Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Zagłębie Lubin

2

Raków Częstochowa

2

• Zablokowany strzał i sędzia kończy mecz. Zagłębie i Raków dzielą się punktami!

• Ostatnie sekundy meczu, a Zagłębie ma rzut wolny na 17 metrze od bramki rywala! To ostatnia szansa na zdobycie zwycięskiego gola! Żółtą kartką zostaje ukarany Igor Sapała.

• Niezła akcja gospodarzy, która nie zakończyła się strzałem.

• Wchodzi także Asmir Suljić, który zmienia Damjana Bohara.

• Bartosz Białek kończy swój debiut w PKO Ekstraklasie. Zmienia go Patryk Szysz.

• Fatalne uderzenie Miłosza Szczepańskiego. Piłka ląduje na trybunach.

• Napastnik Rakowa wygrał pojedynek główkowy i nie zostawił szans Konradowi Forencowi.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Musiolik i znowu mamy remis!

• Miłosz Szczepański zmienia Ruslana Babenko.

• Patryk Kun melduje się w miejsce Kamila Piątkowskiego.

• Igor Sapała uderza głową i piłka trafia prosto w ręce bramkarza gospodarzy.

• Michał Skóraś zmienia Piotra Malinowskiego.

• Sasa Zivec minął defensorów rywala, tylko że jego strzał poszybował nad bramką.

• Zablokowany strzał Bartosza Białka. Widać, że młody gracz Zagłębia szuka kolejnego gola.

• Emir Azemović ukarany żółtym kartonikiem.

• Piekielnie ważna interwencja Jarosława Jacha, który ratuje swój zespół przed sytuacją sam na sam.

• Sebastian Musiolik ukarany żółtym kartonikiem.

• Przepiękna interwencja Jakuba Szumskiego! Golkiper Rakowa zdołał obronić mocny strzał Białka!

• Długo trwało opatrywanie Dominika Hładuna. Ostatecznie bramkarz Zagłębia nie da rady kontynuować gry. W jego miejsce pojawia się Konrad Forenc.

• Dominik Hładun po starciu z rywalem potrzebuje pomocy medycznej.

• Sasa Balić ogląda żółtą kartkę.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Niezły mecz oglądamy w Lubinie i jak na razie Zagłębie wygrywa z Rakowem 2:1!

• Sasa Zivec utrzymał się w polu karnym, wyłożył piłkę młodemu graczowi, który wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Białek zdobywa bramkę w swoim debiucie w PKO Ekstraklasie!

• Zagłębie próbowało zagrozić bramce Rakowa, ale świetnie ustawieni defensorzy gości zażegnują niebezpieczeństwo.

• Ależ było blisko! Bartosz Białek nie trafił w piłkę będąc na 5 metrze od bramki! Skutecznie przeszkadzał mu defensor Rakowa!

• Tomas Petrasek wygrał pojedynek główkowy, ale świetnie broni golkiper Zagłębia!

• Igor Sapała próbował oddać strzał z dystansu, ale tym razem zabrakło siły i Hładun boni z dużym spokojem.

• Zagłębie sprytnie próbowało rozegrać akcję na połowie rywala, ale zabrakło im dokładności w ostatnim podaniu.

• Piłka spadła przed pole karne, idealnie pod nogi czeskiego pomocnika, który bez zastanowienia huknął w stronę bramki i zaskoczył Dominika Hładuna!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Petr Schwarz doprowadza do remisu!

• Dominik Hładun spokojnie broni strzał zawodnika Rakowa.

• Jakub Szumski wybił piłkę przed pole karne, która spadła pod nogi jednego z zawodników Zagłębia. Damjan Bohar znalazł się tam gdzie być powinien i dobił futbolówkę z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar otwiera wynik meczu!

• Świetna interwencja Jakuba Szumskiego, który z dużymi problemami broni strzał Bartosza Slisza!

• Bryan Nouvier huknął z dystansu! Zabrakło bardzo niewiele!

• Jakub Szumski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Znowu Sasa Zivec, który tym razem pokusił się o strzał, tylko że znowu został zablokowany.

• Sasa Zivec wpada w pole karne, tylko że jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Pierwszy rzut rożny dla ekipy gości, ale spokojnie interweniuje defensywa Miedziowych.

• Zbigniew Dobrynin dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Dla dwóch zawodników Rakowa będzie to bardzo sentymentalny pojedynek. Kamil Piątkowski przez niemal trzy lata był związany z Miedziowymi, ale nigdy nie zadebiutował w pierwszej drużynie. Inaczej wygląda to u Jarosława Jacha, który w barwach Zagłębia rozegrał niemal 80 spotkań i jako gwiazda odszedł do Crystal Palace za 2,75 mln euro. Teraz ścieżki obu graczy i klubu z Lubina znowu się ze sobą starły.

• Nie tylko w ligowej tabeli wszystko wygląda podobnie. Forma obu drużyn również prezentuje się identycznie - 5 ostatnich spotkań, 3 wygrane i 2 porażki.

• Spotykają się dzisiaj ze sobą sąsiedzi w ligowej tabeli. Zarówno Zagłębie jak i Raków mają na swoim koncie 18 punktów. Na wyższej, 10 pozycji znajdują się Miedziowi, ale tylko ze względu na lepszy bilans bramkowy.

• Dzień dobry Państwu! Beniaminek PKO Ekstraklasy, Raków Częstochowa jedzie do Lubina, aby zmierzyć się tamtejszym Zagłębiem. Na relację LIVE w te niedzielne południe zaprasza serdecznie Bartłomiej Modzelewski!

©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa ONLINE. Zagłębie Lubin i Raków Częstochowa po 21 latach skonfrontują swoje siły w meczu ligowym. Początek spotkania w niedzielę 10 listopada o godz 12:30. Relacja na żywo w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa ONLINE

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek Zagłębie Lubin podejmie Raków Częstochowa. "Miedziowi" z dorobkiem 18 punktów zajmują 10. miejsce w tabeli. Beniaminek z Częstochowy plasuje się lokatę niżej, ale drużynie z Dolnego Śląska ustępuje wyłącznie bilansem bramkowym.

Zagłębie Lubin zawiodło przed tygodniem, kiedy uległo słabiutkiej w tym sezonie Koronie Kielce 0:1. Wcześniej było jednak w stanie pokonać na wyjeździe Lecha Poznań 2:1. - Zapomnieliśmy już o ostatniej porażce, wyciągnęliśmy wnioski, choć na pewno przegrana w ostatniej kolejce boli. Z Rakowem musimy udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy, bo jako drużyna pokazujemy futbol na dobrym poziomie i strzelamy dużo bramek - podkreśla pomocnik Zagłębia Bartosz Slisz.

Raków po kiepskim początku sezonu wrócił na właściwe tory i wygrał trzy z pięciu ostatnich spotkań w lidze (z Pogonią Szczecin 2:1, Śląskiem Wrocław 1:0 i Wisłą Kraków 1:0), pozostałe dwa przegrał (z Wisłą Płock 1:2 oraz z ŁKS-em Łódź 0:2)

Co ciekawe do ostatniego pojedynku obu drużyn doszło ponad 21 lat temu. 18 kwietnia 1998 roku Zagłębie w Lubinie wygrało 2:0. W Lubinie zagwiżdże Zbigniew Dobrynin z Łodzi, VAR obsługiwać będą: Daniel Stefański i Michał Obukowicz. Mecz Zagłębia z Rakowem Częstochowa zacznie się o godz. 12.30.

Nie zagrają:

Zagłębie Lubin: Dawid Pakulski.

Raków Częstochowa: Felicio Brown Forbes, Andrzej Niewulis, Miłosz Szczepański, Daniel Bartl.

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV i STREAM

Spotkanie Zagłębia z Rakowem pokaże Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Wstęp od godziny 12:10. Początek transmisji o 12:25. Komentują Cezary Olbrycht i Wojciech Jagoda. W internecie stream online dla abonentów Canal+ będzie dostępny na platformie Canal+ Sport Online. Tekstowa relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy!