Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Zagłębie Sosnowiec

3

GKS Tychy

0

• Zagłębie Sosnowiec pokonało GKS Tychy 3:0. Kluczowi okazali się zmiennicy - Goncalo Gregorio oraz Filip Karbowy. Ten pierwszy wywalczył rzut karny i nie pomylił się z jedenastu metrów, drugi zdobył dwa gole po strzałach z dystansu. Antybohaterem został Nemanja Nedić. Stoper gości najpierw w niegroźnej sytuacji faulował rywala w szesnastce, a później po rykoszecie zmylił Konrada Jałochę przy ostatnim trafieniu. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz - dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z Fortuna 1 Ligi!

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec wygrało z GKS-em Tychy 3:0!

• Filip Karbowy uderzył z rzutu wolnego, Nemanja Nedić podbił piłkę głową i zmylił Konrada Jałochę!

• GOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! FILIP KARBOWY!

• Filip Karbowy ładnie minął dwóch rywali. Faulem zatrzymał go Kamil Szymura.

• Dawid Gojny faulem przerwał akcję GKS-u. Sędzia wyjął żółtą kartkę.

• W międzyczasie arbiter doliczył sześć minut.

• Kontra Zagłębia. Seedorf przejął piłkę,wpadł w pole karne, ale niecelnie dogrywał do Goncalo.

• Nie ma też Mateusza Szweda. Za niego Michał Kieca.

• Jest jeszcze podwójna zmiana w Zagłębiu. Schodzi Patryk Małecki, zastępuje go Quentin Seedorf.

• Niezła akcja Gojnego lewą stroną, lecz w polu karnym nie było żadnego z jego kolegów.

• Zagłębie zdobędzie dzisiaj trzy punkty! Filip Karbowy miał sporo miejsca przed polem karnym, ładnie przymierzył i trafił do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! FILIP KARBOWY!

• Grzeszczyk z najbliższej odległości uderzał piętą. Obronił to Stępniowski, ale i tak był wyraźny spalony.

• Przebojowa akcja Kacpra Piątka. Nie zdołał dograć do Lewickiego, skończyło się na rzucie rożnym.

• Dobrze wyszedł teraz z bramki Konrad Jałocha. Bramkarz tyszan uprzedził Goncalo Gregorio.

• Na spalonym złapany jeden z piłkarzy gości.

• To powinien być gol! Stratę na własnej połowie zaliczył Jakub Piątek, Goncalo Gregorio ruszył z piłką, lecz jego dogranie do Małeckiego było za lekkie. Ten ostatni miałby stuprocentową okazję!

• Kolejny niewykorzystany rzut wolny przez gości. Łukasz Grzeszczyk uderzył zdecydowanie zbyt wysoko.

• Ostatnia zmiana w GKS-ie. Schodzi Damian Nowak, pojawia się Szymon Lewicki.

• Nemanja Nedić niepotrzebnie kopnął odwróconego tyłem do bramki Goncalo Gregorio. Sędzia z pewnością wybroni się z decyzji o rzucie karnym. Napastnik Zagłębia pewnie wykorzystał "jedenastkę".

• GOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! GONCALO GREGORIO!

• RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA! Nedić fauluje Goncalo Gregiorio!

• Bardzo nieudany strzał Damiana Nowaka z rzutu wolnego. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

• Dobre dośrodkowanie Monety do Nedicia, ten uderzył jednak nad bramką.

• Na boisku jest także drugi z braci, Jakub Piątek. Skończył swój występ Bartosz Biel.

• Podwójna zmiana w GKS-ie. Schodzi Łukasz Norkowski, pojawia się Kacper Piątek.

• Nieudane dośrodkowanie Łukasza Monety. Od bramki zacznie Stępniowski.

• Była okazja na kontrę dla Zagłębia, ale Wołkowicz przeciął podanie do Szweda.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w ręce Jałochy.

• Żółtą kartkę zarobił Krzysztof Wołkowicz.

• Druga zmiana w Zagłębiu. Brawami żegnany Szymon Pawłowski, za niego Filip Karbowy.

• Przewrócił się w polu karnym Biel, domagając się odgwizdania rzutu karnego. Milczy gwizdek arbitra.

• Nie ma też Dominika Połapa, którego zastąpił Bartosz Szeliga.

• Podwójna zmiana w GKS-ie. Schodzi Sebastian Steblecki, pojawia się Łukasz Moneta.

• Szwed uderzał z inii pola karnego. Czujny Jałocha, dobrze interweniował przy krótkim słupku.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę na rzut rożny wybił Damian Nowak.

• Teraz nie chciał ryzykować także Jałocha, wychodząc przed pole karne.

• Naciskany przez rywala Stępniowski wybił piłkę na aut.

• Spóźniony był Szymon Pawłowski i trafił w nogi Norkowskiego. Zasłużył na żółtą kartkę.

• Małecki dogrywał do Pawłowskiego, ale ten nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Od bramki Jałocha.

• Olaf Nowak bardzo długo nie podnosił się z boiska. Nie jest w stanie kontynuować gry, zastępuje go Goncalo Gregorio.

• Dośrodkowanie Pawłowskiego, wybija piłkę Wołkowicz.

• Wcześniej Dominik Połap faulował Małeckiego blisko pola karnego i zarobił żółtą kartkę.

• Ucierpiał w starciu z dwoma rywalami Olaf Nowak. Potrzebuje pomocy medycznej.

• Nieudane uderzenie Grzeszczyka. Od bramki zacznie Stępniowski.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wyszła na rzut rożny. Wybił ją Grudziński.

• Lukas Duriska faulował Grzeszczyka i zarobił żółtą kartkę.

• Małecki poradził sobie z Połapem na lewej stronie, piłka dość przypadkowo trafiła do Pawłowskiego, ale ten nie zdecydował się na oddanie strzału. Niepotrzebnie dogrywał do jednego z kolegów.

• Dośrodkowanie Pawłowskiego z prawej strony, po rykoszecie piłka ląduje w rękach Jałochy.

• Od środka wznowiło mecz Zagłębie. Oba zespołu na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Rozczarowała pierwsza część tego spotkania. GKS Tychy miał przewagę na początku spotkania, dobrą akcję przeprowadził Oskar Paprzycki, ale później goście spuścili z tonu. Zagłębie złapało rytm, bliski szczęścia był Olaf Nowak, lecz w dobrej sytuacji trafił prosto w Konrada Jałochę. Obie drużyny oddały tylko po jednym celnym strzale. Pozostaje mieć nadzieję, że w drugiej połowie sytuacji będzie więcej - wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy! Na razie w Sosnowcu bez bramek.

• Starcie Duriski z jednym z rywali, arbiter uznał, że to gracz Zagłębia Sosnowiec faulował przeciwnika.

• Paprzycki faulował Pawłowskiego na prawej stronie. Będzie niezła okazja dla Zagłębia z rzutu wolnego.

• Damian Nowak uderzył z rzutu wolnego z dużej odległości. Kilka metrów nad poprzeczką.

• Małecki dośrodkował z lewej strony, lecz Szwed z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

• Zbyt mocne podanie Paprzyckiego do Biela, piłka wyszła poza boisko.

• Dobra interwencja Wołkowicza w defensywie. Zatrzymał Szweda i od bramki zacznie Jałocha.

• Pierwszy raz zrobiło się naprawdę groźnie pod bramką GKS-u! Maia zagrał w pole karne do Olafa Nowaka, lecz ten uderzył prosto w Jałochę!

• Steblecki nie poradził sobie z Pawłowskim i Małeckim. Aut dla Zagłębia.

• Kompletnie nie zrozumieli się Małecki i Gojny. Ten pierwszy zagrał w zasadzie poza boisko.

• Połap nie zdołał minąć Gojnego w polu karnym Zagłębia, na dodatek faulował rywala.

• Olaf Nowak reklamował zagranie ręką Wołkowicza. Nie było jednak mowy o przekroczeniu przepisów.

• Uderzenie Norkowskiego ze sporej odległości. Wysoko nad bramką.

• Dawid Ryndak nieźle uderzył z woleja. Skończyło się kolejnym kornerem.

• Uderzenie Olafa Nowaka sprzed pola karnego. Po rykoszecie futbolówka wyszła na rzut rożny.

• Bartosz Biel dośrodkowywał z rzutu wolnego - zdecydowanie za głęboko. Od piątego metra zacznie bramkarz gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Faulowany przy piąstkowaniu był Stępniowski.

• Damian Nowak zagrał ręką na prawej stronie boiska. Rzut wolny dla Zagłębia.

• Tyszanie zamknięci na własnej połowie. Małecki wywalczył rzut rożny.

• Konrad Jałocha piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Szymona Pawłowskiego. W ostatnich minutach to Zagłębie atakuje nieco odważniej.

• Długie podanie Wołkowicza w kierunku Bartosza Biela. Tego drugiego uprzedził Stępniowski.

• Dośrodkowanie Małeckiego na długi słupek. Wołkowicz ofiarnie wybił piłkę na rzut rożny - gdyby nie on, w świetnej sytuacji znalazłby się Szwed.

• W pierwszy kwadransie GKS miał 59% posiadania piłki. To goście oddali też jedyny jak dotąd celny strzał.

• Niezłe dośrodkowanie Patryka Małeckiego w pole bramkowe. Niewiele brakowało, aby doszedł do piłki Olaf Nowak.

• Uderzenie Grzeszczyka sprzed pola karnego zablokowane przez obrońców Zagłębia.

• Kolejny nieudany atak pozycyjny Zagłębia. Goście wznowią grę od autu.

• Kolejna akcja Szweda - tym razem zszedł do środka boiska i uderzył sprzed pola karnego. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• Sporo miejsca na prawej stronie miał Mateusz Szwed. Za mocno dogrywał jednak w kierunku Małeckiego.

• Nieudane dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka na długi słupek. Od bramki zacznie Stępniowski.

• Damian Nowak faulowany w środku pola. Rzut wolny dla GKS-u.

• Długie podanie w kierunku Damiana Nowaka, ten nie miał jednak większych szans z w starciu z dwoma obrońcami.

• Zagłębie starało się podejść teraz wysokim pressingiem. Niewiele z tego wyszło - GKS konstruuje atak pozycyjny.

• Indywidualna akcja Oskara Paprzyckiego, który przedarł się w pole karne i uderzył z powietrza. Po rykoszecie trafił jednak w Stępniowskiego.

• Sporo niedokładności po obu stronach. Na razie częściej przy piłce goście.

• Od środka rozpoczął spotkanie GKS. Goście w czarnych strojach, Zagłębie na biało.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą właśnie na boisko. Niedługo zaczynamy!

• Spotkania między tymi zespołami z zeszłego sezonu lepiej wspomina GKS Tychy. W sierpniu zeszłego roku ta drużyna wygrała w Sosnowcu 2:1. W rundzie rewanżowej padł natomiast remis 1:1.

• Również GKS Tychy nie może być do końca zadowolony, jeśli chodzi o pierwsze mecze w nowych rozgrywkach. W Fortuna Pucharze Polski lepsza okazała się ekstraklasowa Wisła Płock. Na inaugurację rozgrywek ligowych tyszanie bezbramkowo zremisowali ze Stomilem Olsztyn. Mieli co prawda bardzo dużą przewagę nad rywalami i kilka znakomitych okazji na gola, lecz zabrakło im skuteczności.

• Początek sezonu nie był udany dla Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Krzysztofa Dębka sensacyjnie odpadli z Fortuna Pucharu Polski, przegrywając 0:1 z niżej notowaną Unią Janikowo. W pierwszej kolejce Fortuna 1 Ligi zespół ze Śląska uległ w takim samym stosunku Bruk-Betowi Termalice Nieciecza. Sosnowiczanie mają nadzieję na to, że przed własną publicznością będzie zdecydowanie lepiej.

• Tak prezentuje się pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych GKS-u Tychy:

• Oto wyjściowy skład oraz ławka rezerwowych Zagłębia Sosnowiec:

• Czas na kolejny mecz 2. kolejki Fortuna 1 Ligi! W Sosnowcu miejscowe Zagłębie podejmie GKS Tychy. Początek spotkania za pół godziny - o 12:10. Zapraszamy na relację na żywo na łamach portalu GOL24.pl!

©Marzena Bugala Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy ONLINE. W niedzielę 6 września Zagłębie Sosnowiec skonfrontuje się z GKS-em Tychy w meczu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi. Na Stadion Ludowy przyjedzie Artur Derbin, czyli wychowanek Zagłębia, a obecnie trener GKS-u Tychy. Początek spotkania o godz. 12:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy ONLINE

Trener Artur Derbin wcześniej prowadził GKS Bełchatów. Jest jednak przede wszystkim kojarzony z Zagłębiem, gdzie zaczynał piłkarską przygodę. Na Stadionie Ludowym był też trenerem. - Na pewno to będą dla mnie wyjątkowe spotkania - stwierdził Derbin zapytany o najbliższe mecze wyjazdowe GKS-u - w Sosnowcu i w Bełchatowie.

Derbin pierwszy raz w roli trenera drużyny gości pojawił się w Sosnowcu 8 września 2019 roku. Jego GKS Bełchatów zremisował wtedy z Zagłębiem 1:1.

Nowy szkoleniowiec tyszan debiutował w meczu Pucharu Polski przegranym z Wisłą Płock 1:2. W ligowym debiucie zremisował w Tychach ze Stomilem Olsztyn 0:0. - Mam nadzieję, że w następnym meczu będzie lepiej i do tej niezłej gry dołożymy jeszcze skuteczność - stwierdził pomocnik GKS-u Bartosz Biel.

Zagłębie prowadzone przez Krzysztofa Dębka przegrało w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką 0:1, dobrze prezentując się tylko w ostatnich 20 minutach. - Pokazaliśmy, że mamy potencjał - mówił trener Dębek.

W poprzednim sezonie, w sierpniu 2029 roku, Zagłębie przegrało u siebie z GKS-em Tychy 1:2. W Tychach w czerwcu był remis 1:1, uratowany przez GKS w ostatniej akcji meczu. Obie drużyny spotkają się w meczu o ligowe punkty po raz 23 (zespoły mają po 8 zwycięstw, 6 razy był remis). Po raz ostatni Zagłębie wygrało z GKS-em Tychy trzy lata temu. 4 czerwca 2017 sosnowiczanie pokonali tyszan 2:1, po golach Michała Fidziukiewicza i Tomasza Nowaka.

Sędzią niedzielnego spotkania jest Tomasz Wajda z Żywca.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy w Polsacie Sport. Początek meczu godzinie 12:40. Tekstowa relacja na żywo w w GOL24.pl. Zapraszamy!