rozbiła na wyjeździe Arkę Gdynia aż 3:0 i wydawało się, że będzie to maszynka do zdobywania bramek i zespół, który będzie wiódł prym w pierwszej fazie sezonu PKO Ekstraklasy. "Jaga" zdecydowanie zdominowała Arkę nie dając jej żadnych złudzeń na poprawę wyniku. Jednak jak to bywa w realiach polskiej ligi, najlepszy zespół w 1. kolejce przegrał z beniaminkiem i to u siebie w następnej kolejce. Jagiellonia biła głową w mur w spotkaniu z Rakowem Częstochowa, a ten nie ustępował jej na krok odgryzając się co raz. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, Raków oddał nokautujący cios i mógł cieszyć się z pierwszego kompletu punktów po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W poprzednim sezonie oba zespoły mierzyły swoje siły aż trzykrotnie. Najpierw jeszcze w sierpniu zeszłego roku w Lubinie lepsza okazała się Jagiellonia wygrywając 2:0 po bramce Romana Bezjaka i samobójczym trafieniu Sasy Bajića. W pierwszej połowie tamtego meczu Łukasz Janoszka nie wykorzystał rzutu karnego dla Zagłębia. Później w połowie grudnia zeszłego roku "Miedziowi" niespodziewanie rozbili w Białymstoku zespół Jagiellonii aż 4:0 po golach Bartłomieja Pawłowskiego, Damjana Bohara i dwóch trafieniach Patryka Tuszyńskiego. Natomiast w rundzie finałowej już w kwietniu tego roku lepsze okazało się ponownie Zagłębie, wygrywając tym razem u siebie 2:0, znowu po bramkach Patryka Tuszyńskiego i Damjana Bohara.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

ZAGŁĘBIE LUBIN
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0:1 (PKO Ekstraklasa)
Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1 (PKO Ekstraklasa)

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0:1 (PKO Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0:3 (PKO Ekstraklasa)

NIE ZAGRAJĄ

Zagłębie Lubin: brak

Jagiellonia Białystok: Kwiecień, Runje (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Zagłębie Lubin: Forenc - Balić, Oko, Guldan, Kopacz - Bohar, Poręba, Starzyński, Slisz, Czerwiński - Tuszyński

Jagiellonia Białystok: Węglarz - Guilherme, Arsenić, Mitrović, Wójcicki - Bida, Romanczuk, Imaz, Pospisil, Prikryl - Mudrinski

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV
Transmisję ze spotkania 3. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok od 20:25 przeprowadzi CANAL+ Sport HD i CANAL+4K Ultra HD i CANAL+ Sport 3 HD. Mecz prosto ze stadionu w Lubinie skomentują Robert Skrzyński i Maciej Murawski. Studio SuperPiątku rozpocznie się o 20:00, a poprowadzą je Cezary Olbrycht i Andrzej Juskowiak.

20:00 mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok live
CANAL+ Spor
CANAL+4K Ultra
CANAL+ Sport 3

Tekstowa relacja na żywo z meczu Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok w GOL24.pl!