Mecz Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 29. kolejka
2021-05-07 17:40

Zagłębie Sosnowiec

0

Radomiak Radom

1

• Koniec! Radomiak wygrywa w Sosnowcu 1:0 i pozostaje w ścisłej czołówce Fortuna 1 Ligi. Z kolei przed piłkarzami Zagłębia nerwowy weekend, bo w sobotę gra GKS Bełchatów.

• Za lekki strzał Duriski.

• A Filipe Nascimento za Leandro.

• Artur Bogusz pojawia się za Damiana Gąskę.

• Martim Maia za Gojnego.

• Jeszcze żółta kartka dla Leandro.

• Kartka dla Mateusza Cichockiego.

• Gojny nieprzepisowo zatrzymał Leandro i zarobił żółtą kartkę.

• Dominik Sokół zastępuje Radeckiego.

• Quentin Seedorf za Joao Oliveirę.

• Filip Karbowy w miejsce Masłowskiego.

• A Marcin Pisarek za Korzenieckiego.

• Dawid Ryndak wchodzi w miejsce Łukasza Turzynieckiego.

• Po kontrze Leandro trafił prosto w kolegę z zespołu.

• Nikt z piłkarzy gospodarzy nie był w stanie zamknąć dośrodkowania Gojnego.

• Patryk Mikita wchodzi za Kozaka.

• Mateusz Radecki pudłuje w świetnej sytuacji po zagraniu Kozaka!

• Bramkarz Zagłębia wyłapuje dośrodkowanie Kozaka spod samej linii końcowej.

• Teraz Lukas Duriska o krok od bramki samobójczej, ale uratował Zagłębie Stępniowski!

• Kochalski uprzedził Michała Masłowskiego, do którego adresowane było dośrodkowanie.

• Bardzo pechowy początek drugiej połowy w wykonaniu Zagłębia, które stworzyło kilka dobrych okazji przed przerwą.

• 1:0 DLA RADOMIAKA!! SAMOBÓJ PIOTRA POLCZAKA PO DOŚRODKOWANIU KOZAKA!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Zamieszanie pod bramką Radomiaka po wrzutce Misaka ze stałego fragmentu, ale nikt z gospodarzy nie był w stanie oddać strzału.

• Po stałym fragmencie dla sosnowiczan do (trudnej) pozycji strzałowej doszedł Maciej Ambrosiewicz, ale uderzył niecelnie.

• Kozak zagrywał w pole bramkowe i bramkarz Zagłębia wybija piłkę na korner.

• Celne uderzenie Nikolasa Korzenieckiego z linii pola karnego, ale bramkarz Radomiaka nie dał się zaskoczyć.

• Strzał Kozaka po wybitym dośrodkowaniu przepadł w gąszczu nóg zawodników Zagłębia.

• Bardzo aktywny Misak tym razem uderzył po długim rogu. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Powinno być 1:0 dla Zagłębia! Misak dostał podanie w polu karnym i trafił w słupek! Piłka do niego wróciła, ale dobitkę obronił bramkarz!

• Niecelna próba z dystansu Patrika Misaka.

• Miłosz Kozak zszedł z prawego skrzydła do środka, uderzył kąśliwie i odbił piłkę do boku bramkarz Zagłębia!

• Efektowna akcja Leandro, który przedarł się środkiem mijając dwóch obrońców. Uderzył na bramkę i z drobnymi problemami poradził sobie Stępniowski.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Dawida Gojnego z jego słabszej, prawej nogi.

• Spokojnie poczynają sobie w pierwszych minutach zawodnicy Radomiaka.

• Między słupki ekipy z Sosnowca wraca Krystian Stępniowski, który po raz ostatni grał 20 marca.

• Zaczynamy mecz.

• Zagłębie to jeden z kilku zespołów, które nie są pewne utrzymania. Zajmuje przedostatnie miejsce, mając ledwie trzy punkty zapasu nad GKS Bełchatów. Ostatnio Zagłębie przegrało z Koroną Kielce 0:1, podczas gdy GKS wygrał z Resovią 3:1, przełamując czarną serię sięgającą listopada.

• Teraz Radomiakowi pozostaje sportowa rywalizacja. Po pokonaniu Stomilu Olsztyn (1:0) podpieczni Darusza Banasika ustawili się w peletonie za Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Tak jak drugi GKS Tychy ugrali dotąd 50 punktów. Dla porównania w zeszłym sezonie na tym samym etapie mieli 47 punktów.

• Radomiak poważnie myśli o ekstraklasie. Dowodów na to jest przynajmniej kilka. Ten najnowszy dotyczy stadionu. Zespół z Radomia we wniosku licencyjnym zgłosił obiekt w Bełchatowie, z którego właśnie "wyprowadził" się Raków Częstochowa. PZPN już zgodził się na takie rozwiązanie.

• Witamy! W piątkowym meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec zagra u siebie z Radomiakiem Radom. Obu zespołom przyświecają zupełnie inne cele. Relacja na żywo w GOL24.pl.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom ONLINE. To rywalizacja zespołów o odmiennych planach. Gospodarze liczą wyłącznie na utrzymanie, goście na bezpośredni awans. Relacja LIVE w GOL24 od 17:40.
Mecz Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom ONLINE

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Radomiak - Zagłębie 0:0 (1 liga, 14.11.2020)
Zagłębie - Radomiak 2:2 (1 liga, 17.06.2020)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie płatny dostęp w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40 - zapraszamy!