Mecz Zagłębie Sosnowiec - Resovia ONLINE. Fatalna passa...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Resovia ONLINE. Fatalna passa beniaminka. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2020-11-04 15:00

Zagłębie Sosnowiec

0

Resovia Rzeszów

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy Państwu miłego wieczora!

• Resovia Rzeszów wydaje się zasłużenie wygrywa na Stadionie Ludowym z Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Dzięki temu zwycięstwu Resovia zrównała się punktami z zespołem z Sosnowca. Dla obu drużyn będzie to ciężki sezon.

• Koniec spotkania w Sosnowcu! Resovia pewnie wygrywa z Zagłębiem 2:0!

• Maksymilian Hebel z rzutu rożnego uderzył minimalnie obok słupka bramki gospodarzy!

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem ukarany Jakub Sangowski.

• Do drugiej części spotkania arbiter dolicza co najmniej cztery minuty!

• Teraz Radosław Adamski zdecydował się na strzał na bramkę przeciwników. Jednak piłka po odbiciu się od jednego z graczy Zagłębia wyszła na rzut rożny.

• Żółtą kartką za grę na czas ukarany Marcel Zapytowski.

• Kolejne uderzenie Filipa Karbowego, jednak tym razem strzał niecelny.

• W drużynie Resovii za Szymona Fereta na boisku melduje się Bartłomiej Kiełbasa.

• Mateusz Kantor ukarany żółtą kartką za faul pod własną bramką.

• Maksymilian Hebel oddał niezły strzał zza pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Krystian Stępniowski.

• W końcówce spotkania Zagłębie przecisnęło rywali chcąc zmniejszyć rozmiary porażki, jednak na razie defensywa gości spisuje się bardzo dobrze.

• Filip Karbowy uderzył z rzutu wolnego, jednak dobrą interwencją popisał się Marcel Zapytowski.

• Olaf Nowak wchodzi na plac gry za Goncalo Gregorio.

• Zmiana w zespole Resovii. Z boiska schodzi strzelec drugiej bramki Grzegorz Płatek, a na nim pojawia się Maksymilian Hebel.

• Radosław Adamski zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Jednak piłka poszybowała nad bramką Zagłębia.

• Natomiast w zespole gospodarzy już trzecia zmiana. Jakub Sangowski zmienia Kamila Antonika.

• Pierwsza zmiana w szeregach Resovii Rzeszów. Dawid Rogalski pojawia się w miejsce Cezarego Demianiuka.

• Świetna, szybka akcja gospodarzy, piłka w polu karnym Zagłębia trafiła do Szymona Pawłowskiego, ten jednak nie zdołał opanować futbolówki.

• Patryk Małecki dwukrotnie dośrodkował w pole karne Resovii. Za pierwszym razem Marcel Zapytowski wypiąstkował piłkę poza pole karne, za drugim pewnie ją złapał.

• Natomiast Patryk Małecki zastępuje Michała Kiecę.

• Dwie zmiany w zespole Zagłębia Sosnowiec. Filip Karbowy pojawia się w miejsce Nikolasa Korzenieckiego

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, przed szansą stanął Konrad Domoń, ale jego uderzenie pewnie wyłapał Krystian Stępniowski.

• Szansa dla Resovii na trzecią bramkę po tym jak Cezary Demianiuk został sfaulowany tuż przed polem karnym gospodarzy.

• Goncalo Gregorio upadł w polu karnym Resovii, jednak protesty piłkarzy Zagłębia nic nie dały, bo arbiter nie zdecydował się wskazać na rzut karny.

• Fantastyczna kontra Resovii! Prawą stroną boiska popędził Cezary Demianiuk, dograł w pole karne do Grzegorza Płatka, który mocnym strzałem podwyższył wynik spotkania w Sosnowcu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Resovia podwyższa prowadzenie po bramce Grzegorza Płatka!

• Pierwsza ofensywna akcja Zagłębia w drugiej części meczu. Szymon Pawłowski oddał strzał sprzed pola karnego gości, ale pewnie interweniował Marcel Zapytowski.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

• Piłkarze Zagłębia i Resovii wracają już na murawę Stadionu Ludowego w Sosnowcu. Za moment druga połowa tego pojedynku.

• Na drugą część spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy Resovia Rzeszów prowadzi z Zagłębiem Sosnowiec 1:0 po trafieniu Michała Kuczałka.

• Grzegorz Płatek dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale akcja zakończyła się tylko rzutem rożnym dla Resovii.

• Żółtą kartką za protesty ukarany Goncalo Gregorio.

• Po rzucie wolnym dla Zagłębia piłka trafiła do Dawida Gojnego, który minął rywala i oddał strzał. Piłka jednak odbiła się od jednego z przeciwników i wyszła poza plac gry.

• W odpowiedzi Kamil Antonik wstrzelił piłkę w pole karne Resovii, ale tam ponownie pewnie interweniował Marcel Zapytowski.

• Ponownie interwencja Stępniowskiego. Tym razem bramkarz Zagłębia pewnie złapał piłkę po rzucie rożnym dla gości.

• Szymon Feret potężnie uderzył z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Krystian Stępniowski!

• Po rzucie rożnym dla Zagłębia piłkę w ręce pewnie wyłappał Marcel Zapytowski.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia, najwyżej wyskoczył Michał Kuczałek, który strzałem głową otworzył wynik spotkania w Sosnowcu!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Resovia obejmuje prowadzenie po trafieniu Michała Kuczałka!

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola ukarany Kamil Antonik.

• Dwie próby dośrodkowania w pole karne Resovii w krótkim odstępie czasu kończą się dwiema pewnymi interwencjami Marcela Zapytowskiego.

• Goncalo Gregorio uderzył z rzutu wolnego w kierunku bramki Resovii, jednak piłka minęła słupek bramki gości o kilka metrów.

• Po rzucie rożnym dla Resovii piłka trafiła do Michałą Kuczałka, który zdołał oddać strzał, jednak pewną interwencją popisał się Krystian Stępniowski.

• Po bardzo dobrym początku spotkania, teraz mamy coraz więcej szarpanej gry i niedokładnego rozgrywania w środku pola. Przed momentem ofensywną akcję przeprowadziło Zagłębie, jednak akcja zakończyła się zablokowanym strzałem Szymona Pawłowskiego.

• Bartłomiej Wasiluk zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką gospodarzy.

• Po rzucie rożnym dla Zagłębia do piłki dopadł Szymon Pawłowski i oddał mocny strzał na bramkę Resovii. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców, jednak Marcel Zapytowski zdołał złapać piłkę!

• Zagłębie nieco dłużej utrzymało się przy piłce, ładnie rozgrywali piłkę, jednak próba dośrodkowania w pole karne gości nie przyniosła powodzenia.

• Pierwszy rzut rożny dla gości, jednak fatalnie wykonany i strata piłki.

• Teraz Kamil Antonik ruszył prawym skrzydłem, jednak został przyblokowany przez rywala.

• Pierwsza akcja ofensywna Resovii, ale zagrożenie oddalone przed obrońców gospodarzy.

• Sędzia Marek Opaliński rozpoczyna spotkanie w Sosnowcu!

• Piłkarze jednej i drugiej drużyny pojawiają się już na murawie Stadionu Ludowego w Sosnowcu. Za moment początek tego spotkania!

• Ławka rezerwowych Zagłębia Sosnowiec: Chorążka (Br.), Karbowy, Małecki, Nowak, Radkowski, Oliveira, Ryndak, Sangowski, Szwed.

• Ławka rezerwowych Resovii Rzeszów: Lakota (Br.), Geniec, Hebel, Kiełbasa, Loshi, Rogalski, Szymkiewicz, Zalepa.

• Oba zespoły mierzyły swoje siły w przedsezonowym meczu towarzyskim. Wtedy Resovia z Zagłębiem 2:0 po dwóch trafieniach Kacpra Szymkiewicza.

• Natomiast Resovii Rzeszów idzie jeszcze gorzej. Beniaminek Fortuna 1. Ligi plasuje się na trzecim miejscu od końca z dorobkiem zaledwie czterech "oczek". Resovia w tym sezonie wygrała jedynie z Puszczą Niepołomice, a ostatnio zremisowała na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 1:1.

• Oba zespoły nie mają najlepszego początku sezonu w Fortuna 1. Lidze. Zagłębie Sosnowiec zajmuje dopiero czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów. Drużyna z Sosnowca w tym sezonie wygrała zaledwie dwa spotkania i jedno zremisowała. Jedynymi zespołami, które nie zdołały zdobyć nawet punkty w starciu z Zagłębiem były Sandecja Nowy Sącz oraz GKS Tychy. Oba spotkania Zagłębie wygrało po 3:0.

• Witamy serdecznie! W meczu 9. kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec na Stadionie Ludowym podejmie Resovię Rzeszów. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Zagłębie - Resovia LIVE! Fatalna passa beniaminka

Zagłębie - Resovia LIVE! Fatalna passa beniaminka ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Resovia ONLINE. O godzinie 15:00 początek zaległego spotkania z 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zagrają zespoły, które na razie zawodzą swoich kibiców. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Resovia ONLINE

Różnica w zdobyczy punktowej wynosi zaledwie trzy punkty na korzyść gospodarzy. To jednak żadne pocieszenie dla obozu Zagłębia, ponieważ gorzej wystartowały tylko cztery inne drużyny - w tym Resovia właśnie, która jest szesnasta z czterema punktami na koncie.

Resovia dokładnie od 29 sierpnia nie wygrała meczu w 1 lidze. Przez ten czas zdążyła zaliczyć serię sześciu porażek z rzędu. Być może światełkiem w tunelu jest ostatni remis 1:1 ze Stomilem Olsztyn, od którego minął prawie... miesiąc, a w którym wyrównująca bramka dla rywala padła dopiero w 94 minucie - tuż przed końcowym gwizdkiem.

Zagłębie również ostatni mecz rozegrało 10 października. Przegrało 0:1 z GKS Bełchatów, podczas gdy wcześniej wysoko pokonało Sandecję Nowy Sącz 3:0.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Resovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie, w aplikacji IPLA TV. Dostęp bezpłatny, ale mecz bez komentarza i z jednej kamery. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!