2

• Remis po dobrym meczu w Lubinie.

• Chyba ostatnia akcja, Rzut rożny dla Wisły.

• Wilk do Bitona, ten z woleja nad poprzeczką. Sędzia dolicza 3 minuty.

• Tutaj nikogo nie zadowala remis. Zagłębie złapało wiatr w żagle, a dla Wisły każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie porażką.

• Odkąd wszedł Abwo robi sporo zamikeszania na swojej połowie. Teraz został dośc poważnie poturbowany.

• Rachwał za Rakowskiego.

• Jovanović za Ilieva.

• Sernas odgrywa do nadbiegającego Abwo, a ten podcinką posyła piłkę do siatki Pareiki!

• Traore za Hodura.

• Pawłowski z rożnego na krótki słupekl, Rymaniak dołożył nogę, ale piłką przeleciała nad poprzeczką.

• Mądrze teraz Wisła, spokojnie, bez pośpiechu, rozgrywa piłkę na połowie rywala.

• Rymaniak technicznie z narożnika pola karnego, niecelnie jednak i od bramki Pareiko.

• Bition za Genkova.

• Ptak ukarany żółta kartką za dyskusję.

• Nunez za Gargułę.

• Zagłębie chyba straciło pomysł na grę, zawodnicy nie pokazują się, raczej są to długie piłki gdzieś na skrzydła, albo na Sernasa, a do końca meczu jeszcze ponad 20 minut.

• Po raz kolejny dobrze zza pola karnego uderzał Melikson, i po raz klejny Ptak interweniuje dość niepewnie.

• Wchodzi szybki Abwo za Małkowskiego.

• Natychmiast mogło odpowiedzieć Zagłębie gdyby lepiej uderzył Pawłowski.

• Znakomita akcja Kirma i Meliksona, ten piuerwszyn kończy ją bramką i Wisła wychodzi na prowadzenie.

• Wisła spokojnie buduje każdą akcję, chcą przejąć inicjatywę w tym meczu Wiślacy.

• Teraaz naciskąją gracze Wisły, widac, że jak najszybciej chcą objąć prowadzenie w tym meczu.

• Hodur ukarana za faul na rozpędzajacym się Gargule.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Koniec pierwszej części meczu.

• Dobry strzał Meliksona z 20 metrów, z małymi problemami łapie Ptak.

• Ależ sytuacje mieli Wiślacy, po strzale piłką odbiła się od słupka, następnie od nogi zawodnika Zagłębia i zmierzała do bramki, jednak ostatecznie piłkę wybił Ptak.

• Znakomitą okację miał Pawłowski, znalazł się sam na sam z Pareiką, chciał lobować, ale połapał się w tym wszytskim bramkarz Wisły.

• Melikson do Garguły, ten dobrze uderzył, ale trafił piłką w głowę kolegi z zespołu.

• Iliev dostał piłkę na 20 metrze od bramki. Miał sporo miejsca, przymierzył, uderzył i zdobył wyrównującą bramkę.

• Lamey uderzał piłkę głową, ale znakomicie wyciagnął sie Ptak i uchronił swój zespół.

• Siadło nam troszkę tempo rozgrywania akcji przez Zagłębie, teraz to Wisła częściej jest przy piłce, rozgrywa ją, ale Zagłębie gra bardzo mądrze w obronie.

• Uderzał Kirm, niespodziewanie piłka znalazła się pod nogami Genkova jednak nie zdołał on dokładnie dołożyć nogi, aby zdobyć bramkę.

• Zagłębie zdobywa bramkę na 1:0. Piłka po wrzucie z rożnego znajduje się pod nogami Banasia ,który nie zastanawia się u zdobywa bramkę

• Melikson znakomitym podaniem obsłużył Gargułę, i tylko on wie jak z takiej sytuacji nie trafił w światło bramki.

• Sernas mógł podać do Pawłowskiego, zdecydował się na strzał, niestety mało precyzyjny. Ale Zagłębie na pewno nie wygląda na drużynę, która zajmuje ostatnią lokatę w Ekstraklasie.

• Zagłębie atakuje Wisłę na jej połowie trzema, czterema zawodnikami. Teraz uderzał Iliev, ale po rikoszecie uzyskał tylko rzut rożny,

• Mieli dogodne sytuacje piłkarze Zagłębia, jednak stojąc na szesnatsce pola karnego żaden z nich nie zdecydował się na uderzenie.

• Po 5 minutach widać, że Zagłębie chce grać w piłkę. Dziś w Lubinie może być naprawdę ciekawie!

• Kirm zagrywa piłkę po ziemi do Pareiki, Sernas sprintem startuje do piłki, Pareiko wybijając nabija rękę Sernasa. Sernas zdobywa bramkę, ale sedzia odgwizduje rękę!

• Zagłębie wysoko atakuje krakowian, więdzą, że jak dadzą zepchać się do obrony to bramki mogą być tylko kwestią czasu.

• Rozpoczęli goście, którzy dziś występują w białych strojach. Zagłębie na pomarańczowo - czarno.

• Jeszcze tylko 15 minut do meczu. W Lubinie od ładnych kilku minut pada, murawa jest śliska, ciekawe czy zawodnicy będą próbować uderzać z dalszych odległości?

• Witam państwa z Lubina. Za 45 minut rozpocznie się piłkarska wiosna dla zespołów Wisły i Zagłębia w ekstraklasie. Obie drużyny walczą tej wiosny o zupełnie różne cele, Zagłębie walczyć będzie o utrzymanie w lidze, Wisła natomiast na pewno nie odpuści walki o tytuł mistrzowski. Zespoły wyjdą na pewno mocno zdeterminowane i to może wróżyć nam ciekawe spotkanie.