Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pojedynek na przełamanie

Zagłębie Sosnowiec

0

ŁKS Łódź

3

• Koniec spotkania! ŁKS Łódź wygrał pierwszy mecz od lipca i awansował do 1/16 finału Pucharu Polski.

• Kieca zwijał się z bólu. Przerwa w grze trochę trwała.

• Słupek! Bryła niezwykle blisko gola na 4:0.

• Na ostatnie minuty wchodzi Ratajczyk. Zmienił Pyrdoła.

• Tym razem faulowany został Bryła. Czas ucieka. Zagłębia chyba nie stać na honorową bramkę.

• Race na trybunach:

• Znowu gra przerwana. Ucierpiał jeden z graczy Zagłębia. Limit zmian wykorzystany.

• Bryła w miejsce autora trzeciej bramki.

• Kujawa wykończył akcję głową. Podał mu Bogusz. ŁKS wygląda zupełnie inaczej niż w lidze. Co najdzie to wykończy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jest już 3:0! Strzelił Kujawa.

• Poprzeczkę obił Szwed. Jest kolejna zmiana - tym razem w ŁKS-ie. Zszedł Pirulo, wszedł Ramirez.

• Ależ blisko gola kontaktowego! Jeden z piłkarzy obił poprzeczkę.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Uderzał Karbowy, ale obok. Malarz nie musiał interweniować.

• Sędzia kolejny raz dyscyplinuje kartką. Tym razem Kalinkowskiego.

• Arbiter ukarał także Mularczyka. Gospodarzom już trochę puszczają nerwy...

• Grzelak trafił do notesu arbitra.

• Jak padła druga bramka? Po rzucie rożnym. W polu karnym najlepiej odnalazł się Bogusz, któremu asystował dobrze dysponowany dziś Srnić.

• Kolejna zmiana po stronie gospodarzy. Wszedł Nawotka. Na ławkę powędrował Bileńkyj.

• Prowadzenie gości podwyższył Bogusz.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla ŁKS-u!

• Przerwana akcja Trąbki i Srnicia.

• A jednak potrzebna kolejna roszada. Za kontuzjowanego Radkowskiego wszedł Karbowy.

• Radkowski wymaga pomocy medycznej. Chwila przerwy.

• Za Pawłowskiego wszedł Mularczyk. To pierwsza zmiana.

• Gramy dalej. Druga połowa rozpoczęła się.

• Koniec pierwszej części meczu! ŁKS wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 1:0, ale mecz zdecydowanie nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych na trybunach.

• Piotr Pyrdoł znowu wpadł w pole karne rywala, ale tym razem na drodze piłki stanął Krystian Stępniowski.

• Piotr Polczak zablokował strzał Rafała Kujawy.

• Faul w niedalekiej odległości od pola karnego ŁKS-u. Szymon Pawłowski będzie dogrywał w pole karne.

• Zablokowany strzał Dawida Ryndaka.

• Arkadiusz Malarz wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Skrzydłowy ŁKS-u wpadł w pole karne i z bardzo ostrego kąta wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Pyrdoł otwiera wynik meczu!

• Maksymilian Rozwandowicz fatalnie uderzył z dystansu. Od bramki zaczną gospodarze.

• Dragoljub Srnić uderzył z dystansu, ale Stępniowski nie miał żadnego problemu z obroną tego strzału.

• Rafał Kujawa otrzymał znakomite podanie od kolegi. Miał przed sobą bardzo dużo miejsce, tylko że.... zgubił się biegnąc prosto i stracił piłkę.

• Szymon Pawłowski wstrzelił piłkę w pole karne, ale Radwanek nie zdołał wykończyć tego podania.

• Początek meczu niestety bardzo niemrawy. Oprócz sytuacji ŁKS-u nie wydarzyło się nic wartego uwagi.

• Znakomita okazja ŁKS-u! Piotr Pyrdoł z 5 metrów trafia w bramkarza rywali!

• Łukasz Szczech gwizdnął po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie!

• Dzisiaj sędzia może skorzystać z VAR-u. Obsługują go Piotr Lasyk i Tomasz Listkiewicz.

• Obie drużyny łakną wygranej jak kania dżdżu. ŁKS zanotował bowiem serię SIEDMIU ligowych porażek. Ostatni raz zwyciężył 27 lipca.

• Piłkarze za chwilę zakończą rozgrzewkę. W weekend Zagłębie przegrało u siebie z GKS Jastrzębie 2:4. Z kolei ŁKS - również na własnym terenie - uległ Arce Gdynia, przegrywając 1:4.

• Przed nami ostatnie spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski. Zagra w nim spadkowicz z ekstraklasy z beniaminkiem tego szczebla. Trudno wskazać faworyta, bo składy są dość wyrównane.

red

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź ONLINE. Spadkowicz z Ekstraklasy skonfrontuje się z beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w spotkaniu, którego stawką będzie awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Początek spotkania w czwartek 26 września o godzinie 20:30. Relacja LIVE w GOL24!

Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź ONLINE

Zespół z Zagłębia Dąbrowskiego spadł niedawno z Ekstraklasy, ale w klubie zapowiedzieli, że szybko do niej powróci. Gwarantem osiągnięcia celu i twarzą sportowego sukcesu miał być Radosław Mroczkowski, który w poprzednim sezonie prowadził Widzew. Wiele jednak wskazuje na to, że szkoleniowiec nie jest w stanie podołać dużemu wyzwaniu, podobnie jak to miało miejsce w łódzkim klubie.

Nie ma się jednak co dziwić ogromnemu rozczarowaniu pracą Mroczkowskiego, skoro sosnowiczanie mają na koncie ledwie jedenaście punktów. Tyle samo co znajdujący się na pozycji spadkowej GKS Bełchatów.

Ponure nastroje również w klubie przy al. Unii. ŁKS miał być poważną siłą PKO Ekstraklasy, zespołem wnoszącym nową jakość gry, a tymczasem jest na najlepszej drodze do ustanowienia niechlubnego rekordu. Łodzianie mają już na koncie siedem porażek z rzędu. To niewątpliwie stresująca, czarna seria, a fani dwukrotnych mistrzów Polski czekają na chociaż niewielką dawkę optymizmu. Można to zrobić w czwartek, właśnie w pucharowym spotkaniu z pierwszoligowcem.

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Spotkanie Zagłębia z ŁKS-em pokaże Polsat Sport Extra. Wstęp do meczu od godziny 20:15. Początek transmisji na żywo o 20:25. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na IPLA.TV. Relacja LIVE w GOL24!