Zagłębie Lubin

0

Lechia Gdańsk

1

• Koniec. Czy był to ostatni mecz Jana Urbana w Lubinie przekonamy się zapewne niedługo. Dziś zasłużenie wygrywa Lechia 1:0. Za spotkanie dziękuje Szura Bartłomiej

• Fenomenalnie Pawłowski po strzale z 5 metrów Wilczka. Młody bramkarz bohaterem Lechii

• Najlepszy zawodnik meczu opuszcza boisko

• Cztery minuty doliczone-ostatnie minuty szans Zagłębia

• Kontra Lechii ale strzał Traore broni Isailovic

• Zagłębie próbuje ale Lechia skutecznie się broni

• Kowalczyk przed szansą jednak strzał bardzo nieudany

• 300 sekund do zakończenia regulaminowego czasu gry. Czy Zagłębie będzie stać na zryw, który zapewnił by wyrównanie?

• Chwilowy spadek tempa na murawie. Tym razem na boisku leży sfaulowany Janicki, interweniują służby medyczne

• Lechia jak do tej pory dobrze kontroluje ten pojedynek. Zagłębie jest koszmarnie nieskuteczne.

• Za protesty

• Jak bardzo nieskuteczni w tej drugiej połowie są gracze Zagłębia. Kolejną szansę przed momentem miał Sernas i kolejny raz nie popisał się były snajper Widzewa

• Kolejny słupek w tym meczu. Tym razem Kamil Wilczek z 30 metrów atomowym uderzeniem trafia w spojenie słupka z poprzeczką

• Woźniak faulowany w okolicach narożnika pola karnego gości. Zawodnik Zagłębia po gwizdku sędziego bardzo szybko "ozdrowiał" :)

• Traore znów zakręcił obrońcami ale tym razem pomylił się z podaniem

• Ajjjjjjjjjjjjjjjjj jakaż piękna akcja Traore. Zawodnik ograł pięknie Kowalczyk i z 16 metrów lewą nogą mocno uderzył trafiając w poprzeczkę !!

• Lechia musi się obudzić bo jak do tej pory goście są zamknięci na swojej połowie.

• Lechia zagra bez zmian w drugiej połowie

• Czy będzie to ostatnie 45 minut w roli trenera Zagłębia Jana Urbana?

• Koniec pierwszej połowy po której Lechia zasłużenie prowadzi 1:0 po golu do szatni. Po bramce piłkarze Lechii wykonali dla swojego trenera "kołyskę", ponieważ pod koniec września trenerowi urodziła się córka.

• Niespodziewany gol w Lubinie. Piłka wydawało się, że już będzie wybita przez obrońców Zagłębia jednak piłkę na 16 metrze dostał Pietrowski i przepięknym uderzeniem po ziemi pokonał zaskoczonego Isailovica.

• Końcówka pierwszej połowy jest dużo ciekawsza jak początek spotkania. A mamy dodatkową minutę doliczoną przez pana Pskita

• Słupek ratuje Zagłębie Lubin po strzale Traore. To była bardzo groźna sytuacja !!

• Wilczek wrzuca piłkę w pole karne, źle oblicza lot piłki i robi się w polu karnym ogromne zamieszanie po którym obrońcy wybijają piłkę

• Janicki dośrodkowuje na głowę Tadica ale szybszy Isailovic zdejmuje napastnikowi piłkę z głowy

• W odpowiedzi zapowiadający się bardzo groźnie strzał Arkadiusza Woźniaka zostaje zablokowany

• Sernas świetnie radzi sobie z dwójką piłkarzy gości mimo, że jest faulowany jednak nie daje rady trzeciemu. Sędzia przerywa mecz i wraca do miejsca przewinienia.

• Paweł Nowak z wolnego wprost w ręce Isailovica

• Nowak do Traore ale szybszy Isailovic

• Costa najpierw fatalnie zagrywa do Reiny i piłkę przejmuje Nowak. Jednak po chwili naprawia swój błąd i Lechia ma 2 rzut rożny

• Pół godziny za nami. Jedna groźna sytuacja Lechii i Zagłębia po strzałach Tadica i Sernasa. Mecz nie może powodować zachwytu kibiców.

• Abwo stracił piłkę pod bramką Lechii i goście wychodzą z kontrą

• Za dyskusję z arbitrem

• Tadić uderza z woleja z 7 metrów ale trafia w obrońcę !!

• Vytautas Andriuskevicius upomniany przez sędziego za brzydki faul na Abwo

• Abwo do Sernasa i Litwin na 16 metrze od bramki uderza piłkę bardzo wysoko nad poprzeczką

• Łukasz Hanzel mocno ale wprost w ręce Pawłowskiego

• Spokojnie młody bramkarz Lechii uprzedza Abwo. Pawłowski rozgrywa dopiero 2 mecz w Ekstraklasie.

• Ładna akcja Sernasa i Woźniak bliski dołożenia nogi tuż przed pustą bramką Lechii

• Costa próbuje z lewej strony dośrodkować do Sernasa ale piłkarz z Zimbabwe zablokowany

• Ale okazje zmarnował Abwo - po błędzie Nowaka czarnoskóry piłkarz Zagłębia przebiegł prawie 40 metrów sam z piłką ale będąc przed polem karnym Lechii zbyt długo zwlekał ze strzałem i obrońcy znów zażegnali niebezpieczeństwo.

• Była dobra okazja dla Zagłębia ale zbyt mocno Costa zagrał do Wilczka i obrońcy Lechii wybili piłkę

• Niemal kwadrans meczu za nami, jak do tej pory optycznie lepsze wrażenie sprawiają goście, którzy są aktywniejsi i bardziej "szukają gry"

• Reina blisko Tadica i ładnie odbiera piłkę napastnikowi po podaniu Traore.

• Do Polski wrócił Marcin Kowalczyk-czy pomoże Zagłębiu Lubin?

• Kamil Wilczek w odpowiedzi oddaje pierwszy celny strzał na bramkę Lechii. Mamy 10 minutę a mecz jest jak do tej pory z gatunku tych "średnich"