Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Piasecki powalił w polu karnym Praznoskiego w walce o górną piłkę.

• Dwa przerwane w ostatniej chwili dryblingi. Nad stadionem w Sosnowcu wisi trzeci gol.

• Zbyt lekkie uderzenie Mandrysza. Stępniowski zaczekał, aż piłka trafi mu w ręce.

• Piłka w siatce Stępniowskiego, ale strzał został oddany długo po gwizdku. Przed trafieniem faulowany był Hołota.

• Od razu Mandrysz pokazał się z dobrej strony. Ograł rywala na skrzydle, ale został podwojony i kolejny defensor zablokował jego wrzutkę.

• Mandrysz zastąpił Kozaka.

• Stolc faulował kontratakującego przeciwnika.

• Nie ma gola! Fatalnie uderzył Piasecki, za lekko i w najlepszej wysokości dla interweniującego Szromnika. Bramkarz Chrobrego wyczuł intencje napastnika i zachowuje czyste konto!

• Rzut karny dla Zagłębia! Piłka posłana w pole karne, wycofanie do Karbowego i ten strzelił tak, że trafił Juraszka w rękę. Jest jedenastka.

• Piłka do Lebedyńskiego, napastnik znów mógłby mieć wyśmienitą sytuację, ale Beneta wybił mu ją spod nóg wślizgiem.

• Ofensywna zmiana w ekipie gospodarzy. Nawotka zastąpił Mularczyka.

• Drewniak dobrze dośrodkował w pole karne. Z trudem wybili to gospodarze. Piotrowski jeszcze dobijał sprzed pola karnego, ale wysoko nad bramką.

• Piotrowski zastąpił Ziemanna.

• Gospodarze odpuszczają defensywę. Bartłomiej Babiarz w miejsce Grzelaka.

• Beneta ukarany kartką.

• Dużą swobodę mają głogowianie przed polem karnym Zagłębia. Ten gol był idealnym przykładem. Kubica zagrał do Kozaka tuż przed pole karne. Ten miał dużo czasu, by przyjąć futbolówkę, spojrzeć i uderzyć na bramkę. Jest 2:0 dla gości!

• GOOOOOOOL! MIŁOSZ KOZAK!

• Stolc wybił piłkę za linię końcową przy groźnej sytuacji gospodarzy. Rzut rożny nie stanowił dla obrońców Chrobrego dużego zagrożenia.

• Odpłacił się również faulem Kubica.

• Mularczyk powstrzymał rywala w groźnej akcji.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale nie sięgnął piłki Lebedyński.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kozak uderzył z rzutu wolnego, ale wprost w Stępniowskiego.

• Czerwona kartka! Mikołaj Lebedyński znalazłby się w sytuacji sam na sam po świetnym podaniu z głębi pola. Napastnika Chrobrego nieprzepisowo zatrzymywał Piotr Polczak i to oznacza, że Zagłębie skończy ten mecz w osłabieniu.

• Beneta zatrzymał rywala na skrzydle. Na razie jest nie do przejścia na swojej stronie.

• Teraz z dystansu próbował Szwed. Szromnik tylko upewnił się, że piłka przeleci nad poprzeczką i faktycznie tak się stało.

• Przerzucenie ciężaru gry znów na skrzydło. Znów do piłki dotarł Pawłowski, ale tym razem nie chciał uderzać, a szukał kolegi wysokim podaniem. Wyłapał zagranie bramkarz.

• Banaszewski leży na murawie i jest opatrywany. Przez chwilę w osłabieniu pograją goście.

• Ale blisko wyrównania goście! Szwed dostał piłkę na prawym skrzydle, chciał zagrać w pole karne do Juraszka, ale futbolówka przeszła mu pod nogą i trafiła do Mularczyka. Uderzenie minimalnie niecelne.

• Banaszewski ograł rywala w polu karnym, ale za mocno i za wysoko uderzył. Od bramki Stępniowski.

• Zagłębie próbuje odpowiedzieć. Pawłowski zszedł z piłką do środka i uderzył z dystansu. Obok bramki.

• Kozak wrzucił na głowę Lebedyńskiego, ale ten uderzył głową obok bramki.

• Banaszewski zagrał teraz nieco szerzej i dostał piłkę na boku. Nie było jednak komu zagrać jej w pole karne, więc zagranie zostało przejęte przez obrońców.

• I znowu w natarciu goście. Ziemann uderzył z ostrego kąta i minimalnie się pomylił.

• Składna akcja przyjezdnych kończy się strzałem Banaszewskiego. Jego pierwsza próba została zablokowana, ale piłka spadła napastnikowi pod nogi, a ten zachował zimną krew i delikatnie przelobował bramkarza.

• GOOOOOOOOL! MAKSYMILIAN BANASZEWSKI!

• Stały fragment gry dla gości, daleka piłka w pole karne i znalazł się tam Banaszewski, który oddał groźny strzał. Z trudem obronił to Stępniowski.

• Ilków-Gołąb dośrodkował z prawej strony. Żadnego efektu.

• Sporo gry w środku pola, kilka przewinień, ale na razie bez sytuacji bramkowych.

• Zaczynamy spotkanie!

• Dziś Zagłębie będzie miało okazję do rewanżu oraz do ucieczki od strefy spadkowej.

• W pierwszym meczu między tymi zespołami niespodziewanie wygrał Chrobry. Głogowianie wygrali wtedy 3:0 (2:0). Gole zdobyli Oliver Praznovsky (z karnego), Adrian Benedyczak i Damian Kowalczyk.

• Zagłębie nie straciło jeszcze szansy na baraże, bo zajmujący 6. miejsce GKS Tychy ma 42 punkty. Sosnowiczanie zremisowali ostatnio w Nowym Sączu z Sandecją 1:1 i trzeba przyznać, że wynik jest lepszy niż wyglądała gra Zagłębia. Natomiast Chrobry pokonał na wyjeździe Wartę Poznań 2:1, a wcześniej u siebie Sandecję 1:0. Zagłębie w poprzednim meczu w Sosnowcu (pierwszym z udziałem kibiców po restarcie ligi) przegrało z Odrą Opole 1:3.

• Zagłębie ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Zespół z Sosnowca zgromadził do tej pory 38 punktów i zajmuje 11. miejsce. Będącą na pozycji spadkowej Odra Opole ma 35 pkt. W piątek zespół trenera Krzysztofa Dębka ma niezwykle ważny mecz, bo zagra z Chrobrym Głogów, który jest 12. i ma tylko punkt straty do Zagłębia.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów!

Tomasz Kuczyński

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©karina trojok / dziennik zachodni/ polska press

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów ONLINE. W meczu 30. kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec gra w piątek z Chrobrym Głogów. Początek spotkania na Stadionie Ludowym o godz. 20.10. Relacja na żywo z meczu Zagłębie - Chrobry live w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów ONLINE

Owszem, Zagłębie nie straciło jeszcze szansy na baraże, bo zajmujący 6. miejsce GKS Tychy ma 42 punkty. Sosnowiczanie zremisowali ostatnio w Nowym Sączu z Sandecją 1:1 i trzeba przyznać, że wynik jest lepszy niż wyglądała gra Zagłębia. Natomiast Chrobry pokonał na wyjeździe Wartę Poznań 2:1, a wcześniej u siebie Sandecję 1:0. Zagłębie w poprzednim meczu w Sosnowcu (pierwszym z udziałem kibiców po restarcie ligi) przegrało z Odrą Opole 1:3.

Dobrą wiadomością dla sztabu trenerskiego Zagłębia jest powrót po pauzie za kartki Markasa Benety. W Chrobrym z powodu kontuzji nie zagra Adrian Benedyczak.

Benedyczak był autorem jednej z bramek meczu Chrobrego z Zagłębiem w 23 października, w 13. kolejce. Głogowianie wygrali wtedy 3:0 (2:0). Pozostałe gole zdobyli Oliver Praznovsky (z karnego) i Damian Kowalczyk.

W piątek Zagłębie będzie miało okazję do rewanżu oraz do ucieczki od strefy spadkowej. Piłkarzom mogą pomóc kibice, którzy mogą zająć do 25 procent pojemności stadionu. Poprzedni mecz, z Odrą Opole, obejrzało 588 kibiców.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów online będzie transmitowany w telewizji przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć również na Ipli, dostęp do meczu w cenie 5 zł. Tekstowa relacja na żywo z meczu Zagłębie - Chrobry live w GOL24.pl.