Mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie...

3

Śląsk Wrocław

3

• Dziękuje za uwagę i życzę dobrego wieczoru !

• Zagłębie w drugiej połowie wróciło z długiej podróży, najpierw wyrównując, a później obejmując prowadzenie. Gospodarze grali w przewadze po tym jak Augusto obejrzał czerwoną kartkę. Śląsk chwytał się każdego sposobu, żeby wyrównać, ale dopiero po zagraniu ręką Jędrycha goście wyrównali za sprawą Robaka, który wykorzystał jedenastkę

• Sędzia kończy spotkanie !

• Radecki trafia w słupek, Śląsk bliski szczęścia !

• Zagłębie strzela kontaktowego gola !

• Stuprocentowa okazja gospodarzy, Pawłowski w pole karne do Sanogo, ten wyłożył piłkę Nowakowi, ale pomocnik gospodarzy zamiast strzelać podał do Udovicića, którego strzał zablokował obrońca

• Augusto ukarany żółtą kartką

• Dariusz Dudek dokonuje pierwszej zmiany po przerwie, boisko opuszcza Rzonca, a zastępuje go Nowak

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania, od środka goście !

• Zawodnicy wracają na boisko !

• Zapraszamy za 15 minut !

• Śląsk wykorzystał nieporadność gospodarzy w obronie wbijając 2 bramki, jednak to Słowik jest na ten moment najlepszym zawodnikiem gości. Zagłębie gra z kontry i stara się jak może, jednak dobra dyspozycja bramkarza Śląska nie pozwala zawodnikom gospodarzy na strzelenie przynajmniej bramki kontaktowej

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania !

• 2 minuty doliczone !

• Strzał Picha z pierwszej piłki, ale prosto w ręce Kudły

• Banasiak z wolnego, ale piłka poleciała obok słupka

• Kontra gospodarzy, Heinloth posłał dobrą piłkę do Wrzesińskiego, skrzydłowy dograł w pole karne do Sanogo, ale Celeban wybił futbolówkę

• W odpowiedzi Zagłębie, Sanogo oddał mocny strzał z 20 metrów, ale Słowik broni to uderzenie

• Pawłowski ogląda żółty kartonik

• Śląsk niczym Barcelona klepie piłkę na połowie Zagłębia, dośrodkowanie z prawej strony do niepilnowanego Ahmadzadeha, a ten niczym Dembele ogrywa Kudłę i Jędrycha i pakuje piłkę do siatki

• Goście podwyższają prowadzenie !

• Okazja dla Zagłębia, piłka po błędzie obrony trafia do Pawłowskiego, który oddał strzał na bramkę Słowika, ale bramkarz gości dobrze broni to uderzenie

• Dobra piłka do Picha, ten przyjmuje i oddaje mocny strzał, ale Kudła na posterunku

• Żółtą kartką ukarany Heinloth

• Piękna akcja gości, gra z pierwszej piłki, klepka przed polem karnym, ostatecznie piłka do Picha, który idealnie dograł do Robaka, a ten dopełnił formalności

• Śląsk obejmuje prowadzenie !

• Arbiter po konsultacji z VAR-em nie dyktuje jedenastki dla Zagłębia, Sanogo został uderzony łokciem w polu karnym, ale po sprawdzeniu sędzia zdecydował się wznowić grę od 5 metra

• Leży na murawie Sanogo, który został uderzony łokciem w polu karnym gości

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

• Zawodnicy już na murawie !

• W dzisiejszym spotkaniu w drużynie gospodarzy debiutuje Szymon Pawłowski. Polski skrzydłowy z przeszłością m.in w Lechu Poznań przeszedł z Lecha Poznań na zasadzie wolnego transferu do beniaminka ligi

• W poprzedniej kolejce Zagłębie przegrało na wyjeździe 2:1 z Legią Warszawa, natomiast Śląsk bezbramkowo zremisował u siebie z Pogonią Szczecin

• Witam Państwa bardzo serdecznie i zapraszam na relację meczu 6 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Śląskiem Wrocław !

Leszek Jaźwiecki

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław ONLINE. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec dzisiaj, o godzinie 18, zagrają ze Śląskiem Wrocław w meczu kończącym 6. kolejkę Lotto Ekstraklasy. Po dwóch wyjazdowych porażkach beniaminek chce u siebie zdobyć komplet punktów. Relacja NA ŻYWO w GOL24.pl!

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław ONLINE

Oglądaj mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław na żywo online w Player.pl >>>

Sosnowiczanie z trzema punktami za zwycięstwo z Pogonią Szczecin zajmują jak na razie 14 miejsce w tabeli. Do prowadzącej Lechii Gdańsk tracą już 11 punktów.

- Uważam, że powinniśmy mieć więcej punktów - mówi Adam Banasiak. Z Warszawy powinniśmy wrócić z trzema punktami, w Poznaniu też mieliśmy sytuacje i gdybyśmy którąś z nich wykorzystali, to wynik mógł być inny, a mecz mógłby się inaczej potoczyć.

Mimo skromnego dorobku w Sosnowcu zachowują spokój. Nikt nie bije na alarm, nie mówi się o zmianie szkoleniowca. Ze Śląskiem piłkarze Zagłębia wreszcie zapunktować. Zdają sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, bo Śląsk ma doświadczonych piłkarzy, ale mają swój plan na to spotkanie.

- Zagrać na zero z tyłu i strzelić o jedna bramkę więcej od rywala - mówi Banasiak.

Zespół z Wrocławia ma tylko dwa punkty więcej i sosnowiczanie - jeśli wygrają - mogą ich przeskoczyć w tabeli. Śląsk na wyjeździe do tej pory zdobył zaledwie 1 punkt, ale wywalczył go na boisku aktualnego lidera Lechii Gdańsk. Większość bramek podopieczni Tadeusza Pawłowskigo zdobywają po stałych fragmentach gry i na ten element Zagłębie musi bardzo uważać.

- Zagłębie zagra z kontry - analizuje grę rywala trener Pawłowski. - Na pewno rywala się wzmocnił po przyjściu Szymona Pawłowskiego, musimy uważać na szybkiego Konrada Wrzesińskiego - dodaje szkoleniowiec Śląska.

Mecz Zagłębia ze Śląskiem będzie wyjątkowy dla trenera gospodarzy Dariusza Dudka i jego podopiecznego Adama Kokoszki. Obaj wcześniej pracowali we wrocławskim klubie.

- Byłem asystentem trenera Mariusza Rumaka w Śląsku, w kadrze był Adam - mówi z uśmiechem szkoleniowiec Zagłębia. - Taka kolej rzeczy, dzisiaj pracujemy tu, a jutro w zupełnie innym miejscu. Teraz obaj jesteśmy w Sosnowcu i chcemy dla tego klubu aby było jak najlepiej.

Pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Kwiatkowskiego w Sosnowcu dzisiaj o godzinie 18.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław?

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław rozpocznie się o godz. 17:30 w Eurosport 2. Początek transmisji ze spotkania o godz. 18 w Eurosport 2.

18:00 mecz Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław