PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin...

PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2021-08-15 20:00

Zagłębie Lubin

2

Pogoń Szczecin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Zagłębie Lubin pojedzie do Płocka na mecz z Wisłą, natomiast Pogoń Szczecin u siebie podejmie Stal Mielec.

• Koniec meczu w Lubinie. Zagłębie pewnie wygrywa z Pogonią Szczecin 2:0!

• Mateusz Bartolewski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Jewgienij Baszkirow oddał mocny strzał z dystansu, ale piłkę po jego strzale znakomicie obronił Dante Stipica.

• Kamil Drygas został ukarany żółtą kartką za protesty w kierunku arbitra.

• Po znakomitym prostopadłym podaniu Jewgienija Baszkirowa sam na sam z bramkarzem Pogoni popędził Łukasz Poręba i z zimną krwią zdobył bramkę na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Łukasz Poręba pieczętuje zwycięstwo Zagłębia Lubin!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut!

• Mariusz Fornalczyk popędził prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny dla gości.

• Łukasz Poręba popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne gości do Jewgienija Baszkirowa, ale ten w stuprocentowej sytuacji nie zdołał sięgnąć piłki!

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. W zespole Zagłębia Lubin Sasa Balić pojawił się w miejsce Patryka Szysza.

• Kacper Chodyna został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Znakomita akcja Zagłębia po której piłka trafiła do Karola Podlińskiego, jednak ten nie trafił w piłkę próbując oddać strzał.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Pogoni do piłki doszedł Lorenco Simić, ale gracz Zagłębia uderzył zdecydowanie zbyt lekko.

• Natomiast Jakub Wójcicki zmienił Erika Daniela.

• Dwie zmiany w szeregach Zagłębia Lubin. Daniel Dudziński pojawił się w miejsce Filipa Starzyńskiego

• Po znakomitym dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia piłka trafiła wprost na głowę Piotra Parzyszka, ale ten uderzył ponad poprzeczką!

• Ostatnia zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Luka Zahović pojawił się w miejsce Jakuba Bartkowskiego.

• Patryk Szysz wyłożył piłkę do Filipa Starzyńskiego, ale jego mocne uderzenie zostało znakomicie zablokowane przez defensywę gości!

• Pierwsza zmiana w szeregach Zagłębia Lubin. Karol Podliński pojawił się w miejsce Sasy Żivca.

• Ian Soler przewrócił w polu karnym Zagłębia Piotra Parzyszka, początkowo arbiter podyktował rzut karny dla "Portowców" i ukarał Solera drugą żółtą kartką, ale po weryfikacji VAR odgwizdał pozycję spaloną gracza Pogoni.

• Filip Starzyński oddał strzał z rzutu wolnego, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Erik Daniel popędził prawą stroną boiska, ale gracz Zagłębia nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią boiska.

• Trzecia zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Mariusz Fornalczyk pojawił się w miejsce Kacpra Smolińskiego.

• Łukasz Poręba ucierpiał po zderzeniu z przeciwnikiem.

• Pogoń naciska na przeciwników, teraz Piotr Parzyszek oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie interweniował Dominik Hładun.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał Piotr Parzyszek, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie jedna zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Piotr Parzyszek pojawił się w miejsce Jeana Carlosa Silvy.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Lubinie. Za moment rozpoczniemy drugą część rywalizacji.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Lubinie. Do przerwy Zagłębie prowadzi z Pogonią 1:0.

• Ian Soler został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• Znakomita akcja Pogoni, piłka trafiła do Sebastiana Kowalczyka, ale ten uderzył zbyt lekko i pewnie interweniował Dominik Hładun.

• W końcówce pierwszej części meczu Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Na razie nie kwapią się do zaatakowania bramki rywala.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Pogoni.

• Łukasz Poręba pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne Pogoni, ale jego strzał trafił w przeciwnika i wyszedł na rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w zespole Pogoni Szczecin już teraz. Hubert Matynia pojawił się na murawie w miejsce Luisa Maty.

• Znakomity kontratak Zagłębia Lubin! Do prostopadłego podanie wyszedł Patryk Szysz, popędził na pole karne Pogoni po czym wyłożył piłkę do Erika Daniela, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Erik Daniel otwiera wynik spotkania w Lubinie!

• Kacper Kozłowski wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, oddał piłkę do Jeana Carlosa Silvy, ale ten stracił futbolówkę.

• Jean Carlos Silva ucierpiał po zderzeniu z przeciwnikiem.

• Dominik Hładun świetnie interweniował po sytuacyjnym uderzeniu z linii pola karnego Kacpra kozłowskiego!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Zagłębia.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Pogoni źle interweniował Jakub Bartkowski, ale chwilę później jeden z jego kolegów wybił piłkę na rzut rożny.

• Teraz Kacper Smoliński został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Sebastian Kowalczyk wpadł z piłką w pole karne Zagłębia, ale uderzył wprost w przeciwnika.

• Jean Carlos Silva popędził prawą stroną boiska, ale zagrał do przeciwnika.

• Michał Kucharczyk został ukarany żółtą kartką za ostry faul przy linii bocznej boiska.

• Michał Kucharczyk popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Zagłębia, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

• Jewgienij Baszkirow został sfaulowany pod własnym polem karnym i Zagłębie rozpocznie z rzutu wolnego.

• Po mocnym początku spotkania przez Zagłębie, teraz nie potrafią utrzymać się dłużej przy piłce, ale Pogoń również na razie ma problemy z przekroczeniem linii środkowej boiska.

• Erik Daniel dośrodkował w pole karne gości wprost na nogę Patryka Szysza, ale ten uderzył nad bramką!

• Rozpoczynamy pojedynek w Lubinie!

• Oba zespoły pojawiają się już na murawie stadionu w Lubinie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast Pogoń Szczecin w obecnym sezonie ligowym wygrała spotkania z Górnikiem Zabrze oraz Piastem Gliwice, a zremisowała na wyjeździe z Wartą Poznań. "Portowcy" są jednym z niewielu zespołów, które jeszcze nie przegrały w tym sezonie.

• W poprzednim sezonie pojedynki pomiędzy obiema drużynami były bardzo wyrównane. W Lubinie padł remis 1:1 po bramkach Karola Podlińskiego oraz Michała Kucharczyka, natomiast w Szczecinie wygrała Pogoń 1:0 po bramce w ostatniej minucie meczu Michała Kucharczyka.

• Zagłębie Lubin rozegrało dopiero dwa spotkania ligowe. "Miedziowi" najpierw przegrali na wyjeździe z Wisłą Kraków 0:3, a później spokojnie ograli u siebie Górnika Łęczna 3:1. Przed tygodniem Zagłębie odpoczywało, gdyż nie doszło do spotkania z Legią Warszawa.

• Witamy serdecznie! W drugim niedzielnym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin podejmie na własnym stadionie Pogoń Szczecin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Redakcja

Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE

Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

PKO Ekstraklasa. Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE. W ostatnim niedzielnym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin podejmie Pogoń Szczecin. "Miedziowi" do meczu przystąpią po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej odwołanym meczem z Legią Warszawa.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin ONLINE

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Lubiński zespół w tym sezonie PKO Ekstraklasy pokazał dotychczas dwa oblicza. Na inaugurację rozgrywek podopieczni Dariusza Śledzia byli wyraźnie słabsi od Wisły Kraków i po błędach w defensywie przegrali na wyjeździe 0:3.
Zagłębie zgoła inaczej zaprezentowało się tydzień później, pokonując na własnym stadionie Górnika Łęczna 3:1. Wszystkie bramki Zagłębia z tego starcia (dwie Patryka Szysza i jedna Sašy Živca) mogły kandydować do miana trafień kolejki.

Przed tygodniem dolnośląska drużyna musiała pauzować. PKO Ekstraklasa postanowiła przełożyć spotkanie z Legią Warszawa, aby mistrzowie Polski mogli zebrać siły przed rewanżem z Dinamem Zagrzeb w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin STREAM. W niedzielę lubinianie zmierzą się z Pogonią, która zaczęła kampanię 2021/22 od zwycięstwa nad Górnikiem Zabrze (2:0) i remisu z Wartą Poznań (1:1). Jak donosi portal meczyki.pl, przed starciem z „Portowcami” Legia sondowała możliwość sprowadzenia na Łazienkowską Szysza. 23-latek w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem „Miedziowych” (osiem goli) i obecnie wydaje się najcenniejszym piłkarzem w talii trenera Żurawia. Włodarze lubińskiego klubu mieli podobno zaznaczyć, że nie sprzedadzą swojego asa za mniej niż dwa miliony euro. Wątpliwe, że „Wojskowi” będą w stanie wydać takie pieniądze.

Bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości za większą kwotę zostanie sprzedany jeden z piłkarzy najbliższego rywala Zagłębia. Kacper Kozłowski przez portal Transfermarkt wyceniany jest na pięć milionów euro. W maju ubiegłego roku portal Football Talent Scout umieścił go na liście 50 największych talentów świata urodzonych w 2001 roku bądź później. 17-latek w czerwcu stał się natomiast najmłodszym uczestnikiem w historii mistrzostw Europy.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin LIVE. Pogoń w sezonie 2020/21 zdobyła brązowy medal PKO Ekstraklasy. Dość szybko zakończyła swoją przygodę w eliminacjach Ligi Konferencji, odpadając w drugiej rundzie z chorwackim NK Osijek. Wiosną przyszłego roku ma być gotowy nowy stadion szczecinian, a włodarze „Portowców” zapewne życzą sobie, aby zbiegło się to z kolejnym sukcesem sportowym.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin TRANSMISJA i STREAM

Mecz Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin w 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia o godz. 20:00. Transmisja w telewizji na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Internetowy STREAM ONLINE będzie dostępny również w usłudze nc+ go, a także w canalplus.com i usłudze Player. Komentować będą Robert Skrzyński i Maciej Murawski.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.