Zagłębie Sosnowiec

2

Radomiak Radom

2

• Koniec! Po przerwie odmienione Zagłębie odrobiło dwie bramki straty i zremisowało u siebie z Radomiakiem.

• Kartka dla Grzelaka.

• Akcja rezerwowych Zagłębia. Szwed na prawej stronie uruchomił Piaseckiego w polu karnym i napastnik gospodarzy umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL!!! 2:2!!! PIASECKI DOPROWADZIŁ DO WYRÓWNANIA!!

• Zbyt lekko sprzed pola karnego uderzał Makowski.

• Świdzikowski nieprzepisowo zatrzymał Piaseckiego. Żółta kartka.

• Po rzucie rożnym strzelał Rafał Grzelak, ale broni Miszta.

• Żółta kartka dla Karwota.

• Mateusz Szwed zmienia Nawotkę.

• Dośrodkowanie Abramowicza z rogu piąstkuje Chorążka, piłka trafiła do Fundambu, którego strzał został zablokowany.

• Mateusz Lewandowski pojawia się na boisku za Michalskiego.

• Zmiana. Merveille Fundambu za Macieja Górskiego.

• Ładna akcja Nawotki, który w pełnym biegu wrzucił idealnie na głowę Piaseckiego.

• GOOOOOOL!!! 2:1!! ZAGŁĘBIE ŁAPIE KONTAKT ZA SPRAWĄ PIASECKIEGO!!

• Miszta uprzedził biegnącego do prostopadłej piłki Nawotkę.

• Szymon Pawłowski wchodzi za Rubio.

• Prawdziwa nawałnica na Ludowym.

• Żółta kartka dla Małeckiego.

• Aktywny jest dzisiaj na lewej obronie Dawid Abramowicz. Właśnie wrzucał po raz kolejny, po rykoszecie musiał interweniować bramkarz Zagłębia.

• Z rzutu wolnego uderzał Karbowy, ale wysoko nad poprzeczką.

• Po rzucie wolny z główki uderzał Maciej Świdzikowski, ale obronił strzał Chorążka.

• Strasznie rozpadało się nad Sosnowcem.

• A w Radomiaku Adam Banasiak wszedł za Patryka Mikitę.

• Fabian Piasecki zastąpił Tomasza Hołotę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Goście w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia i szukają trzeciej bramki w tym spotkaniu.

• Tuż sprzed pola karnego próbował szczęścia Michalski, ale na posterunku Chorążka.

• Celnie z wolnego uderzył Filip Karbowy, ale nie mogło to zaskoczyć golkipera Radomiaka.

• Patryk Mikita ukarany żółtą kartką.

• Płaskie dogranie z lewej strony przepuścił Polczak. Gracz Radomiaka wycofał do tyłu do Makowskiego, a ten technicznym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

• GOOOOOOL!!! NA 2:0 PODWYŻSZYŁ RAFAŁ MAKOWSKI!!

• Beneta w idealnej sytuacji na wyrównanie! Uderzył płasko, po długim rogi i końcówką buta zdołał odbić to Cezary Miszta.

• Markas Beneta ukarany żółtą kartką.

• Dużo piłek wrzucanych w szesnastkę Zagłębia, ale na razie radzą sobie z nimi sosnowiczanie. Oczywiście oprócz sytuacji bramkowej.

• Gracze Radomiaka domagali się podyktowania jedenastki, po rzekomym zagraniu ręką jednego z piłkarzy Zagłębia. Sędzia pozostał niewzruszony.

• Niecelne uderzenie Patryka Małeckiego po dograniu z prawej flanki od Tomasza Nawotki.

• Po objęciu prowadzenia Radomiak jest nadal stroną dominującą.

• A uderzał Mateusz Michalski.

• Seria dwóch rzutów rożnych dla radomian i było groźnie. Najpierw strzał został zablokowany, a potem z dalszej odległości nie popełnił błędu Kacper Chorążka.

• Po dośrodkowaniu z rogu Karwot musnął piłkę na krótkim słupku i przelobował bramkarza!

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA RADOMIAKA!!! MEIK KARWOT!!

• Ciekawie pograli gracze Radomiaka. Akcję polu karnym przerwał Piotr Polaczak wybiciem na róg.

• Od środka rozpoczęli goście. Gramy.

• To Radomiak notuje ostatnio znacznie lepszą serię będąc niepokonanym zespołem po restarcie ligi. Radomiak w tabeli zajmuje czwartą pozycję i marzy o kolejnym awansie. Goście wydają się być pewni gry w barażach o PKO Ekstraklasę i tylko od nich zależy jak sobie w nich poradzą.

• Mecz Zagłębia z Radomiakiem zapowiada się bardzo ciekawie. Spadkowicz z Ekstraklasy podejmie bowiem beniaminka Fortuna 1 Ligi. Faworyt powinien być jeden, ale znane nazwiska w ekipie z Sosnowca mogą nie zagwarantować wygranej, zwłaszcza że w kontekście całego sezonu radomscy piłkarze są w lepszej formie.

• Na Stadion Ludowy wróci dzisiaj były trener sosnowiczan Dariusz Banasik, który zasiądzie na ławce trenerskiej gości.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom!

red

Zagłębie Radomiak online

Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO I RELACJA LIVE ©Marzena Bugala Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom ONLINE. W 26. kolejce Fortuna 1 Ligi czeka nas starcie Zagłębia z Radomiakiem. Spotkanie to rozpocznie maraton z zapleczem ekstraklasy. Od wtorku do niedzieli będą rozgrywane bowiem mecze, aby zdążyć przed planowanym końcem sezonu. Na Stadion Ludowy wróci dzisiaj były trener sosnowiczan Dariusz Banasik, który zasiądzie na ławce trenerskiej gości. Gdzie oglądać mecz? TRANSMISJA i relacja LIVE.

Zagłębie - Radomiak ONLINE

W Sosnowcu też po cichu marzą o zakwalifikowaniu się do barażowych potyczek, choć na razie zespół zajmuje 10 pozycję ale strata Zagłębia do szóstej pozycji, ostatniej premiowanej grą w barażach, wynosi tylko trzy punkty.

Zagłębie - Radomiak NA ŻYWO
Na Stadionie Ludowym dojdzie dziś do spotkania starych znajomych. Drużynę Radomiaka prowadzi trener Dariusz Banasik, który pracował w Sosnowcu w 2017 roku prowadząc zespół w rundzie wiosennej sezony 2016/17 i w czterech meczach sezonu 2017/18. Banasik w sumie pracował w Zagłębiu przez 228 dni i został zwolniony w sierpniu po porażce z Miedzią w Legnicy.

Zagłębie Sosnowiec to drużyna, na którą trzeba bardzo mocno uważać. Jeszcze rok temu ten zespół rywalizował w ekstraklasie (jego przygoda po awansie potrwała zaledwie rok). Obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do szóstego miejsca, które pozwoli wziąć udział w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Zagłębie - Radomiak STREAM
Sosnowiecka ekipa ma w swoim składzie wielu graczy o uznanym nazwisku na polskim rynku. Najbardziej doświadczeni zawodnicy to Szymon Pawłowski (mistrz Polski z Lechem Poznań), Patryk Małecki (mistrz Polski z Wisłą Kraków) czy Piotr Polczak (Cracovia, Tieriek Grozny). Cała trójka wystąpiła tez w barwach reprezentacji Polski. Defensywa musi jednak bardzo uważać na Fabiana Piaseckiego, który w obecnym sezonie ma już na swoim koncie 12 goli i jest współliderem klasyfikacji strzelców.

Zagłębie - Radomiak TRANSMISJA

Spotkanie Zagłębie - Radomiak rozpocznie się w środę, 17 czerwca o godz. 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu, ale dostępny jest darmowy stream online. Stacja Polsat udostępni przekaz w swoim serwisie IPLA. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.