Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 0:3 ZDJĘCIA KIBICÓW Fani GKS Tychy wsparli kibiców ŁKS na Stadionie Ludowym. Było racowisko na trybunach

TK
W czwartek wieczorem Zagłębie Sosnowiec grało z ŁKS-em Łódź w meczu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Byłeś na meczu? Może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA kibiców na spotkaniu Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź.

Mecz w Sosnowcu odbywał się w porze spotkania siatkarzy Słowenii i Polski w mistrzostwach Europy. Na dodatek zmagania Zagłębia i ŁKS-u też można było zobaczyć w Polsacie. Na Stadion Ludowy wybrali się więc tylko najwierniejsi sympatycy piłki nożnej.

Zobacz zdjęcia:

Spotkanie było atrakcyjne pod względem kibicowskim, bo awizowało się 230 kibiców ŁKS-u wspieranych przez zaprzyjaźnionych fanów GKS-u Tychy. Wokół Stadionu Ludowego widać było dużo policji. Kibice Zagłębia weszli na sektor „młyna” całą grupą tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego i na początku meczu pozdrowili wszystkie swoje sztamy.

Ponieważ sektor przyjezdnych się nie wypełniał, miejscowi kibice zaczęli skandować, aby wpuścić kibiców ŁKS-u. Część przyjezdnych stało na koronie stadionu nad swym sektorem, najwyraźniej czekając na resztę.

Kibice Zagłębia prowadzili głośny doping, nie zrażając się nawet straconą bramką dla gości.

Dopiero w samej końcówce pierwszej połowy kibice ŁKS-u rozwiesili flagi (również GKS-u Tychy) i przystąpili do dopingu. Obie grupy zaczęły się wyzywać, a ich zapał ostudziła muzyka m.in. zespołu AC/DC puszczona w przerwie.

Zagłębie Sosnowiec przegrało z ŁKS-em Łódź 0:3

Totolotek Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 0:3 R...

Pod koniec meczu kibice Zagłębia zaprezentowali oprawę z pirotechniką, która jest zabroniona na stadionach. Mecz oglądało 1.493 widzów.