Zbigniew Boniek o meczu z Włochami: Zjedli nas. Najniższy wymiar kary

Jacek Czaplewski
29.05.2020 warszawa premier zapowiada powrot kibicow na stadiony - konferencja prasowan/z zbigniew boniekfot. adam jankowski / polska press brak
Zbigniew Boniek równiez nie koloryzuje rzeczywistości. Po porażce z Włochami (0:2) prezes PZPN napisał kilka cierpkich słów. Kibice pod wpisem apelują do niego, by zwolnił Jerzego Brzęczka.

- Pilkarsko nas zjedli, najniższy wymiar kary... Słabiutko to wyglądało - zaznaczył Boniek. - Powrót na ziemię... niestety - dodał.

Po tym meczu Polska z lidera grupy A1 spadła na trzecie miejsce. Do Włoch traci dwa punkty, do Holandii jeden. Od dziś wiadomo też, że w grudniowym losowaniu grup el. MŚ 2022 znajdzie się w drugim koszyku (Holandia po wygranej z Bośnią i Hercegowiną w pierwszym).

REPREZENTACJA w GOL24

Zero pomysłu, zero odwagi, w pierwszej połowie nawet zero strzałów! Oto obraz reprezentacji Polski z meczu rewanżowego w Lidze Narodów z Włochami (0:1 do przerwy, 0:2 w meczu). Kibice nie pozostawili suchej nitki na grze drużyny. Zobaczcie najtrafniejsze memy podsumowujące tę piłkarską "padlinę".

MEMY o meczu Włochy - Polska: Kibice miażdżą reprezentację za grę