Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO

Zagłębie Sosnowiec

2

Puszcza Niepołomice

0

• Koniec spotkania! Zagłębie wygrywa i przełamuje niemoc sięgającą 3 października!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Małecki ustala wynik.

• Strzał głową na bramkę Zagłębia, ale sędzia odgwizduje faul lub spalonego.

• Mularczyk w miejsce Oliveiry.

• Sędzia dorzucił cztery minuty.

• Stefanik wślizgiem przerywa kontrę dwóch na dwóch!

• Czarny za Bartosza.

• Skrzypczak za Mikołajczyka.

• Piłkę do siatki pakuje Oliveira. Uderzył głową przy prawym słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Zagłębia!

• Zmarnowana okazja Zagłębia. Piłka po strzale głową mija słupek.

• - Żyjemy, żyjemy - apelują trenerzy. Do końca meczu około 10-15 minut gry.

• Z problemami, ale Chorążka wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu.

• Nie jest to porywający fragment meczu...

• Tym razem niecelny strzał Tomalskiego.

• Tragiczne zachowanie Bartosza! Tomalski wypuścił go, wystarczyło pobiec pod bramkę (zrobił to) i celnie strzelić. Niestety, futbolówka na nieszczęście Puszczy szybuje nad poprzeczką.

• Pawłowski blokowany w szesnastce. Chyba strzelał.

• Dodajmy, że wszedł jeszcze Bartosz za Spławskiego.

• Klec za Rakoczego.

• .ffd

• Nie ma gola! Po strzale Małeckiego piłkę wybija Kobylak.

• Okazja dla Zagłębia. Pawłowski faulowany na 20. metrze. Kartkę otrzymał Mikołajczyk.

• Małecki w miejsce Nowaka.

• Gregorio nie sięgnął piłki po odegraniu głową. Wcześniej zablokowany został Pawłowski.

• Stępień wygonił Pawłowskiego do linii końcowej. W efekcie piłka po wrzutce trafia do rąk Kobylaka.

• - Grajcie bliżej siebie - takie sygnały dochodzą od trenerów.

• Z trybuny prasowej padają zdania o niechlujnej grze.

• Mikołajczyk zdecydował się na strzał. Decyzja może i dobra, ale wykonanie beznadziejne. Kapitan przeprasza kolegów.

• Gregorio pada po raz kolejny i sędzia po chwili odgwizduje faul.

• Strzał gospodarzy z dystansu kompletnie nieudany. Piłka prawie wyszła na aut.

• W ofensywie Zagłębie. Po wolnym ma kolejny rzut rożny.

• Gregorio faulowany w okolicach szesnastki.

• Tomalski z dystansu, ale daleko obok prawego słupka.

• Radkowski za Duriskę.

• Gramy dalej. Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Puszczy.

• Żurek za Knapa.

• Piłkarze pojawili się na murawie. Za chwilę wznowienie gry.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek, choć okazje były - z obu stron.

• Ależ okazja dla Puszczy! Najpierw uderzył Cikos, potem próbował Rakoczy. Pierwszą próbę obronił świetnie ustawiony Chorążka, natomiast po drugim uderzeniu piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Stefanik źle nabiegł na piłkę i w efekcie jego główka okazała się niecelna.

• Pawłowski odkleja się od rywala, uderza po koźle, ale Kobylak łapie bez problemu.

• Brzydko fauluje Stępień. Zasłużona kartka.

• Róg dla Puszczy. Jeden z piłkarzy Zagłębia został trafiony piłka w twarz. Przy tej temperaturze musiało to zaboleć.

• Z powodu kontuzji Karbowy opuścił murawę. Za niego Maia.

• Puszcza marnuje okazję. Serafin kryje twarz w dłoniach.

• Gregorio złapany na ofsajdzie.

• Źle zachował się Pawłowski. Za długo przekładał na prawą nogę, w efekcie dobiegło do niego dwóch przeciwników i skasowało akcję. Rzecz działa się już w szesnastce Puszczy.

• Przypomnijmy, że na kolejną wygraną Zagłębię czeka od 3 października. Od tamtego czasu przegrało 6 razy i ugrało 1 remis.

• To Karbowy wymagał interwencji medyków. Gra już została wznowiona.

• Chwila przerwy w grze. Sztab medyczny udziela pomocy jednemu z zawodników Zagłębia.

• Do notesu trafił też Polczak. Ci dwaj piłkarze starli się po gwizdku.

• Serafin dostał kartkę.

• Zagłębiu brakuje dokładności pod bramką Puszczy. Tym razem nie wyszło dośrodkowanie, a wcześniej źle opanował piłkę Nowak.

• Całkiem szybkie tempo jak na standardy 1 ligi. Może to ze względu na aurę?

• Knap otrzymał żółtą kartkę.

• Wrzutka z wolnego w pole karne Zagłębia - Polczak wybiciem głową wyjaśnia sytuację.

• Sędzia pozwala dziś grać.

• A jednak nie ma kartki.

• Wydaje się, że sędzia pamięta o kartce dla Cikosa. Obrońca Puszczy faulował jakiś czas temu, a gra została puszczona.

• Najlepsza okazja w meczu. Nowak dostał piłkę w polu karnym, uderzył celnie, ale w Kobylaka.

• Gojny za mocno podaje w kierunku Nowaka. Z piątego metra wznawia Kobylak.

• Nowak ostro potraktowany pod własną bramką. Sędzia Kruczyński jeszcze nie wyciąga kartki.

• Było całkiem groźnie po kornerze. Po uderzeniu głową obrońcy Zagłębia wyręczają jednak bramkarza.

• Szansa dla Puszczy! Piłka trafia do Spławskiego, ale ostatni obrońca nie pozwala oddać mu strzału. Jest rzut rożny.

• Pawłowski złapany na ofsajdzie. Wbiegał w pole bramkowe z lewej flanki.

• Karbowany faulowany na połowie rywala. Do bramki jednak daleko.

• Trzech graczy Puszczy świetnie przerywa kontratak.

• "Pograjcie cierpliwie" - takie głosy dobiegają zza linii bocznej.

• Szybkie wyjście gospodarzy. Pawłowski podholował piłkę, Nowak wystawił innemu koledze, ale strzał z dystansu okazał się niecelny.

• Puszcza atakowała. W końcu Polczak zrobił "wyjazd" (czyt. wybił przed siebie) i akcja zakończyła się.

• Polczak (!) składał się do nożyc, ale faulował. Zagłębie ma za sobą dwa kornery z tego samego narożnika.

• zzzz

• Po rzucie rożnym zza szesnastki uderza Korzeniecki. Ta próba została zablokowana.

• Gospodarze dzisiaj w strojach czerwonych, goście na niebiesko.

• Gramy. Mecz właśnie się rozpoczął.

• W Sosnowcu bardzo chłodno, termometry wskazują dwie kreski poniżej zera.

• Puszcza Niepołomice jest bardzo niewygodnym rywalem. W ostatniej kolejce dość niespodziewanie na własnym stadionie przegrała ze Stomilem Olsztyn 0:2. Wcześniej odbierała jednak punkty liderowi z Niecieczy (0:0) i ŁKS-owi (4:4). W tabeli plasuje się na dziesiątej pozycji.

• Kazimierz Moskal nie odmienił wyników Zagłębia. Pod jego wodzą sosnowiczanie zanotowali jeden remis (0:0 z Radomiakiem), a trzy spotkania przegrali. Nad ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz mają tylko dwa "oczka" przewagi. W poprzedniej kolejce mimo przewagi ulegli na wyjeździe GKS-owi Jastrzębie. - Nie mamy prawa przegrywać spotkań, w których mamy mnóstwo sytuacji. Jeżeli tracimy dwie bramki, to musimy strzelić trzy i wygrać spotkanie. To jest bardzo trudny czas, trzeba dokończyć tę rundę. Przed nami nadal dużo pracy - mówił Kazimierz Moskal po porażce w Jastrzębiu.

• Witamy. Do czterech razy sztuka? Trzy zaplanowane na środę mecze 15. kolejki Fortuna 1 Ligi zostały już przełożone, może uda zagrać się w Sosnowcu. O godz. 16 miejscowe Zagłebię zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na relację na żywo.

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM ONLINE ©Lucyna Nenow / Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Drużyna z Sosnowca przegrała trzy mecze z rzędu i niebezpiecznie zbliżyła się do ostatniego miejsca tabeli. W środę rywalem Zagłębia nieobliczalna Puszcza Niepołomice. Początek starcia na Stadionie Ludowym w Sosnowcu o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE

Kazimierz Moskal nie odmienił wyników Zagłębia. Pod jego wodzą sosnowiczanie zanotowali jeden remis (0:0 z Radomiakiem), a trzy spotkania przegrali. Nad ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz mają tylko dwa "oczka" przewagi.
W poprzedniej kolejce mimo przewagi ulegli na wyjeździe GKS-owi Jastrzębie. - Nie mamy prawa przegrywać spotkań, w których mamy mnóstwo sytuacji. Jeżeli tracimy dwie bramki, to musimy strzelić trzy i wygrać spotkanie. To jest bardzo trudny czas, trzeba dokończyć tę rundę. Przed nami nadal dużo pracy - mówił Kazimierz Moskal po porażce w Jastrzębiu.

W poprzednim sezonie w Niepołomicach Zagłębie ograło Puszczę 2:0, ale w Sosnowcu musiało przełknąć gorycz porażki. Po obfitującym w emocje meczu niepołomiczanie wygrali 5:3.

Mecz Zagłębie - Puszcza poprowadzi sędzia Daniel Kruczyński z Żywca. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 16.

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Zagłębie - Puszcza wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.