Zawisza Bydgoszcz

1

Polonia Bytom

1

• Sędzia zakończył mecz. Zawisza 1:1 Polonia. Za uwagę dziękują - Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

• Zawiszanie mieli rzut wolny. Piłka dogrywana była jednak zbyt lekko i piłkarze Zawiszy nie stworzyli zagrożenia bramce Balaża.

• Ostatnia zmiana w druzynie gosci, schodzi Góral wchodzi Pietrowski.

• Czerwona kartka dla Ekwueme. Za taktyczny faul.

• Po rzucie rożnym piłkę wybijają obrońcy gości.

• Rzut rożny dla Zawiszy.

• 3 minuty doliczone.

• Obok bramki główkował Wójcicki.

• Po dośrodkowaniu Cupera piłkę łapie Balaż.

• Matusiak wchodzi za Alancewicza.

• Z prawej strony dośrodkowywał Jakub Wójcicki. Dośrodkowana piłka nie trafiła jednak do żadnego z piłkarzy niebiesko-czarnych.

• Akcję Zawiszy rozpracowali defensorzy Poloni.

• Trener bramkarzy bydgoszczan przez sędziego został wyproszony na trybuny.

• Na boisku pojawia się Benjamin Imeh. Zastąpi on na placu gry Vahana Gevorgyana.

• Z dystansu uderzał Rafał Piętka. Piłkę przed siebie wybił Balaż i Wójcicki umieścił piłkę w siatce. Zdaniem liniowego był jednak na pozycji spalonej.

• Schodzi Błąd, w jego miejsce Jackiewicz.

• Dwie pewne interwencje Witana. Najpierw wybronił strzał zawodnika Poloni wybijając w aut. Później wypiąstkował dośrodkowywaną z rzutu rożnego piłkę.

• Groźna sytuacja Polonii, przerywa ją przytomnie Hrymowicz i za to ujrzał żółty kartonik.

• Kolejne niecelne zagranie w tym meczu Martinsa Ekwueme.

• Faul Gevorgyana, arbiter pokazuje żółty kartonik.

• W pole karne wbiegł z piłką Vahan Gevorgyan. Po okiwaniu dwóch obrońców upadł w polu karnym. Sędzia nie wskazał jednak na 'wapno'.

• Przecięte podanie do Wójcickiego przez obrońców gości.

• Niecelne zagrał Ekwueme.

• Piętka fauluje w środku pola.

• Zmiana także w zespole Janusza Kubota, na murawie pojawia się Rafał Piętka, schodzi Michał Masłowski.

• Nieporozumienie Błąda z Masłowskim.

• Gevorgyan huknął na bramkę gości. Piłka po jego strzale trafiła tylko w boczną siatkę.

• Pierwsza zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Paulista wchodzi Wojsyk.

• Dośrodkowanie Zawiszy wyłapał Balaż.

• Zablokowany strzał Błąda.

• Piłkę na skrzydle dostał Adrian Błąd. Dośrodkował on w pole karne jednak Wójcicki uderzył obok bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Zawistowskiego, zamieszanie w polu karnym. Jednak w zamieszaniu piłkę wybijają obrońcy.

• Niecelne podanie Hrymowicza.

• Akcja Ekwueme z Gevorgyanem, jednak w decydujacym momencie zabrakło nogi Vahanowi i piłkę sięgnął bramkarz gości.

• Akcję gości przerwał Krzysztof Hrymowicz.

• Adrian Błąd faulowany przy linii bocznej.

• Akcja Błąda z Wójcickim przerwana przez obrońców.

• Rozpoczęcie drugiej części spotkania.

• Trwa rozgrzewka zawodników rezerwowych obu drużyn.

• Arbiter zakończył pierwszą połowę meczu Zawiszy Bydgoszcz z Polonią Bytom. Jak na razie w Bydgoszczy remis.

• Pierwsza połowa została przedłużona o 1 minutę.

• Jankowski podaje do Błąda, który wywalczył aut.

• Na boisku leży trafiony w głowę Wójcicki.

• Dośrodkowanie ze skraju pola karnego dośrodkowuje Paulista, piłkę przecina Hrymowicz i piłka wpada do bramki Zawiszy.

• Wyrównanie.

• Bardzo niecelny strzał Pawła Zawistowskiego.

• Na spalonym Jakub Świerczok.

• Rzut wolny mieli goście. Piłkę pewnie wyłapał jednak Andrzej Witan.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawła Zawistowskiego, piłka kozłuje na 16 metrze, piłkę uderzył Wójcicki, a ta wpada przy słupku do bramki drużyny gości.

• Goooool! 1:0 !

• Kontra Zawiszy. Piłkę na wolne pole otrzymał Adrian Błąd. Mógł zagrać do wchodzącego w pole karne gości Wójcickiego, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i akcja została przerwana przez obrońcę

• Na trybunach trwa świetny doping bydgoskich kibiców.

• Pół godziny gry za nami. Jak na razie optyczną przewagę na boisku mają piłkarze Janusza Kubota. Stwarzają oni sobie więcej sytuacji. Nie potrafią jednak pokonać Balaża.

• Gevorgyan zagrywał na prawo do Błąda. Podanie to wyłapał jednak Juraj Balaż.

• Kontra Zawiszy. Piłkę otrzymał Gevorgyan, który zagrywał prostopadle do Wójcickiego. We wszystko wmieszał jednak obrońca Poloni i przerwał akcję.

• Krótko rozegrany rzut rożny Zawistowskiego z Błądem, ten drugi uderza po krótkim rogu bardzo niecelnie.

• Zbyt mocne prostopadłe zagranie Jakuba Wójcickiego do Vahana Gevoryana.

• Akcja Cupera z Błądem zakończona podaniem w środek pola do Pawła Zawistowskiego, który źle przyjął piłkę.

• W środku pola faulowany Adrian Błąd.

• Paweł Zawistowski wykonywał rzut wolny. Wrzucił piłkę w pole karne gości, jednak nikt nie skierował piłki do siatki.

• Kolejny faul Ekwueme w środku pola.

• Akcję Zawiszy przerwał Paweł Alancewicz.

• Zdjęcie oprawy przygotowanej przez kibiców bydgoskiego Zawiszy.

• Do środka pola zszedł ze skrzydła Gevorgyan. Podawał do Cupera, jednak niecelnie.

• Pierwsza groźna sytuacja Polonii, wyjaśnia Cuper wybiciem w aut.

• Seria podań we własnym polu karnym obrońców Zawiszy oraz Martinsa Ekwueme zakończone podaniem na lewe skrzydło do Gevorgyana.

• Żółta kartka za faul w środku pola Ekwueme.

• Zbyt mocne podanie do Gevorgyana.

• Dośrodkowanie Patryka Cupera wyłapane przez Balaża.

• Sektor kibiców gości.

• Ostre dośrodkowanie Cuper, główkuje Wójcicki. Piłka uderza tylko w boczną siatkę gości.

• Nie dokładne podanie Zawistowskiego do Gevorgyana.

• Piłkę w środku pola odebrał Ekwueme.

• Z rzutu wolnego uderzał Paweł Zawistowski. Piłkę wypiąstkował bramkarz Poloni. Dobitka Zawiszan była nie celna. Wznowi Balaż.

• Rzut wolny dla Zawiszy.

• Po wrzutce z autu akcję gości przerwał Vahan Gevorgyan.

• Pierwsza okazja Poloni. Na posterunku Andrzej Witan

• Na pozycji spalonej Wójciki.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczęcie spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Polonią Bytom.

• Piłkarze obu ekip pojawiają się na murawie.

• Na swoim sektorze pojawiają się kibice gości.

• Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę. Za chwilę początek spotkania.

• Na trybunie głównej zasiadł trener Lecha Poznań Jose Maria Bakero! Komu zamierza się w dzisiejszym spotkaniu przyjrzeć?

• Trwa rozgrzewka obu drużyn.

• Ławka rezerwowa gospodarzy: Zapała, Imeh, Chałas, Jackiewicz, Piętka, Maziarz, Markowski. Ławka rezerwowych gości: Seweryn, Chomiuk, Matusiak, Pietrowski, Ściański, Tomczyk, Wojsyk

• Skład Zawiszy: Andrzej Witan - Patryk Cuper, Krzysztof Hrymowicz, Błażej Jankowski, Paweł Oleksy - Martins Ekwueme, Michał Masłowski, Paweł Zawistowski, Adrian Błąd, Vahan Gevorgyan - Jakub Wójcicki. Skład Polonii: Juraj Balaż - James Sinclair, Lukas Kilar, Paweł Gamla, Piotr Kulpaka - Dariusz Góral, Paweł Alancewicz, Daniel Mąka, Krzysztof Michalak - Jean Paulista, Jakub Świerczok.

• Witamy ze stadionu im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Zapraszamy na relacje live ze spotkania, lidera rozgrywek Zawiszy Bydgoszcz z Polonią Bytom.