Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Zbliżyć się do czołowej szóstki

Zagłębie Sosnowiec

3

Puszcza Niepołomice

5

• Absolutnie szalona jest 22. kolejka Fortuna 1 Ligi - w czterech dotychczasowych sobotnich meczach padło średnio 6,5 gola na mecz. W Sosnowcu mieliśmy najwięcej bramek, bo aż osiem, a Puszcza Niepołomice po raz kolejny potwierdziła, że mogłaby grać tylko na wyjazdach. Dwa gole Jewhena Radionowa i trafienia Huberta Tomalskiego, Bartosza Żurka oraz Erika Cikosa sprawiły, że goście wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 5:3. Na nic zdało się trafienie Szymona Pawłowskiego z pierwszej połowy i dwa gole Rubio z drugiej części gry. To już wszystko, jeśli chodzi o to spotkanie, zapraszamy na kolejne relacje LIVE z Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice wygrywa w Sosnowcu z Zagłębiem 5:3!

• Na spalonym złapany jeszcze Serafin.

• Jest jeszcze zmiana w Puszczy. Hubert Tomalski opuszcza boisko, pojawia się Longinus Uwakwe.

• Trwają ataki Puszczy. Arbiter doliczył trzy minuty.

• Jakub Serafin dośrodkował z rzutu rożnego, strzał Wiktora Żytka obronił Karol Niemczycki, ale przy dobitce był już bezradny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! ERIK CIKOS!

• Nieudany strzał Mularczyka z pierwszej piłki.

• Niedokładne zagranie Piaseckiego, coraz mniej czasu ma Zagłębie.

• Patryk Mularczyk faulował Marcina Stefanika. Żółta kartka dla rezerwowego Zagłębia.

• Dośrodkowanie Benety, korner dla gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Schodzi Bartłomiej Babiarz, zastępuje go Patryk Mularczyk.

• Seria rzutów rożnych dla Zagłębia i dobrych dośrodkowań Małeckiego. W końcu piłka ląduje jednak w rękach Niemczyckiego.

• Kolejna sytuacja dla Rubio, tym razem jego strzał zablokował jeden z rywali.

• Faulował rywala Rubio i zarobił żółtą kartkę.

• Niewiarygodne rzeczy dzieją się dziś w Sosnowcu! Z prawej strony w pole karne dośrodkował Jakub Serafin, a akcję wykończył Bartosz Żurek. Puszcza prowadzi po raz trzeci!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! BARTOSZ ŻUREK!

• Zmiana w drużynie gości. Za Maksymiliana Sitka wchodzi Piotr Stawarczyk.

• Ta kolejka Fortuna 1 Ligi jest absolutnie szalona! Prowadzenie Puszczy znów trwało tylko chwilę, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym gości zapanowało spore zamieszanie, a najlepiej w nim znów odnalazł się Rubio!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! RUBIO!

• Jeszcze jedna wrzutka Małeckiego, jeszcze jeden rzut rożny.

• Zablokowane dośrodkowanie Małeckiego, będzie korner dla Zagłębia.

• Puszcza po raz drugi w tym meczu prowadzi w Sosnowcu! Michał Mikołajczyk dośrodkował z lewej strony, minął się z piłką Krystian Stępniowski, a Jewhen Radionow bez problemu wykończył akcję, trafiając do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! JEWHEN RADIONOW!

• Nieudana kontra Zagłębia. Niecelne zagranie Piaseckiego.

• Błyskawiczna odpowiedź Zagłębia! Patryk Małecki dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, w "szesnastce" zapanowało spore zamieszanie, a piłka trafiła do Rubio, który wyrównał wynik meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! RUBIO!

• Dość niespodziewanie to Puszcza wychodzi na prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Bartosza Żurka piłka doszła do Jewhena Radionowa, a Ukrainiec pokonał Krystiana Stępniowskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! JEWHEN RADIONOW!

• Mógł być gol dla Puszczy! Fatalnie wyszło piąstkowanie Stępniowskiemu, omal nie skierował piłki do własnej bramki!

• Szybka akcja Zagłębia, Nawotka zagrał do Piaseckiego, ale strzał rezerwowego gospodarzy bardzo dobrze obronił Niemczycki!

• Groźne uderzenie Nawotki, dobrze ustawiony był jednak Niemczycki i obronił ten strzał.

• Na spalonym złapany Radionov.

• Beneta wybił w polu karnym piłkę spod nóg Tomalskiego. Futbolówki jako ostatni dotknął na dodatek gracz Puszczy, więc od bramki grę wznowi Stępniowski.

• Po dośrodkowaniu Małeckiego chcieli strzelać Polczak i Piasecki. Przeszkodzili sobie wzajemnie i zderzyli się.

• Jakub Serafin faulem zatrzymał pędzącego z groźną kontrą Nawotkę. Gracz Puszczy z żółtą kartką.

• Markas Beneta faulował Mikołajczyka i zarobił żółtą kartkę.

• Polczak wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu.

• Od początku drugiej połowy częściej przy piłce utrzymuje się Puszcza. Na razie nie przynosi to sytuacji podbramkowych.

• ... w szatni został też Filip Karbowy. Wszedł Rubio.

• W przerwie podwójna zmiana w drużynie Zagłębia Sosnowiec. Nie ma już Szymona Pawłoskiego, którego zastąpił Fabian Piasecki...

• Czas na drugą połowę!

• Po pierwszej części gry piłkarze Zagłębia Sosnowiec z pewnością mają czego żałować. Przez większość czasu byli stroną atakującą, ale brakowało im skuteczności. Patryk Małecki przegrał pojedynek z Karolem Niemczyckim, Tomasz Nawotka uderzył tuż obok bramki, a Jakub Sinior nie trafił czysto w piłkę. W końcu Konrad Stępień faulował Nawotkę w polu karnym, a "jedenastkę" na gola zamienił Szymon Pawłowski. Prowadzenie gospodarzy trwało jednak tylko sześć minut, bo nieporozumienie Kacpra Łopaty i Piotra Polczaka wykorzystał Hubert Tomalski. Czy w drugiej połowie drużyna ze Śląska będzie skuteczniejsza, a może Puszcza znów sprawi niespodziankę na wyjeździe? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Bliski szczęścia w samej końcówce Nawotka - nie zdołał jednak trafić w piłkę i z bliska skierować jej do siatki!

• Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Akcja Zagłębia zakończona uderzeniem Pawłowskiego. Z małymi problemami broni Niemczycki.

• Wojciech Słomka faulował rywala. Zarobił żółtą kartkę, czwartą w tym sezonie, więc będzie musiał pauzować w kolejnym meczu.

• Pawłoski zagrał do Nawotki, ale ten źle przyjął sobie piłkę i szybko ją stracił.

• Pierwsza groźniejsza akcja Puszczy przyniosła gola dla gości! Nie zrozumieli się we własnym polu karnym Kacper Łopata i Piotr Polczak, ich niezdecydowanie wykorzystał Hubert Tomalski i pokonał Krystiana Stępniowskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! HUBERT TOMALSKI!

• Bardzo szybko mamy pierwszą zmianę w drużynie Puszczy. Schodzi Bartłomiej Eizenchart, na murawie melduje się Bartosz Żurek.

• Patryk Małecki złapany na spalonym.

• Zagłębie dominowało od dłuższego czasu i zasłużenie wyszło na prowadzenie. Po składnej akcji gospodarzy Tomasz Nawotka wpadł z piłką w pole karne, faulował go Konrad Stępień, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił Szymon Pawłowski.

• GOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA! SZYMON PAWŁOWSKI!

• Konrad Stępień zarobił żółtą kartkę za faul na Nawotce.

• RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA! TOMASZ NAWOTKA WSZEDŁ W POLE KARNE I BYŁ FAULOWANY!

• Gorąco w polu karnym Puszczy! Karbowy nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu, Jakub Sinior miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale także nie trafił czysto w futbolówkę!

• Ucierpiał w starciu z jednym z rywali Jewhen Radionow. Gracz Puszczy potrzebuje pomocy medycznej.

• Naciska Zagłębie. Uderzał Pawłowski, jego strzał został zablokowany i gospodarze mają jeszcze rzut rożny.

• Świetna akcja Nawotki, który minął Wiktora Żytka i uderzył sprzed pola karnego. Piłka przeszła tuż obok słupka!

• Małecki przejął piłkę na połowie Puszczy i znalazł się sam na sam z Karolem Niemczyckim. W tym pojedynku lepszy był jednak bramkarz gości!

• Filip Karbowy uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeszła metr obok słupka bramki Puszczy.

• Odpowiada Nawotka, gracz gospodarzy także został jednak zablokowany.

• Hubert Tomalski uderzał z dystansu, zablokował go Wojciech Słomka.

• Mógł być gol dla Zagłębia! Po dośrodkowaniu Filipa Karbowego główkował Patryk Małecki, lecz posłał piłkę tuż nad poprzeczką!

• Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie Michała Mikołajczyka w pole karne.

• Sporo niedokładności z obu stron. Akcje Zagłębia i Puszczy są szybko przerywane, wciąż czekamy na pierwszy celny strzał w tym meczu.

• Nieudana akcja Pawłowskiego, nie zdołał dograć piłki do Tomasza Nawotki.

• Dwójkowa akcja Patryka Małeckiego i Szymona Pawłowskiego. Ten pierwszy wszedł w pole karne, lecz jego strzał zablokował obrońca.

• Zbyt mocne podanie w kierunku Jewhena Radionowa. Od bramki zacznie Krystian Stępniowski.

• Jakub Serafin nieźle dośrodkował z rzutu rożnego. Niewiele brakowało, aby do piłki doszedł Marcin Stefanik.

• Maksymilian Sitek minął rywala i wszedł w pole karne, starał się dograć do jednego z partnerów, lecz wybił piłkę Polczak.

• Tomasz Nawotka złapany na spalonym.

• Uderzał sprzed pola karnego Wojciech Slomka, lecz był to strzał wyraźnie niecelny.

• Akcja Patryka Małeckiego, czystym wślizgiem piłkę spod jego nóg wybił Konrad Stępień.

• Po dośrodkowaniu Bartłomieja Eizencharta piłkę wybija Piotr Polczak.

• Na razie Zagłębie spokojnie rozgrywa piłkę. Trwa atak pozycyjny gospodarzy.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko. Zaraz zaczynamy.

• Jesienią Zagłębie wygrało w Niepołomicach 2:0 po trafieniach Fabiana Piaseckiego oraz Tomasza Nawotki. W sezonie 2017/2018, gdy sosnowiczanie wywalczyli awans do Ekstraklasy, pokonało Puszczę na własnym boisku 1:0. W Niepołomicach padł natomiast remis 1:1.

• Puszcza Niepołomice obecnie z 23 punktami znajduje się w strefie spadkowej. Jest to jednak wynikiem fatalnej dyspozycji drużyny przed własną publicznością - w Niepołomicach Puszcza przegrała 9 z 11 spotkań, zdobywając cztery punkty. To wynik ponad dwukrotnie gorszy od przedostatniego zespołu z własnego boiska, Chojniczanki. Na terenie rywali Puszcza prezentuje się jednak świetnie - przegrała tylko jeden mecz. Dzisiaj wcale nie musi być więc gorsza od Zagłębia.

• Zagłębie Sosnowiec niedawno grało jeszcze w PKO Ekstraklasie, teraz drużyna ze Śląska walczy o to, aby znaleźć się choćby w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna prowadzona znów przez Dariusza Dudka na początek piłkarskiej wiosny pokonała na wyjeździe innego spadkowicza, Miedź Legnica. Teraz kibice Zagłębia z pewnością liczą na trzy punkty z walczącą o utrzymanie Puszczą Niepołomice.

• Oto wyjściowa jedenastka i ławka rezerwowych Puszczy:

• Oto skład i ławka rezerwowych Zagłębia:

• Czas na kolejny mecz 22. kolejki Fortuna 1 Ligi. Odzyskujące rytm Zagłębie Sosnowiec podejmie walczącą o utrzymanie Puszczę Niepołomice. Początek spotkania o 18:00, zapraszamy na relację LIVE na łamach GOL24.pl!

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE. Zagłębie rundę rozpoczęło od wyjazdowego zwycięstwa w Legnicy. Kolejne trzy punkty przybliżą sosnowiczan do czołowej szóstki. O wygraną nie będzie jednak łatwo, bo rywalem spadkowicza z Ekstraklasy będzie niezwykle groźna poza własnym stadionem Puszcza Niepołomice. Początek meczu o godz. 18. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ONLINE

Wiosenne zmagania piłkarze z Sosnowca rozpoczęli od zwycięstwa w Legnicy z Miedzią. Dobrą formę będą chcieli pokazać teraz przed swoją publicznością. Nie będzie to jednak takie proste, bo Puszcza zdecydowanie lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie.
W spotkaniach wyjazdowych najbliższy rywal Zagłębia zdobył aż 19 z 23 punktów. Lepsza pod tym względem jest tylko liderująca w tabeli Warta Poznań (21). Puszczę przegrała na wyjeździe tylko z Miedzią Legnica.

- To bardzo groźny zespół, który z każdym przeciwnikiem gra jak równy z równym - przekonuje Dawid Ryndak, który w zespole z Niepołomic spędził 1.5 roku. Bramkarzem Puszczy był także Krystian Stępniowski. - Jak zagramy z taką pasją, jak to było w meczu z Miedzią, to wygramy. To my mamy więcej jakości - dodaje Ryndak.

Jesienią Zagłębie wygrało w Niepołomicach 2:0, a do siatki trafili wówczas Fabian Piasecki i Tomasz Nawotka. Najlepszy strzelec Zagłębia nie grał w pierwszym meczu z Miedzią za cztery żółte kartki. W dzisiejszym meczu Piasecki powinien już pojawić się na murawie. Zabraknie natomiast Rafała Grzelaka, który w meczu z Miedzią ukarany został czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

Mecz z Puszczą będzie tez wyjątkowy dla trenera Dariusza Dudka. Właśnie z tą drużyną obecny szkoleniowiec debiutował w roli samodzielnego trenera. W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 gospodarze wygrali 1:0.

Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Mecz Zagłębia z Puszczą nie będzie transmitowany w telewizji. W 22. serii gier Polsat zdecydował się pokazywać spotkania Chrobrego Głogów z GKS-em Tychy (sobota), Stali Mielec z Termalicą Nieciecza (niedziela) oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wartą Poznań (poniedziałek). Tekstowa relacja LIVE w GOL24.pl od godz. 19.10. Zapraszamy!