Zagłębie wygrywa

Marek Iwaniszyn
Zagłębie Lubin 0:0 Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin 0:0 Jagiellonia Białystok Adam Konopka (Ekstraklasa.net)
Po bramkach Wojciecha Kędziora, na początku spotkania i Adriana Błęda, w końcówce meczu, Zagłębie Lubin wygrało sparingową potyczkę z Sigmą Ołomuniec 2:1.

Lubinianie już na początku spotkania zaskoczyli rywala. W 3 minucie meczu Szymon Pawłowski znakomicie zagrał do Kędziora, a ten nie miał innego wyjścia jak otworzyć wynik spotkania. Było to drugie jego trafienie podczas okresu przygotowawczego.

W drugiej połowie na murawie pojawili się m.in. Błąd, Łabędzki czy Isailović. Na 2:0 podwyższył wspomniany właśnie Adrian Błąd, który wykończył akcję Ilijana Micanskiego. Goście odpowiedzieli honorowym trafieniem w samej końcówce spotkania.