• Wołąkiewicz ukarany żółtą kartką

• Ubiparip za Wojtkowiaka.

• Dinis za Kocota.

• Hanzel wypuścił Plizge na sytuację sam na sam, gdyby Plizga ruszył do piłki minimalnie predzej byłoby 2:0

• Teraz dopiero będzie mecz. Lech jesli nie chce stracić szans na walkę o 3 miejsce musi wywieźc z Lubina chocby jeden punkt.

• Plizga do Traore a ten ze stoickim spokojem umieszcza piłke w siatce.

• Krivets za Kiełba.

• Horvath najwyżej wyskoczył, ale dobrze ustawiony był Kotorowski.

• Świetna akcja Plizgi i Pawłowskiego, po strzale tego drugego mamy rzut rożny,

• Pawłowski za Osmanagicia.

• Dobre wysokie podanie od Hanzela dostał Osmanagić uderzył z powietrza, minimalnie ponad bramką.

• Abwo dośc nieoczekiwanie dostał piłkę, nie zastanawiał się i uderzył, wprost w Kotorowskiego.

• Już od ładnych kilku minut lubinianie goszczą pod bramką Lecha, jednak jak na razie bez bramki.

• Wilk za Ślusarskiego

• Spiker właśnie poinformował, że na stadionie w Lubinie jest 12 tysięcy kibiców, w tym około 2 tysiące to sympatycy Lecha

• Zagłębie teraz przeważa, ale dość pewnie radzą sobie w obronie piłkarze Lecha i bez problemów przerywaja ataki lubinian.

• Plizga ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

• za faul na szarżującym Osmanagiciu ukarany Henriquez.

• Lech ruszył pełną parą, widać, że nie chcą czekać do końca spotkania aby zaatakować, ale juz teraz wzięli się do roboty.

• Zaczęli goście. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie nam dane oglądać bramki.

• Remis po pierwszej części gry.

• Strzela Plizga, piłke odbija Kotorowski, ale nadbiegający Hanzel mija się z nią i nadal remis na Dialog Arenie.

• W tej części gry zawodnicy chyba już krzywdy sobie nie zrobią i na przerwę schodzić będą z bezbramkowym remisem.

• Stuprocentowa sytuacja Rudnevsa! Piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej, na końcu do piłki doszedł Rudnevs uderzył z pierwszej piłki, praktycznie na pusta bramke i trafił w boczną siatkę,

• Rudnevs strącił piłkę do Kiełba, ten niestety nieczysto trafił w piłkę i z groźniej sytuacji nic nie wyszło.

• Plizga faulowany przed polem karnym, i może być ciekawie.

• Reina ukarany żółtą kartką.

• Naprawdę niedokładność wśród zawodników z Lubina, aż razi w oczy. Szkoda bo gdyby nie to, byłoby całkiem fajne widowisko.

• Zagłębie teraz przez dłuższy czas sporzadzało atak pod bramką Lecha, ale nzowu niedokładne podanie i piłka dla Lecha.

• Dobre uderzenie Plizgi,mocno, piłka kozłowała przed Kotorowskim i wypluł on piłkę, jednak w porę naprawił swój błąd.

• Plizga utrzymał piłke przed polem karnym, dograł do lepiej ustawionego Traore, ten uderzył mocno, ale w sam środek bramki,

• Wysoko, gra Lech i to przynosi skutki, Zagłębie po wymianie kilku podań notorycznie traci piłkę,

• Stilić w mur, piłkę dostaje Rudnevs, ale Isailović spokojnie złapał piłkę,

• Rudnevs powalczył własciwie o straconą piłkę i wywalczył rzut wolny z odległości 18 metrów,

• Stilić z rożnego, najwyżej wyskoczył Bosacki, ale jego strzał był mało dokładny.

• Zagłębie stara się przejąć inicjatywę, ale jak do tej pory ich ataki kończą się na niedokładnym podaniu, któregoś ze środkowych pomocników,

• Indywidualnie Rymaniak, zrobił kółeczko z piłką i oddał strzał na bramkę, niestety niecelny.

• Zagłębie ma jspore problemy, aby wyprowadzić jakąś ciekawszą akcję, próbuje kontraataków, ale jak na razie są one nieporadne.

• I mamy zmianę na stanowisku sędziowskim, witamy pana Tomasza Garbowskiego na boisku.

• I mamy pierwsza kontuzję dzisiejszego wieczoru. Poza boiskiem opatrywany jest... sędzia spotkania, pan Marcin Borski.

• Hanzel z dystansu, ale chyba źle trafił w piłkę, bo ta tylko dotoczyła się do Kotorowskiego.

• Hanzel śwetnym podaniem uruchomił Traore, który wychodził sam na sam, śedzia liniowy jednak podnosi chorągiewke i mamy spalonego.

• Uff... ochłonąłem trochę, bo na mecz wpadłem równo z pierwszym gwizdkiem sędziego, jak na razie Lech przeważa, ale nie ma się czemu dziwić to im bardziej zależy na tym zwycięstwie.

• No to dzisiaj widzę zmobilizowali się lubińscy kibice, do spółki z poznaniakami jest ich myślę około 8-9 tysięcy, jak nie więcej, bo jeszcze sporo ludzi czeka pod stadionami na swoją kolejkę do wejścia.

• Zaczęli gospodarze.

• Witamy ze stadionu w Lubinie, gdzie Zagłębie podejmie mistrza kraju, Lecha Poznań. Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę początek meczu.