• Kozina uderza na bramkę rywala, ale piłka przelatuje nad poprzeczką!

• Troć za Galicia.

• Piątek i Biel schodzą. Wchodzą Malec i Kargulewicz.

• Kozina za Janiaka.

• Oliveira za Kamińskiego.

• Kolejne uderzenie z dystansu Ambrosiewicza. Tym razem zdążyli obrońcy z interwencją.

• Grzeszczyk za Jarocha.

• Ambrosiewicz uwierzył w swoje umiejętności. Mocne uderzenie z 25 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy, ale żadna piłka nie trafia na głowę atakującego piłkarza.

• Sosnowiczanie poradzili sobie całą grupą z prostopadłym podaniem Paprzyckiego.

• Bryła za Seedorfa.

• Tanque za Sobczaka.

• Gojny dośrodkował z rogu na Kamińskiego i jego strzał zablokowany.

• Zagranie do Nedicia, który uderzał z 10 metrów, ale jego próba była zablokowana.

• Akcja z drugiej strony boiska i tym razem to Jałocha pewnie chwycił futbolówkę.

• Frankowski interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu.

• Galić z żółtą kartką.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Prostopadła piłka na Gojnego, ale ten był na ofsajdzie.

• Szumilas stracił futbolówkę, goście zaczęli szybki atak i świetnie wykorzystał to Tomas Malec. Napastnik pewnym uderzeniem dał swojemu zespołowi prowadzenie.

• GOOOOOOOOOL! TOMAS MALEC!

• Teraz próba Janiaka z dystansu. Niecelnie.

• Malec huknął z dystansu na bramkę i świetnie to obronił Frankowski.

• Znów w akcji Gojny! Huknał na bramkę Jałochy po minięciu rywala i świetnie broni to bramkarz.

• Kamiński w pole karne rywala, gdzie Gojny uderza głową, ale świetnie na linii bramkowej Jałocha.

• Aut, wrzutka w pole karne, dopadł do piłki Biel i jego uderzenie zostało zablokowane.

• Jałocha wyszedł do górnego dogrania w pole karne.

• Dobrze interweniuje Żytek po dośrodkowaniu w pole karne.

• Goście szybko doprowadzili do wyrównania. Korner dla tyszan, wrzutka w pole karne, gdzie wyczuł zagranie Oskar Paprzycki i strzałem głową pokonał Frankowskiego!

• GOOOOOOOOL! OSKAR PAPRZYCKI!

• Akcja gospodarzy, nagle podanie do Szumilasa w pole karne okazało się celne, ten obrócił się z piłką i uderzył na dalszy słupek. Mamy 1:0!

• GOOOOOOOOL! WOJCIECH SZUMILAS!

• Pułap próbował z dystansu. Obok bramki.

• Gojny dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, było uderzenie na bramkę, ale niecelnie.

• Zaczynamy spotkanie!

• Ostatnie starcie tych drużyn to z kolei 7 marca i pewna wygrana GKS-u 3:1. Sosnowiczanie prowadzili 1:0 po golu Szymona Pawłowskiego. Ale druga część to już znacznie lepsza gra GKS-u i błędy Zagłębia. Po trafieniach Bartosza Biela, Bartosza Szeligi i Damiana Nowaka gospodarze wygrali.

• Ostatni mecz w Sosnowcu miał miejsce w 2. kolejce sezonu 2020/21. 3:0 wygrali wówczas Zagłębiacy po 2 trafieniach w końcówce Filipa Karbowego i wykorzystanym wcześniej rzucie karnym przez Goncalo Gregorio.

• Niedzielne starcie ligowe na Ludowym będzie miało liczbę 25. Do tej pory oba kluby grały z sobą w meczach ligowych 24 razy i bilans tych potyczek jest remisowy. Zagłębie ma na koncie 9 zwycięstw, rywale 9. Do tego dochodzi 6 remisów.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy!