Mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie...

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Oni zawodzą

PKO Ekstraklasa, 17. kolejka
2018-12-02 15:30

Zagłębie Sosnowiec

1

Zagłębie Lubin

2

• Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Pomimo dobrej gry w drugiej połowie Zagłębie Sosnowiec przegrywa z Zagłębiem Lubin. Szybkie 2 stracone bramki zszokowały gospodarzy i mimo zdobycia bramki kontaktowej "Sosnowiczanie" odnoszą kolejną porażkę w tym sezonie.

• Koniec meczu!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości, Moneta za Bohara.

• Żółta kartka dla Jędrycha.

• Ostatnia zmiana w zespole z Sosnowca, Rzonca za Cristovao.

• Strzał Mraza z dystansu, ale prosto w ręce Hładuna.

• 5 minut doliczone do drugiej połowy!

• Na szczęście dla gospodarzy napastnik powrócił na boisko.

• Leży na murawie Cristovao.

• Zmiana w zespole gości, Mares za Jegiełłę.

• Zmiana także w ekipie z Sosnowca, Babiarz za Heinlotha.

• Zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Pawłowski, a na murawie pojawia się Matras.

• Dosyć spokojne 25 minut drugiej połowy, Zagłębie Lubin kontroluje grę, natomiast gospodarze próbują atakować jednak wychodzi im to bardzo chaotycznie.

• Żółta kartka dla Starzyńskiego.

• Żółta kartka dla Dąbrowskiego.

• Groźnie w polu karnym gościu, najpierw Udovicić oddał mocny strzał, ale prosto w obrońce, a później Jędrych, ale ponownie obrońcy gości dobrze się bronią.

• Mraz ukarany żółtą kartką.

• Dobra piłka do Pawłowskiego, ale swoim dośrodkowaniem nie znalazł nikogo.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania!

• Zapraszamy za 15 minut!

• Pierwsze 12 minut to szybka gra gości zakończona dwoma bramkami. Zszokowani zawodnicy gospodarzy wzięli się za odrabianie strat i pomimo wielu akcji i paru strzałów na bramkę, zdołali odrobić tylko jedną.

• Sędzia kończy pierwszą połowę!

• Żółty kartonik dla Slisza.

• Świetna akcja gospodarzy, klepka Wrzesińskiego z Sanogo, skrzydłowy Zagłębia dograł do Udovicicia, który oddał mocny strzał, ale świetnie spisał się Hałdun.

• Dośrodkowanie Mraza, ale za głęboko zagrał były zawodnik Piasta Gliwice.

• Dobry techniczny strzał Sanogo, ale prosto w ręce Hładuna.

• Wrzutka Pawłowskiego z rzutu wolnego, Jędrych uderzał, ale obrońcy zablokowali, jednak piłka trafiła pod nogi Sanogo, który pięknym uderzeniem z nożyc dał kontakt swojej drużynie.

• Zagłębie łapie kontakt!

• Sanogo oddaje mocne uderzenie na bramkę gości, ale dobrze interweniował bramkarz.

• Fatalne pudło Bohara, Słoweniec otrzymał idealną piłkę w polu karnym i przekombinował oddając strzał bardzo niecelny.

• Zmiana w ekipie z Sosnowca, boisko opuszcza Vokić, a zastępuje go Udovicić.

• Pierwszy strzał "Sosnowiczan", ale uderzenie Banasiaka poleciało ponad bramką.

• Balić ukarany żółtą kartką.

• Kolejna szybka akcja przyjezdnych, Pawłowski zagrał na skrzydło do Jagiełły, który odegrał mu na dobieg, Pawłowski ograł dwóch rywali i pokonał Kudłę.

• Zagłębie podwyższa prowadzenie!

• Starzyński do Jagiełły, ten wstrzelił piłkę w pole karne do Tuszyńskiego, który odegrał do Pawłowskiego, a zawodnik gości wbił piłkę do siatki.

• Zagłębie obejmuje prowadzenie!

• Dobra wrzutka Starzyńskiego, ale na spalonym Tuszyński.

• Pierwsza akcja gości, ale dośrodkowanie Starzyńskiego bardzo niecelne.

• Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka goście!

• Piłkarze na murawie stadionu Ludowego!

• Do pierwszego gwizdka pozostały tylko minuty. Zawody poprowadzi sędzia Wojciech Myć z Lublina.

• W dalszym ciągu gospodarze bez Nowaka i Pribuli. Kontuzjowany jest też Torunarigha, ale na nim klub już nie chce się opierać. Za moment ten zawodnik pewnie opuści drużynę.

• Za kilka minut rozpocznie się mecz na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Jest kilka stopni powyżej zera. Gorzej od pogody prezentuje się jedynie forma obu drużyn, które czekają na przełamanie.

red

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin LIVE! Oni zawodzą

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin LIVE! Oni zawodzą ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin ONLINE. Być może ktoś przełamie dzisiaj niemoc. Ale nie ma żadnej pewności. To bowiem spotkanie drużyn, które zawodzą na całej linii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:30.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin ONLINE

Tabela na półmetku rozgrywek nie kłamie - beniaminkowi z Sosnowca poziomem bliżej raczej do pierwszoligowców. Jest bowiem najsłabszy w stawce. Wygrał ledwie dwa spośród siedemnastu meczów. Tylko Miedź Legnica i właśnie imiennik z Lubina zanotował od niego o jedną porażkę więcej.

Receptą nie okazało się przyjście nowego trenera. Kadra wymaga poważnych wzmocnień w zimowym okienko, jeżeli celem jest utrzymanie. Zanim zaczną jednak działać osoby decyzyjne, zawodnicy muszą powalczyć na boisku o kontakt z drużynami z miejsc 10-15. A taką właśnie jest między innymi dzisiejszy rywal.

Oglądaj mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin na żywo online w Player.pl >>>

Zagłębie Lubin również zdecydowało się zmienić trenera w trakcie rundy jesiennej. Na razie oczekiwanych rezultatów brak. Zespół przegrywa wszystko jak leci (bilans ostatnich meczów to siedem porażek i dwa remisy). W poprzedniej kolejce uległ Legii Warszawa 0:1.

W ramach integracji "Miedziowi" udali się w tygodniu na salę bokerską - Potrzebujemy wojowników - stwierdził trener Ben van Dael. - Takie zajęcia pozwoliły na moment zapomnieć o piłce, ale nie zaniedbały reżimu treningowego (...) Jeżeli nadal będziemy pracować tak ciężko to wyniki przyjdą same.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin?

Nie zagrają:

Zagłębie Sosnowiec: Tomasz Nowak, Martin Pribula, Junior Torunarigha (kontuzje)
Zagłębie Lubin: Adam Matuszczyk (kartki), Alan Czerwiński (kontuzja), Kamil Mazek

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (Ekstraklasa, 28.07.2018)
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 0:3 (Ekstraklasa, 26.04.2008)
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (Ekstraklasa, 27.10.2007)

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online oraz na stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Adam Marchliński – Maciej Murawski. Reporterami z murawy będą zaś Adam Westfal i Cezary Olbrycht. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 15:30.