Zagłębie Lubin

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec! Zagłębie po przerwie odwróciło losy meczu i pokonało na własnym terenie Podbeskidzie 2:1. Dziękujemy za uwagę.

• Znowu rzut rożny dla Zagłębia, znowu zgrał piłkę głową Balić i również głową wpakował piłkę do siatki Oko.

• GOOOOOOL!! 2:1 DLA ZAGŁĘBIA!!! OKO DAJE PROWADZENIE MIEDZIOWYM!!!

• Prezent dla Wilsona, któremu spadła piłkę na nogą w polu karnym, ale napastnik Górali uderzył w krótki róg, gdzie rzucił się Hładun!

• Wilson osamotniony w walce z obrońcami. Wycofał piłkę do Hory, który kropnął nad bramką.

• Jewgienij Baszkirow w miejsce Drazicia.

• Żółta kartka dla Damiana Oko.

• Potężny strzał Hory z woleja z 20 metrów i piłka przeszła tuż nad poprzeczką!

• Karol Daniela za Niepsuja.

• Drazić wykłada piłkę spod linii końcowej i nogami przecina zagranie Pesković! Znowu było groźnie w polu karnym Podbeskidzia.

• Samuel Mraz w miejsce Podlińskiego.

• Wilson o krok od dziubnięcia piłki i wrzucenia jej za kołnierz Hładunowi!

• Długo pachniało golem wyrównującym dla Zagłębia. Po kornerze piłkę głową zgrał Sasa Balić, a Szysz dostawił nogę z 4 metrów.

• GOOOOOL!! SZYSZ DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA!!!

• Peter Wilson za Kamila Bilińskiego.

• Schodzi Sitek. W jego miejsce pojawia się Bartłomiej Kręcichwost.

• Dejan Drazić wystawił w tłoku piłkę Karolowi Podlińskiemu, a ten z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

• Jeszcze raz pokazał się Sitek, który schodzi z lewej strony do środka pola karnego, ale ponownie wyraźnie przestrzelił.

• Próba Maksymiliana Sitka, ale obok bramki.

• Adam Ratajczyk za Łukasza Porębę.

• Marco Tulio zmienia Desleya Ubbinka.

• Ależ pudło Kamila Kruka z kilku metrów! Zawodnik Miedziowych miał przed sobą tylko bramkarza i całą bramkę.

• Pesković broni z najwyższym trudem uderzenie z dystansu Patryka Szysza! Będzie rzut rożny.

• Blisko wyrównania! Zaskakujące uderzenie Kacpra Chodyny spadło na poprzeczkę i Michal Pesković był całkowicie zaskoczony.

• Strzelał Michał Rzuchowski i na róg wyekspediował piłkę Damian Oko.

• Bardzo niecelne uderzenie Davida Niepsuja.

• Rafał Janicki nie dał się przepchnąć w polu karnym. Zagłębie jednak naciska.

• Wznawiamy spotkanie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Balić uderzył łokciem Bilińskiego.

• Starzyński bezpośrednio z rzutu wolnego i bliski gola był pomocnik Zagłębia! Fantastyczna interwencja Michala Peskovicia.

• Modelski znów zatrzymał rozpędzonego rywala. Znakomicie spisuje się dziś ten obrońca.

• Ubbink nie zdążył do mocnego dośrodkowania.

• Sierpina zablokowany na skrzydle.

• Pesković pewnie wyłapał uderzenie Poręby.

• Drazić upadł na linii pola karnego, ale arbiter nie podyktował ani rzutu karnego, ani rzutu wolnego.

• Sierpina dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, ale nieczysto w piłkę trafił Biliński.

• Chodyna wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał pojedynek z Peskoviciem! Tu już powinno być 1:1...

• Gospodarze zbyt łatwo oddali piłkę rywalom.

• Podliński uprzedzony przez Janickiego w polu karnym. Wrzucał ze skrzydła Poręba.

• Modelski nieudanie zagrał do przodu po tym, jak zabrał piłkę Porębie.

• Podliński dał się złapać na pozycji spalonej.

• Kruk zablokował strzał z bliska Rzuchowskiego.

• Żubrowski zagrał do niepilnowanego przed polem karnym Drazicia, a ten uderzył bardzo lekko i nie ma bramki.

• Rzuchowski dzielnie bronił się przed Porębą i wygrał z nim pojedynek główkowy we własnym polu karnym.

• Bielszczanie wciąż idą naprzód. Bardzo wysoki pressing na połowie Zagłębia, który skutkuje zmuszeniem do błędu i wywalczeniem autu.

• Kruk ostro potraktował Ubbinka.

• Dalekie zagranie do Hory, ten wbiegł w pole karne, a następnie ujrzał Kamila Bilińskiego i dograł do niego w pole karne. Napastnik Górali świetnie wykończył akcję całego zespołu. To 9. trafienie napastnik w tym sezonie.

• GOOOOOOOL! KAMIL BILIŃSKI!

• Żubrowski faulował Rzuchowskiego tuż przed własnym polem karnym.

• Chwila dłuższego posiadania piłki przez Podbeskidzie.

• Chodyna zagrał ze skrzydła w pole karne do Bilińskiego, akcja nieco została wycofana, a napastnik Podbeskidzia był faulowany tuż przed polem karnym.

• Sprytne zagranie w pole karne Podbeskidzie, ale Szysz nie sięgnął piłki.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zagłębie w niczym nie przypomina wiosną drużyny z początku sezonu, która przez chwilę była nawet współliderem PKO Ekstraklasy. Lubinianie plasują się teraz na 10 miejscu i bliżej im dziś do końca stawki niż czuba tabeli.

• Górale mają obecnie tylko punkt przewagi nad zamykającą tabelę Stalą, a drużyna z Mielca ma w zapasie zaległy mecz z Rakowem. Bielszczanie chcą więc dziś pójść za ciosem i zdobyć kolejne trzy punkty.

• Piłkarze Podbeskidzia do meczu z Zagłębiem przystąpią podbudowani ostatnią wygraną. Trzy punkty wywalczone w spotkaniu z Wisłą Kraków sprawiły, że zespół Roberta Kasperczyka opuścił ostatnie miejsce w tabeli zagrożone spadkiem.

• Podbeskidzie zagra o to, aby być jeszcze spokojniejszym tej wiosny. W przypadku remisu Stali i porażki Cracovii "Górale" mają szansę oddalić się od strefy spadkowej. Aby to zrealizować trzeba jednak wygrać z Zagłębiem Lubin, które przegrało trzy mecze z rzędu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała!

DW

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©K_kapica_afk

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W pierwszym niedzielnym meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie zagra o to, aby być jeszcze spokojniejszym tej wiosny. W przypadku remisu Stali i porażki Cracovii "Górale" mają szansę oddalić się od strefy spadkowej. Aby to zrealizować trzeba jednak wygrać z Zagłębiem Lubin, które przegrało trzy mecze z rzędu.

Zagłębie - Podbeskidzie ONLINE

Zagłębie - Podbeskidzie STREAM. Droga do zapewnienia sobie utrzymania jest jednak jeszcze daleka.

Zagłębie - Podbeskidzie NA ŻYWO. W dodatku podopieczni Martina Seveli przegrali trzy ostatnie spotkania, a uzyskany w nich bilans bramowy 1:9 dodatkowo nie przynosi im chluby. Ostatni mecz Zagłębie wygrało ponad miesiąc temu i kolejnej porażki - w dodatku z zespołem broniącym się przed spadkiem - mogą nie zdzierżyć zarówno kibice jak i działacze.

Słowacki trener pracujący w Lubinie od września 2019 roku gra więc dziś o posadę. Tylko wygrana gospodarzy może sprawić, że Sevela dalej będzie prowadzić zespół na finiszu rozgrywek.

Nie zagrają:
"Miedziowi" bez Sasy Żivca. U beniaminka nie ujrzymy Kornela Osyry.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Zagłębie: Hładun - Chodyna, Kruk, Oko, Balić - Żubrowski, Poręba, Szysz - Starzyński, Drazić, Podliński

Podbeskidzie: Pesković - Modelski, Janicki, Rundić, Niepsuj - Hora, Rzuchowski - Sierpina, Sitek, Biliński - Ubbink

Zagłębie - Podbeskidzie TRANSMISJA TV i STREAM

Mecz Zagłębie - Podbeskidzie w 24. kolejce PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 11 kwietnia o godz. 15:00. Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie skomentują Robert Skrzyński i Michał Żewłakow. Internetowy stream online dostępny jest pod adresami: ncplusgo.pl, canalplus.com i player.pl.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbita.