Dolcan Ząbki

1

• Za wspólnie spędzony czas dziękują Krzysztof Wiosna i Radosław Kliszewski.!

• Trwa świetowanie piłkarzy Zawiszy na środku boiska.

• Sedzia konczy spotkanie ! W Bydgosczy wynik 3-1 dla gospodarzy. ZAWISZA BYDGOSZCZ liderem rozgrywek 1 ligi.

• Korkuć za dyskusje ukarany żółtą kartką.

• Indywidualna akcja Jackiewicza i GOOOOOOOOOOOOOOL !

• Dolcan próbował wymusić rzut karny.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, na boisku pojawia się Jackiewicz, zmienia on Geworgiana.

• Witan pewnie łapie strzał jednego z przyjezdnych.

• Piłkarze Dolcanu wciąż atakują! Zapowiada się bardzo nerwowa końcówka!

• Sędzia dolicza 8 minut.

• Groźnie atakują piłkarze gości.

• Na boisku pojawia się Rafał Piętka. Zastąpi on Patryka Klofika.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zamieszanie w polu karnym do piłki doskakuje Tataj i strzela kontaktowa bramkę dla Dolcanu. GOOOL !

• Żółtą kartką ukarany został Błażej Jankowski.

• Charzewski za Piesio

• Z prawej strony piekna akcja Wójcickiego dośrodkowuje, nie porozumienie obroncy z bramkarzem doskakuje do piłki Klofik, wycofują ją do Błąda a ten po raz drugi wpisuje się na liste strzelców w tym spotkaniu.

• Na boisku pojawia się nowy nabytek Zawiszy - Tomasz Chałas. Były piłkarz Dolcanu zmienia dobrze dziś grającego - Jakuba Wójcickiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOL ! Błąd po raz 6 w tym sezonie !

• Na boisku leżał Piesio i gra została przerwana.

• W pole karne Zawiszy dośrodkowywał Świerblewski, jednak nikt nie zamknął akcji.

• Rzut wolny wykonywali goście. Jenak po raz kolejny nie zagrozili bramce Zawiszy.

• Ekwueme podawał w pole karne do wbiegającego Gevorgyana, jednak ten nie przyjął piłki

• Nudniejszy fragment meczu.

• Zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Chylaszek w jego miejsce Sierpina.

• Grzelak ukarany żółtą kartką za faul na Ekwueme.

• Rożny dla Zawiszy.

• Prawą stroną w pole karne wszedł Wójcicki który zwlekał z podaniem do Błąda i w efekcie stracił piłkę.

• Adrian Błąd strzelał zza pola karnego. Niecelnie.

• Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Bartosz Osoliński, a w jego miejscu na boisku melduje się Michał Pulkowski.

• Na boisku leży Błażej Jankowski.

• Spotkanie wznowione, rzut rożny Zawiszan, Ekweume uderza jego strzał zablokowany przez obrońców.

• Transparent zdjęty, po interwencji i prośbie kapitana bydgoszczan Łukasza Skrzyńskiego.

• Sędzia główny przerwa spotkanie.

• Na boisku leżał Martins Ekweueme, goście kontynuowali akcje lecz na spalonym napastnik Dolcana.

• Groźny strzał Piesio mija lewy słupek bramki Zawiszan.

• Delegat PZPN domaga się zdjęcia jednego z transparentów. Grozi przerwaniem meczu jeśli transparent nie zniknie z płotu do 60. minuty.

• Napór Zawiszan wzrasta, Adrian Błąd z głowy uderza w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Humerskiego.

• Żółtą kartką ukarany Patryk Klofik.

• Jeżeli mecz ten zakończy się takim wynikiem to Zawisza będzie samodzielnym liderem pierwszej ligi!

• Akcja z prawej strony Gewrogiana wycofuje piłkę na 11 metr, nabiega BŁĄD i strzela bramkę dla Bydgoszczan !!!!!!!

• Błąd popełnił bramkarz Zawiszy - Andrzej Witan, który na raty łapał piłkę po rzucie rożnym.

• Kolejny korner dla przyjezdnych.

• Rzut rożny mieli goście. Nie zagrozili jednak bramce Andrzeja Witana.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową uderza Piesio, Witan jednak na posterunku.

• Widać, że gospodarze bardzo chcą wygrać z Dolcanem. Od początku drugiej połowy stworzyli już kilka groźnych sytuacji.

• Z prawej strony dośrodkowuje Ilków-Gołąb i po raz kolejny minimalnie obok bramki Wójcicki.

• Strzał Klofika z trudem broni Humerski. Rożny dla gospodarzy.

• Zaczyna się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej części spotkania. Jak narazie 0-0, choć okazji dla obu zespołu do strzelenia bramki nie brakowało.

• Strata Błąda w środku pola kontra Dolcana, niecelne podanie Świerblewskiego i Witan broni.

• Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej części spotkania.

• Z rzutu wolnego uderzaja piłkarze z Dolcanu , piłke wypluwa Andrzej Witan dobija Grzegorz Piesio. Piłka wpada do bramki!! Sędzia dopatrzył się jednak pozycji spalonej i nie uznał bramki dla gości.

• Ilków-Gołąb z skraju pola karnego decyduje sie na strzał, piłka wędruje bardzo daleko od bramki Humerskiego.

• Interweniuje Skrzyński, piłkę wybija na rzut rożny. Dośrodkowanie Chylaszka, głową uderza Bazler minimalnie nie celnie.

• Dwukrotnie prawą stroną próbował Geworgyan. Za pierwszym razem oddał lekki strzał z którym poradził sobie Humarski, za drugim - zgubił piłkę.

• Rzut rożny mieli goście, jednak po raz kolejny świetnie zachowali się obrońcy Zawiszy przejmując piłkę.

• Groźnie dośrodkowywał z prawej strony Świerblewski... z dośrodkowania wyszedł strzał, ale Andrzej Witan nie dał się zaskoczyć.

• Paweł Zawistowski zastał ukarany żółtą kartką za faul na piłkarzu Dolcanu.

• Martins Ekweume zwiódł z lewej strony dwójke obroncow Dolcana, dośrodkował w pole karne i minimalnie z piłka mijają się z piłka Jankowski a nastepnie Geworgian.

• Ilków-Gołąb wywalczył rzut rożny.

• Na stadionie przy ulicy Gdańskiej pojawiło się ok. 6500 kibiców. Sektor kibiców gości jest pusty.

• Z lewej strony groznie dosrodkowuje Chylaszek i minimalnie nie celnie uderza glowa Grzelak.

• Bardzo dobrze rozumieją się na boisku Wójcicki z Geworgyanem. Po raz drugi po akcji tych dwóch zagrzało się pod bramką przyjezdnych!

• Ależ teraz mieli okazję gospodarze! Piłkę w pole karne dostał Wójcicki. Ten oddał ją do Geworgyana, który uderzył minimalnie obok bramki!

• Wysoko ponad bramką strzelił Zawistowski.

• Geworgian z prawej strony wbija pilke w pole karne, zamykajacy akcje Adrian Bład mija sie z piłka.

• Damian Świerblewski ukarany żółtą kartką..

• Goście wykonywali rzut rożny. Piłka trafiła jednak w mur, a potem ląduje za bramką Witana. Wznowią Zawiszanie.

• Kibice Zawiszy prezentują kartoniadę z napisem "KIBOLE" Zdjęcie oprawy zamieścimy w przerwie meczu.

• Kontrę wyprowadzali piłkarze Dolcanu. Dobrze jednak od pierwszych minut spisuje się formacja obronna Zawiszy.

• W środku pola faulowany Ekwueme.

• Strzał Skrzyńskiego broni pewnie Humerski.

• Po rzucie rożnym bydgoszcznie nie zagrozili bramce Humerskiego.

• Jankowski w pole karne do Wójcickiego, a ten oddał do Klofika po którego strzale Zawisza ma rzut rożny.

• Trwa głośny doping kibiców Bydgoskiego Zawiszy.

• Błąd obrońców Dolcanu! Wójcicki był bliski przejęcie piłki i sytuacji sam na sam z bramkarzem Dolcanu.

• Lewą stroną biegł Tataj. Piłkę na aut wybił mu spod nóg Ekwueme.

• Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Tataj próbował podawać w pole karne do Chylaszka, jednak Witan przejmuje piłkę.

• Pierwsza akcja Zawiszy. Pewnie broni bramkarz Dolcanu - Maciej Humerski.

• Rozpoczęli gospodarze. Zawisza zagra w tradycyjnych niebiesko-czarnych koszulkach. Dolcan zaś zagra na biało.

• Na ławce rezerwowych Zawiszy: Zapała, Kanik, Maziarz, Piętka, Jackiewicz, Leśniewski, Chałas. Rezerwowymi Dolcanu są: Leszczyński, Charzewski, Głowacki, Korkuć, Pulkowski, Koziera, Sierpina.

• Oba zespoły zeszly do szatni, jak narazie nie za wielu kibiców na trybunach.

• Trwa rozgrzewka obu ekip.

• Witamy z stadionu przy ulicy Gdanskiej w Bydgoszczy. Zapraszamy na relacje na zywo z meczu Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki.