Zawisza Bydgoszcz nie dał rady rezerwom Legii. Rywale strzelili trzy gole

Daniel Ludwiński
Arkadiusz Wojtasiewicz
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz ulegli 0:3 (0:0) rezerwom Legii Warszawa. Sparingowe spotkanie odbyło się w Książenicach.

Druga drużyna stołecznego klubu także występuje w III lidze, ale w grupie I, w której po rundzie jesiennej zajmuje dziesiątą pozycje. W pierwszej połowie sobotniego spotkania utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale po przerwie zdecydowanie lepiej radzili sobie legioniści, którzy strzelili trzy gole. Zawisza nie odpowiedział ani jednym trafieniem i musiał pogodzić się z wynikiem 3:0.

Polecamy

Treningowe spotkanie odbyło się się nie na obiekcie przy ul. Łazienkowskiej, gdzie w piątek pierwszy zespół Legii mierzył się z Widzewem, a w Legia Training Center w Książenicach.

Dla piłkarzy Zawiszy sobotnie spotkanie sparingowe było już ostatnim takim sprawdzianem przed inauguracją rundy wiosennej III ligi. W przyszłą sobotę (4 marca) bydgoszczanie zmierzą się u siebie z Vinetą Wolin. Mecz zaplanowano na godzinę 12.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0