Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Czas ruszyć w górę tabeli

Zagłębie Sosnowiec

2

Stomil Olsztyn

1

• Zagłębie Sosnowiec po raz drugi w sezonie ograło Stomil Olsztyn. Zespół Krzysztofa Dębka po ciekawym spotkaniu pokonał gości 2:1 (1:0). Ozdobą spotkania było przepiękne trafienie Filipa Karbowego z niemal 30 metrów.

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec pokonało Stomil Olsztyn 2:1!

• Rubio uderzał prawą nogą w polu karnym. Strzał zablokowany, ale Zagłębie będzie miało rzut rożny.

• Ależ okazja Stomilu! Szymon Sobczak z ostrego kąta trafił w poprzeczkę!

• Wojciech Myć przedłużył drugą połowę spotkania o trzy minuty.

• Szymon Sobczak zwiódł w polu karnym Kacpra Radkowskiego. Strzał napastnika Stomil zdołał odbić Chorążka.

• W miejsce Szymona Pawłowskiego na boisku zameldował się Patryk Mularczyk.

• W miejsce Fabiana Piaseckiego pojawił się Tomasz Hołota.

• Zmiana w Zagłębiu. Rubio wszedł za Filipa Karbowego.

• Szymon Pawłowski z 15 metrów trafił w słupek! Dobitka Patryka Małeckiego fatalna.

• Po strzale Fabiana Piaseckiego wykazał się Piotr Skiba. Golkiper Stomilu uratował gości przed utratą bramki.

• Zszedł z boiska Grzegorz Lech, a pojawił się na nim Japończyk Koki Hinokio.

• Piłką wylądowała na poprzeczce bramki Piotra Skiby! Dośrodkowanie Mateusza Szweda zamieniło się w groźny "centrostrzał".

• Zmiana w drużynie Stomilu. Eric Molloy zastąpiony przez Juricha Carolinę.

• Idealne dośrodkowanie z lewej strony Mateusza Szweda w kierunku Fabiana Piaseckiego. Snajper Zagłębia tym razem się nie pomylił i głową wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL! FABIAN PIASECKI! 2:1 DLA ZAGŁĘBIA!

• Szymon Sobczak pewnie wykonał rzut karny! Napastnik Stomilu uderzył silnie pod poprzeczkę.

• GOOOOOOOOL! SZYMON SOBCZAK! 1:1!

• Rzut karny dla Stomilu! Szymon Sobczak złapany w pół przez Kacpra Radkowskiego.

• Serafin Szota sfaulował Patryka Małeckiego. Dośrodkowanie "Małego" z rzutu wolnego nie było najwyższych lotów.

• Piotr Skiba uchronił Stomil przed stratą gola. Golkiper Stomilu wygarnął piłkę spod nóg Fabiana Piaseckiego po zagraniu Mateusza Szweda.

• Wojciech Hajda wszedł na boisko w miejsce Jakuba Tecława.

• Szymon Sobczak podciągnął prawym skrzydłem z piłką do linii końcowej, ale jego dośrodkowanie było nieudane.

• Wojciech Myć rozpoczął drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi do przerwy ze Stomilem 1:0.

• Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

• Patryk Małecki ostro dośrodkował w kierunku Fabiana Piaseckiego. Wiktor Biedrzycki przeciął jednak to zagranie.

• Była szansa na 2:0 dla Zagłębia! Patryk Małecki uderzył z pierwszej piłki po podaniu Filipa Karbowego i trafił w... poprzeczkę.

• Co za gol Filipa Karbowego! Piłkarze Stomilu zostawili pomocnikowi Zagłębia sporo miejsca, więc ten przymierzył z niemal 30 metrów. Piłka po silnym strzale poszybowała w okienko bramki Stomilu!

• GOOOOOOOOOOOL! 1:0! FILIP KARBOWY!

• Bardzo zdecydowane wejście Jakuba Tecława w nogi Szymona Pawłowskiego. Żółta kartka.

• Szymon Sobczak otrzymał prostopadłą piłkę od Jakuba Tecław. Strzał Sobczaka zatrzymał nogami Kacper Chorążka.

• Piotr Polczak ukarany żółtą kartką za faul na Grzegorzu Lechu.

• Spotkanie wyraźnie straciło na płynności. Arbiter upomniał faulującego Bartłomieja Babiarza.

• Sędzia zarządził przerwę. Zawodnicy uzupełniają płyny. W Sosnowcu jest dziś bardzo parno.

• Mocny strzał Mateusza Gancarczyka z rzutu wolnego. Piłka poszybowała jednak obok bramki Zagłębia.

• Interwencja sztabu medycznego. Problemy Erica Molloya po upadku na murawę.

• W odpowiedzi akcja Stomilu. Główkował Eric Molloy po dograniu Jonatana Strausa. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

• Patryk Małeckiego raz jeszcze dośrodkował w kierunku Fabiana Piaseckiego, tym razem górą. Napastnik Zagłębia nie trafił dobrze w piłkę.

• Pierwsza naprawdę groźna akcja Zagłębia! Patryk Małecki dośrodkował z lewej strony idealnie do Fabiana Piaseckiego, ale napastnik gospodarzy strzelił prosto w Piotra Skibę.

• Piłka w siatce Zagłębia, ale wcześniej na pozycji spalonej znalazł się Szymon Sobczak.

• Szybka akcja Zagłębia prawym skrzydłem, ale płaskie dośrodkowanie Mateusza Szweda było nieudane.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie w Sosnowcu już się rozpoczęło!

• Spotkanie Zagłębie - Stomil w roli arbitra głównego poprowadzi Wojciech Myć z Lublina.

• Rezerwowi Stomil: Michał Leszczyński, Lukas Kuban, Koki Hinokio, Jakub Staszak, Jurich Carolina, Wojciech Hajda, Sebastian Jarosz, Mateusz Bondarenko.

• Rezerwowi Zagłębie: Matko Perdijić, Kacper Łopata, Patryk Mularczyk, Jakub Sinior, Rubio, Quentin Seedorf, Rafał Grzelakm Tomasz Hołota, Wojciech Słomka.

• W pierwszym meczu tych drużyn w Olsztynie dużo się działo, a mecz zakończył się wygraną Zagłębia 3:1. Wtedy bramkę dla gospodarzy zdobył Grzegorz Lech, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Bramki dla Zagłębia strzelali Patryk Małecki (dwie) i Szymon Pawłowski.

• W meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie w niedzielę Stomil Olsztyn. Początek spotkania o godz. 12:40. Witamy w relacji LIVE!

©Lucyna Nenow / Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. W meczu 24. kolejki Zagłębie na własnym obiekcie skonfrontuje się ze Stomilem Olsztyn. Na Stadionie Ludowym zagrają sąsiedzi z dolnej połowy tabeli. Starcie Zagłębie - Stomil w niedzielę, 7 czerwca o godz. 12:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE

Zagłębie w pierwszym meczu po restarcie sezonu było bardzo bliskie zwycięstwa w Tychach z GKS-em. Sosnowiczanie stracili bramkę w ostatnich sekundach i skończyło się 1:1. W tym spotkaniu na ławce trenerskiej debiutował Krzysztof Dębek.
Okazuje się, że Zagłębie nie chce popełnić błędu z Tychów i na treningach przed meczem ze Stomilem obowiązywało hasło: "Koncentracja do ostatniej sekundy". W porównaniu do czwartkowego spotkania wraca pauzujący za kartki Wojciech Słomka. Kontuzjowany wcześniej Rafał Grzelak już normalnie trenował z zespołem.

- Jestem przekonany, że z każdym meczem będziemy grać coraz lepiej. Straciliśmy pechowo dwa punkty w Tychach, ale teraz postaramy się wywalczyć trzy w meczu ze Stomilem - stwierdził Grzelak, cytowany przez klubową stronę. - Tak jak już wcześniej mówiłem, mamy dobry zespół i stać nas jest ma grę w barażach.

Bramkę z rzutu karnego strzelił w Tychach Fabian Piasecki. 11. gola w tym sezonie zadedykował swojej narzeczonej, która w sierpniu spodziewa się narodzin córki. Napastnik Zagłębia, jak pozostali piłkarze tej drużyny, był rozczarowany stratą punktów w ostatniej sekundzie. - Musimy się dobrze zregenerować, wyjść w niedzielę na Ludowym i pokazać to, co umiemy robić - strzelać bramki i przede wszystkim wygrać mecz u siebie - zapowiedział Piasecki.

Stomil w swoim meczu po wznowieniu ligi zremisował na swoim stadionie z Chrobrym Głogów 0:0. Olsztynianie są teraz na 14. miejscu i mają tyle samo punktów, co Zagłębie zajmujące 13. pozycję. W w sierpniu, w 7. kolejce sosnowiecki zespół wygrał w Olsztynie 3:1. W Stomilu zabraknie pauzującego za kartki Janusz Bucholca, ale nastroje w drużynie są bojowe.

- Zagłębie to zespół w naszym zasięgu, mają indywidualności, natomiast jedziemy tam pewni siebie i chcemy przywieźć trzy punkty do Olsztyna - powiedział pomocnik Stomilu Grzegorz Lech.

W pierwszym meczu tych drużyn dużo się działo, więc w niedzielę też można spodziewać się emocji. Wtedy bramkę dla gospodarzy zdobył Grzegorz Lech, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Bramki dla Zagłębia strzelali Patryk Małecki (dwie) i Szymon Pawłowski.

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn w Polsacie Sport. Początek spotkania o godz. 12.40. Gdzie oglądać mecz w internecie? Stream online będzie dostępny na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!

12:40 Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn TRANSMISJA: Polsat Sport