Zagłębie Sosnowiec

2

Stomil Olsztyn

1

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec odwraca losy meczu za sprawą dubletu Joao Oliveiry, który odpowiedział na trafienie Jakuba Mosakowskiego z rzutu karnego i zrównują się w tabeli z GKS-em Bełchatów, który w przed momentem zakończonym spotkaniu zremisował z Odrą Opole (1:1)!

• Goncelo Gregorio gra na czas - zbiegł z piłką w okolice narożnika boiska.

• Jeszcze Wojciech Łuczak upomniany żółtą kartką.

• CZERWONA KARTKA DLA SZYMONA SOBCZAKA ZA BRUTALNY FAUL!

• Stomil jeszcze próbuje, ale podanie nie znajduje adresata w "szesnastce" gospodarzy. Szymon Frankowski wznawia grę z "piątki".

• Patryk Małecki zmienia Patrika Misaka.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gości. Piłkarze Kazimierza Moskala dążą do podwyższenia prowadzenia. Jednobramkowa przewaga nie daje komfortu.

• Jakub Tecław wchodzi, Krystian Ogrogowski schodzi.

• Jonatan Straus zastępuje Jakuba Mosakowskiego, strzelca jedynej bramki dla Stomilu.

• Damian Sierant zmienia Janusza Bucholca.

• Korner nie przynosi zagrożenia. Michał Leszczyński z "piątki".

• Po rzucie wolnym Piotr Polczak zgrywa piłkę przed bramkę, ale obrona Stomilu wyjaśnia sytuację wybiciem na rzut rożny.

• Joao Oliveira jest w stanie grać dalej.

• Przerwa w grze. Joao Oliveira nie podnosi się z murawy. Sztab medyczny gospodarzy jest już na murawie.

• Ciekawie zapowiadała się kontra gospodarzy. Do momentu ostatniego podania. Stomil wychodzi z opresji.

• Koki Hinokio zastępuje Huberta Szramkę.

• Szymon Frankowski pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła. Akcja Stomilu spaliła na panewce.

• Goncalo Gregorio upomniany żółtą kartką.

• Co znaczy "automatyzm" - po dośrodkowaniu Joao Oliveira główką posyła piłkę do siatki!

• GOL DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM JOAO OLIVEIRA!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• +4' Koniec pierwszej połowy. Zagłębie Sosnowiec remisuje ze Stomilem Olsztyn (1:1).

• +3' Dawid Ryndak upomniany żółtą kartką za faul taktyczny, którym przerwał kontrę olsztynian.

• Damian Sylwestrzak dolicza co najmniej 3 minuty do pierwszej połowy.

• Nie pierwsze w tym meczu dośrodkowanie gości nie przynosi zagrożenia pod bramką Szymona Frankowskiego. Tak też było i w tej akcji, którą nikt nie "zamknął".

• Nieudana główka Wojciecha Łuczaka. Sporo brakowało mu do celu.

• Goście mieli okazję do ponownego wyjścia na prowadzenie po rzucie wolnym. Nikt nie zdołał "zamknąć" akcji po centrze z lewej strony.

• Po rzucie wolnym gospodarze mieli korner. Bardzo dobre dośrodkowanie z narożnika i Joao Oliveira celną główką kieruje piłkę do siatki!

• Michał Leszczyński z trudem paruje strzał Patrika Misaka z rzutu wolnego. Żaden z jego kolegów nie zdołał dobić!

• Gospodarze domagają się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką przez zawodnika Stomilu we własnym polu karnym. Damian Sylwestrzak nakazuje grać dalej.

• Składnie zapowiadała się akcja gospodarzy do momentu podania na prawe skrzydło do Patrika Misaka. Ten nie miał szans, by opanować piłkę.

• Przerwa w grze. Urazu doznał Rafał Renisz. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Patrik Misak szukał prostopadłym podaniem Szymona Sobczaka w polu karnym . W porę zorientowali się goście, którzy zażegnali niebezpieczeństwu.

• Maciej Ambrosiewicz zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów. piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• Jeszcze jedno dośrodkowanie, po którym piłka ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• Po dośrodkowaniu Patrika Misaka pewnie za pole karne piąstkuje Michał Leszczyński.

• Przerwa w grze wynika z urazu Szymona Pawłowskiego. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Goncalo Gregorio zmienia Szymona Pawłowskiego.

• Na indywidualną akcję lewą stroną zdecydował się Szymon Pawłowski. Jego rajd został przerwany faulem przed "szesnastką" Stomilu.

• JAKUB MOSAKOWSKI NIE MYLI SIĘ!!!

Pewne uderzenie tuż przy słupku, Michał Leszczyński nie miał szans na skuteczną interwencję.

• Wojciech Łuczak był faulowany. Dodatkowo konieczna jest interwencja sztabu medycznego. Wydaje się, że będzie w stanie grać dalej.

• Damian Sylwestrzak nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Stomilu!

• Pierwsza połowa rozpoczęta!

• Zaledwie 13 zdobytych punktów przez gospodarzy po 21 kolejkach daje ostatnie (spadkowe) miejsce w lidze. Do GKS-u Bełchatów gospodarze dzisiejszego spotkania tracą 2 "oczka", a do czternastej Resovii - 3. Jest zatem o co się bić.

Stomil zaś uzbierał 23 punkty i jest na 14. miejscu. Dzięki wygranej może przeskoczyć na punkt Puszczę Niepołomice.

• Rezerwowi Zagłębia: Krystian Stępniowski - Goncalo Gregorio, Filip Karbowy, Nikolas Korzeniecki, Martin Maia, Patryk Małecki, Kacper Radkowski, Quentin Seedorf, Patryk Wiszniowski.

Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba - Koki Hinokio, Damian Sierant, Jonatan Straus, Filip Szabaciuk, Jakub Tecław, Sam van Huffel.

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 22. kolejki 1. Ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec zagra na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn. Pierwszy gwizdek sędziego Damiana Sylwestrzaka już za 20 minut!

red

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©brak

Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn ONLINE. Zagłębie Sosnowiec zalicza fatalny sezon. Po serii beznadziejnych wyników znajduje się na ostatnim, jedynym oznaczającym degradację, miejscu w pierwszoligowej tabeli. Każdy inny wynik niż zwycięstwo w sobotnim meczu ze Stomilem Olsztyn będzie kolejną klęską zespołu Kazimierza Moskala.

Zagłębie - Stomil ONLINE

Zagłębie Sosnowiec w 2021 roku nie zanotowało jeszcze zwycięstwa, ale Stomil Olsztyn wygrał tylko raz. Szansa na przełamanie impasu zespołu Kazimierza Moskala jest więc znakomita i każdy inny dorobek niż trzy punkty oznaczać będzie pogłębienie katastrofy. Zwłaszcza, że różnica do poprzedzającego Zagłębie GKS Bełchatów wzrosła już do dwóch punktów.

Goście mają nad sosnowiczanami dziesięć punktów przewagi i z pewnością usatysfakcjonuje ich nawet remis. W dodatku na wyjazdach spisują się całkiem nieźle. Stomil ma ten problem, że wiosną wygrał tylko jedno spotkanie, a resztę przegrał.

To dwunaste spotkanie tych zespołów w historii. Siedem z nich wygrali sosnowiczanie, dwa olsztynianie. Warto jednak podkreślić, że ostatnie, jesienne, padło łupem Stomilu.

Zagłębie - Stomil TRANSMISJA

Spotkanie Zagłębia Sosnowiec ze Stomilem Olsztyn rozpocznie się w sobotę, 27 marca o godz. 16:00. Transmisja telewizyjna z tego meczu nie jest dostępna. Internetowy stream online można oglądać w Ipla.tv. Stream jest bezpłatny, nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.