• Po krótkim rajdzie i centrze Dawida Gojnego Portugalczyk posyła piłkę pod poprzeczkę. Sandecja po raz kolejny na kolanach!

• Dośrodkowanie Gojnego pada łupem bramkarza.

• Sprytnie uderzał Gregorio, ale kolejny jego strzał był niecelny.

• Piter-Bućko ukarany kartką.

• Małkowski zastąpił w przerwie Sovsicia.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie Patryka Małeckiego w pole karne, przeciął to Szwed i uderzył "tam, skąd przyszła". Zagłębie prowadzi 2:0!

• GOOOOOOOL! MATEUSZ SZWED!

• Chwilowa przewaga gospodarzy. Mularczyk do Małeckiego, ten uderzał z linii pola karnego i obronił to Pietrzkiewicz.

• Dośrodkowanie Dziwniela pada łupem obrońców.

• Korzym oddał niesygnalizowany strzał. Bardzo niecelny.

• Maia wymienił piłkę z Mularczykiem, dogranie do napastnika było już niecelne.

• Bartłomiej Kasprzak faulował w środku pola rywala. Jest kartka.

• Kolejne nieudane dośrodkowanie Sandecji. Tym razem przeciągnął podanie Kamiński.

• Jedna z nielicznych akcji gości. Wrzutka w pole karne, gdzie główkować chciał Korzym, ale został uprzedzony przez Duriskę.

• Sprytne zagranie Mularczyka do Gregorio, lecz ten za późno ruszył do piłki posłanej na dobieg i Zagłębie traci piłkę.

• Rzut rożny wykonany przez Dawida Gojnego, do piłki doskoczył Grudziński, który mocnym strzałem pokonał bramkarza! To debiutanckie trafienie obrońcy dla Zagłębia.

• GOOOOOOOL! MATEUSZ GRUDZIŃSKI!

• Danek do Chmiela, ten uderzył z dystansu. Za lekko i niecelnie w dodatku.

• Oliveira zagrał prostopadle do Małeckiego, ten wrzucił w pole karne, jednak nikt nie przeciął zagrania.

• Dużo walki w środku pola na sam początek spotkania. Niewiele wynika ze starań obu drużyn.

• Zaczynamy spotkanie.

• W Nowym Sączu Piotr Mandrysz notuje jeszcze gorszy start od Krzysztofa Dębka, bo do tej pory nie zdobył ze swoją drużyną nawet punktu. Sandecja przegrała wszystkie mecze tracąc w nich aż 16 bramek - z czego połowę w dwóch ostatnich spotkaniach. Przygotowania zespołu do sezonu pokrzyżował koronawirus i przymusowa kwarantanna, na którą musieli udać się piłkarze. Z czasem drużyna miała zacząć grać lepiej, ale poprawy na razie nie widać.

• Ostatni tydzień miał być przełomowy dla zespołu ze Stadionu Ludowego, ale na razie niewiele mu wychodzi z tych planów. W Olsztynie sosnowiczanie mieli odczarować wyjazdowe stadiony, ale to Stomil odniósł pierwsze zwycięstwo u siebie. W Łodzi udało się wprawdzie zdobyć pierwszy punkt na wyjeździe, ale Widzew od 15 minuty grał w dziesiątkę, więc trudno remis z osłabionym liczebnie rywalem uznać za sukces.

• Piłkarze Zagłębia nie rozpieszczają w tym sezonie swoich kibiców. Na koncie drużyny trenera Krzysztofa Dębka po szęściu spotkaniach widnieją tylko cztery punkty, a jedyne zwycięstwo sosnowiczanie odnieśli blisko miesiąc temu w potyczce z GKS-em Tychy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz!

DW

Zagłębie Sandecja online

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Zagłębie - Sandecja ONLINE. Drugim sobotnim meczem zaplanowanym na godzinę 12:40 jest starcie Zagłębia Sosnowiec z Sandecją Nowy Sącz. Sosnowiczanom zależy, by nawiązać walkę o fazę play-off, lecz po sześciu kolejkach mają zaledwie cztery punkty. Żadnego oczka na koncie nie ma za to Sandecja. Sześć porażek z rzędu zespołu Piotra Mandrysza to zdecydowanie najgorszy bilans od lat.

Zagłębie - Sandecja ONLINE

Zagłębie - Sandecja TRANSMISJA TV

Mecz Zagłębie - Sandecja odbędzie się w sobotę, 3 października o godz. 12:40. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego starcia. Sędzią spotkania w Tychach jest Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

Zagłębie - Sandecja STREAM dostępny jest na platformie Ipla.tv. Dostęp do transmisji jest darmowy.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.