Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 14. kolejka
2018-11-04 15:30

Zagłębie Lubin

0

Korona Kielce

1

• Koniec meczu! Efekt nowej miotły nie zadziałał! Zagłębie przegrywa kolejny mecz!

• Strzał Starzyńskiego szybuje wysoko ponad bramką.

• 4 minuty doliczone!

• Patryk Tuszyński kolejnym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

• Mateusz Matras zmienia Adama Matuszczyka i obaj trenerzy wykorzystali limit zmian.

• Czy Zagłębie da radę doporwadzić do remisu? Jak na razie obie drużyny praktycznie stanęły...

• Władisław Sirotow zmienia Bartłomieja Pawłowskiego.

• Mocny strzał Bohara, ale bramkarz Korony odbija piłkę.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Matej Pucko schodzi, a wchodzi Piotr Malarczyk.

• Znakomita akcja Korony! W ostatnim momencie, jednak Dominik Hładun wybija piłkę.

• 3063 widzów. Tylko taka liczba kibiców zasiadła dzisiaj na trybunach...

• Bartosz Kopacz wchodzi w miejsce Dawida Pakulskiego.

• Matej Pućko poszedł za strzałem swojego kolegi i pewnym strzałem pokonał Hładuna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Matej Pucko otwiera wynik meczu!

• Marcin Cebula został sfaulowany pod polem karnym rywala. Za to zagranie Maciej Dąbrowski zostaje ukarany żółtą kartką.

• Gardawski leży na murawie. Potrzebuje pomocy po starciu z Pakulskim.

• Bardzo dobra akcja Patryka Tuszyńskiego. Zabrakło mu tylko dokładnego podania w pole karne.

• Marcin Cebula od razu po wejściu na murawę, zostaje ukarany żółtą kartką.

• Marcin Cebula wchodzi w miejsce Zlatko Janjicia.

• Ivan Marquez ogląda żółtą kartką.

• Druga połowa zaczęła się z jeszcze mniejszym animuszem niż pierwsza.. wygląda to bardzo słabo.

• Strzał Pućko trafia prosto w ręce Hładuna. Powinien zrobić to lepiej.

• Matej Pucko dograł w pole karne, ale strzał Kosakieiwcza poszybował obok bramki.

• Gospodarze zaczęli od środka drugą część meczu!

• Zmiana w ekipie gości. Łukasz Kosakiewicz zmienia bardzo agresywnego dzisiaj - Mateusza Możdżenia.

• Koniec pierwszej części meczu! Oba zespoły mocno się starają, ale jak na razie mamy bezbramkowy remis.

• Lubomir Guldan przerywa kontratak rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Sasa Balić jako pierwszy piłkarz Zagłębia ogląda żółtą kartkę.

• Niezła akcja gospodarzy, jednak ostatecznie piłka szybuje wysoko ponad bramką.

• Potężne uderzenie Możdżenia! Zabrakło centymetrów!

• Hladun świetnie wychodzi do dośrodkowania posłanego przez Gardawskiego.

• Z dośrodkowania Filipa Starzyńskiego wyszedł... strzał! Wyglądało to bardzo groźnie, ale golkiper Korony dał radę wyłapać lecącą futbolówkę.

• Dwa rzuty rożne dla Korony kończą się.... niczym. Bardzo słabo wykonane stałe fragmenty gry.

• Elia Soriano za bardzo żywe protesty do sędziego zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Matthias Hamrol ratuje swój zespół. W jego stronę poleciały dwa groźne strzały, ale w obu sytuacjach zachował się wzorowo.

• Mateusz Możdzeń fauluje rywala. Musi uważać bo już ma koncie żółtą kartkę.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Zagłębia! Jak goście nie zdobyli bramki to tylko oni wiedzą!

• Zderzenie Pawłowskiego i Pucko. Obaj zawodnicy potrzebuje pomocy medycznej.

• Matuesz Możdżeń został ukarany żółtą kartką.

• Niezły strzał Janjicia. Mało brakowało, aby piłka wylądowała w okienku bramki Hładuna.

• Rzut wolny dla Korony pod bramką rywala! Będzie groźna okazja dla gości.

• Znakomity strzał na bramkę Zagłębia! Znowu jednak pewnie broni Hładun!

• Dominik Hładun świetnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. W końcu widzieliśmy jakiś atak.

• Patryk Tuszyński mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Paweł Raczkowski gwiżdże po raz pierwszy! Czas na pierwszy niedzielny mecz Lotto Ekstraklasy!

• Oba zespoły są już na murawie! Tak jak w każdym meczu tej kolejki, za chwilę usłyszymy Mazurek Dąbrowskiego!

• Zagłębie po bardzo słabym okresie zwolniło trenera Mariusza Lewandowskiego. Teraz stery w klubie przejął Ben van Dael. Czy efekt nowej miotły przyniesie pozytywny skutek?

• Trener Gino Lettieri poprowadzi kielecką drużynę po raz 51. w ekstraklasie. - Polska liga jest wyrównana i ciekawa, ale brakuje w niej gwiazd. To sprawia, że jej poziom nie jest najwyższy - ocenia Lettieri, który wierzy, że w Lubinie jego zespół wreszcie zagra skutecznie i zdobędzie punkty.

- Stwarzamy ostatnio mniej sytuacji, ale to nie wina napastników. mamy problemy w drugiej linii - twierdzi Lettieri. W niedzielnym meczu będzie miał do dyspozycji mocny skład, brakuje tylko pauzującego za żółte kartki Jakuba Żubrowskiego.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Zagłębie Lubin - Korona Kielce!

PI

©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE. W pierwszym dzisiejszym meczu Lotto Ekstraklasy spotkają się drużyny, które przegrały w poprzedniej kolejce. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce ONLINE

Mecz zapowiada się ciekawie także dlatego, że drużynę gospodarzy poprowadzi po raz pierwszy Holender Ben van Deal. Jest trenerem tymczasowym (wcześniej był już w sztabie szkoleniowym Zagłębia), w poniedziałek zastąpił zwolnionego Mariusza Lewandowskiego.
My mamy w tym roku pecha, bo gramy z zespołami, które są w optymalnym składzie, bądź jest taka sytuacja jak teraz w Zagłębiu.
Ale skupiamy się na sobie. Chcemy rozegrać w Lubinie dobry mecz - przyznaje Lettieri.

Optymistą jest także Bartosz Rymaniak, kapitan Korony, który grał w drużynie Miedziowych w latach 2008-2014 i był tam kapitanem. - Zostało jeszcze kilku znajomych w tym klubie , fajnie będzie się z nimi spotkać, ale na boisku każdy będzie walczył o swoje. Trzy ostatnie mecze nam nie wyszły, ale wierzę, że przywieziemy z Lubina punkty - mówi Rymaniak.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce na żywo online w Player.pl >>>

Zagłębie czeka na ligowe zwycięstwo od 14 września. Ten spory kryzys spowodował, że na ławce trenerskiej nie ma już Mariusza Lewandowskiego, a w Lubinie daleko do spokoju i harmonii. W klubie panuje spory bałagan i nie wiadomo czy tymczasowy trener poradzi sobie z tą rolą.

Obie drużyny łączy kompromitacja w Pucharze Polski. Zagłębie przegrało z Huraganem Morąg, a Korona okazała się gorsza od Wisły Sandomierz.

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce: kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+Sport Online. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 15:30!