Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja...

Zagłębie Sosnowiec

2

Arka Gdynia

3

• Koniec meczu! Arka Gdynia pokonała Zagłębie Sosnowiec, choć przegrywała już 0:2!

• Marcus da Silva obejrzał żółtą kartkę.

• Artur Siemaszko przymierzył z ponad 20 metrów. Sparował piłkę Szymon Frankowski.

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej części spotkania.

• Mateusz Popczyk wszedł za Łukasza Turzynieckiego.

• Łukasz Wolsztyński został napomniany żółtą kartką.

• Łukasz Wolsztyński wszedł za Mateusza Żebrowskiego.

• Artur Siemaszko wszedł za Adama Deję.

• Marcin Pisarek wszedł w miejsce Quentina Seedorfa.

• Filip Karbowy zmienił Nikolasa Korzenieckiego.

• Co za gol!!! Adam Deja zauważył mocno wysuniętego z bramki Szymona Frankowskiego i uderzył z rzutu wolnego prawie z połowy boiska!

• GOOOOOOOL! 3:2! ADAM DEJA! ARKA NA PROWADZENIU!

• Seria trzech rzutów rożnych dla Arki. Wyszli z tarapatów piłkarze Zagłębia.

• Łukasz Turzyniecki faulował Rafała Wolsztyńskiego. Żółta kartka.

• Zablokowane uderzenie Macieja Ambrosiewicza z ośmiu metrów. Interweniował Mateusz Żebrowski.

• Przerwa w grze. Lukas Duriska leży na murawie.

• Dawid Ryndak wszedł w miejsce Martima Mai.

• Od 0:2 do 2:2! Adam Deja dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę do bramki skierował głową Michał Marcjanik.

• GOOOOOOOOOL! MICHAŁ MARCJANIK! 2:2!

• Rafał Wolsztyński wszedł w miejsce Juliusza Letniowskiego.

• Zamieszanie pod bramką Zagłębia po rzucie rożnym. Marcus da Silva przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Juliusz Letniowski dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę wypiąstkował Szymon Frankowski.

• W natarciu Arka. Michał Marcjanik zablokowany przez Nikolasa Korzenieckiego.

• Szymon Frankowski dość szczęśliwie interweniował poza polem karnym.

• Adam Deja dograł z rzutu rożnego. Wybił futbolówkę Lukas Duriska.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Zmiana w ekipie Zagłębia. Michał Masłowski wszedł w miejsce Joao Oliveiry.

• Koniec pierwszej części spotkania! Zagłębie prowadzi w Sosnowcu z Arką 2:1!

• Daniel Kajzer odbił piłkę po strzale Patrika Misaka z rzutu karnego! Zdążył też z interwencją przy dobitce Slowaka!

• Fabian Hiszpański został ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Zagłębia! Fabian Hiszpański faulował Joao Oliveirę.

• Juliusz Letniowski faulował Patrika Misaka. Żółta kartka.

• Zmiana w Arce. Marcus da Silva wszedł w miejsce Luisa Valcarce.

• Patrik Misak przymierzył z rzutu wolnego z ponad 20 metrów. Piłka minęła cel.

• Arka przegrywa już tylko 1:2! Adam Deja z piętnastu metrów uderzył prawą nogą pod poprzeczkę.

• GOOOOOOOOOL! ARKA ODRABIA STRATY! ADAM DEJA!

• Maciej Ambrosiewicz faulował Luisa Valcarce. Żółta kartka.

• Juliusz Letniowski wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Defensywa Zagłębia nie popełniła błędu.

• Joao Oliveira faulował Pawła Sasina. Zawodnik Zagłębia obejrzał żółtą kartkę.

• Martim Maia przejął piłkę po prostopadłym zagraniu i po chwili posłał piłkę do siatki. Wyśmienity początek gospodarzy!

• GOOOOOOOL! JUŻ 2:0 DLA ZAGŁĘBIA! MARTIM MAIA!

• Ostro grają zawodnicy obu drużyn. Sędzia Złotnicki co chwilę musi używać gwizdka.

• Martim Maia zagrał w polu karnym do Patrika Misaka, a Słowak precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Arki.

• GOOOOOOOL! 1:0 DLA ZAGŁĘBIA! PATRIK MISAK!

• Patrik Misak uderzył w boczną siatkę po rajdzie Quentina Seedorfa prawym skrzydłem.

• Dawid Gojny został napomniany żółtą kartką za faul na Fabianie Hiszpańskim.

• Fabian Hiszpański wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła. Łapie ją Szymon Frankowski.

• Spotkanie w Sosnowcu już się rozpoczęło!

• Arkowcy walczą o awans do PKO Ekstraklasy i zdecydowanie będą zainteresowani zgarnięciem pełnej puli, co może im dać awans tuż pod strefę premiowaną bezpośrednią promocją.

• Zwycięstwo nad Resovią poprawiło sytuację Zagłębia. Ekipę z Sosnowca ucieszyła też wtorkowa wygrana Widzewa Łódź nad GKS Bełchatów. Dzięki temu zespół Kazimierza Moskala wciąż ma sześć punktów przewagi nad jedynym spadkowym miejscem i mecz rozegrany mniej.

• Arka Gdynia zagra w następującym zestawieniu:

• Wyjściowa jedenastka Zagłębia Sosnowiec:

• Zagłębie Sosnowiec chce powiększyć przewagę nad jedynym spadkowym miejscem. Arka Gdynia mierzy co najmniej w baraże. Początek spotkania o godzinie 17:00. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia ONLINE. GKS Bełchatów znów przegrał, a to oznacza, że piłkarze Zagłębia stoją przed szansą, by zwiększyć swoją przewagę nad jedynym spadkowym miejscem. O punkty jednak nie będzie łatwo, bo do Sosnowca przyjeżdża Arka Gdynia, która mierzy co najmniej w baraże. Relacja na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Arka live w GOL24.pl.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia ONLINE

Zwycięstwo nad Resovią poprawiło sytuację Zagłębia Sosnowiec. Ekipę ze Stadionu Ludowego ucieszyła też wtorkowa wygrana Widzewa Łódź nad GKS Bełchatów. Dzięki temu zespół Kazimierza Moskala wciąż ma sześć punktów przewagi nad jedynym spadkowym miejscem i mecz rozegrany mniej.

W środę sosnowiczanie spotkają się w nim z Arką Gdynia.
Goście walczą o awans do PKO Ekstraklasy i zdecydowanie będą zainteresowani zgarnięciem pełnej puli, co może im dać awans tuż pod strefę premiowaną bezpośrednią promocją. Zdesperowani zagłębiacy mają z kolei świadomość, że wygrana dałaby im naprawdę głęboki oddech.

Plany trenera Kazimierza Moskala komplikują braki kadrowe. Tym razem oprócz kontuzjowanych piłkarzy dołącza pauzujący za kartki Szymon Sobczak, a pod znakiem zapytania stoi występ kontuzjowanego Goncalo Gregorio. Skład Arki jest z kolei zagadką w kontekście czekającego tę drużynę niedzielnego finału Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Niewykluczone, że kilku piłkarzy w środę dostanie z tej okazji wolne, by za kilka dni być w pełni sił.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu Zagłębie Sosnowiec - Arka w Polsacie Sport. Początek o godz. 17:00. Mecz Zagłębie Sosnowiec - Arka online bez komentarza można oglądać na platformie IPLA, na stronie i w aplikacji. Tekstowa relacja na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Arka live w GOL24.pl.